Jan Zima


K Erzu 125, Tursko 252 65

Půjčovna obytných vozů.
Zapůjčení obytných aut bez limitu ujetých kilometrů.
Pronájem obytných aut, obytných vozů
Automobil z půjčovny.
Půjčení obytného vozu. obytného auta
Obytné vozy, karavan pronájem

Pronájem nové, prostorné obytné vozy, karavany:
- půjčování automobilů, obytný vůz s klimatizací,
plně vybavená kuchyň, TV+DVD, s markýzou,
držák na kola, kempingový nábytek.
Cestování v obytném voze, dovolená plná zážitků
v obytném voze, karavanu, automobilu z půjčovny.

IČ: 66432197
DIČ: CZ7108290046
Okres: Praha-západ
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jan Zima

Půjčovna obytných automobilů Středočeský kraj

Půjčovna obytných automobilů Středočeský kraj

Vítejte v půjčovně obytných automobilů. Nabízíme Vám k pronájmu nové, r.v. 2013, prostorné a luxusně vybavené obytné automobily na podvozku Fiat Ducato, 2,3 JTD Multijet o výkonu 150 PS a emisní normou euro 5, s nástavbou od renomovaného výrobce Mobilvetta a Roller Team. Vozy: Roller Team T-Line M Magnifico: - nový luxusní polointegrovaný prostorný obytný automobil - vhodný pro náročné zákazníky - kvalitní zpracování - rozsáhlá výbava - výborné jízdní vlastnosti. Vhodný pro 5 osob jízda/ spaní. Více info naleznete viz odkaz níže:


Pronájem nových obytných aut Praha západ

Pronájem nových obytných aut Praha západ

Nabízíme k pronájmu nové obytné vozy. Vozy jsou nové rok výroby2013. Uspokojí nejnáročnější zákazníky. Cena vozu zahrnuje: - nejsou účtovány ujeté kilometry - dálniční známky CZ, SK, A, CH - GPS s DVD přehrávačem - TV s DVD - nádobí, příbory, hrnce - nájezdové klíny - kempingový nábytek - markýza 4,5m - nástavbová klimatizace Dometic. Vozy: Mobilvetta Kea M 71D Alkovna - 6 osob jízda / 6 spaní Mobilvetta Kea M 71D Alkovna - 6 osob jízda / 6 spaní Roller Team T-Line M Magnifico - 5 osob jízda / 5 spaní. Více info naleznete viz odkaz níže:


Půjčovna obytných vozů Praha, obytné vozy

Půjčovna obytných vozů Praha, obytné vozy

Nabízíme půjčení obytných vozů. Vozy k zapůjčení: Mobilvetta Kea M 71D Alkovna: - nový luxusní prostorný obytný automobil r.v.2013 s alkovnou renomovaného výrobce Mobilvetta pro 6 osob. Pro náročné zákazníky vyžadující obytný automobil s kvalitním zpracováním a rozsáhlou výbavou, designem a výbornými jízdními vlastnostmi. Výbava vozu: - klimatizace - kožené čalounění - ABS - airbag - tempomat - dálkový centrál - elektrická okna - rádio - dálniční známky - bluetooth - CD/DVD přehrávač - plynové topení 6kw - přídavná nádrž LPG - boiler - lednice 160 l - mrazák - 3 plotýnkový vařič - dřez - umyvadlo - nájezdové klíny - propojovací kabely - parkovací kamera - seznam kempů a stání - televize - sprcha - sprcha venkovní - wc - garáž - nosič jízdních kol 4x - markýza. Více info naleznete viz odkaz níže:


Pronájem obytných vozů Praha západ

Pronájem obytných vozů Praha západ

Nabízíme k pronájmu nové, r.v. 2013, prostorné a luxusně vybavené obytné automobily. - Fiat Ducato JTD Multijet o výkonu 150 PS a emisní normou euro 5, s nástavbou od renomovaného výrobce Mobilvetta a Roller Team. Výbava: - kožené čalounění sedadel - klimatizace - nezávislé topení 6kw - vybavenou kuchyň - lednice 160L s mrazákem - TV+DVD. Ve vozech jsou vylepeny dálniční známky CZ, SK, A, CH. Více info viz odkaz níže:Další produkty a služby
  • speciální vozidla, pancéřovaná vozidla, speciální nástavby, různá užitková vozidla

BYT A SERVIS, družstvo Olomouc

Související články
Prodej obytných vozů
Prodej obytných vozů

Zajímáte se o obytné vozy? Jsou vašim koníčkem? Máte již nějaký takovýto vůz ve své sbírce, ale už nesplňuje vaše představy a toužíte po novém? V tom případě vám velice rádi odborně poradíme a zároveň pokryjeme veškeré vaše požadavky při výběru nového vozu. Naše firma J.M.Trade spol. s.r.o. - CAMPING CITY nejenom prodává nové i starší obytné vozy, ale také půjčuje.


Moderní vestavby do obytných automobilů
Moderní vestavby do obytných automobilů

Cestování, ať už rekreační nebo pracovní, sebou přináší také potřebu pohodlného zázemí, díky kterému bude život na cestách daleko komfortnější a jednodušší. Pokud byste uvítali obytný vůz, který by vaše požadavky splňoval, nechte si udělat vestavbu od firmy EASTWANDER, s.r.o. z Kroměříže.


Individuální úpravy a stavba obytných automobilů
Individuální úpravy a stavba obytných automobilů

Není auto jako auto a svoje o tom ví každý, kdo natrefil na vozidla z produkce společnosti EASTWANDER s.r.o. Z obyčejného vozidla je najednou i obydlí, ve kterém najdete kuchyň nebo ložnici. Vhodné řešení pro přepravu na dovolenou, ale také na různé sportovní a kulturní akce, či rovnou pro pracovní život.


Prodej, pronájem a servis obytných automobilů a karavanů
Prodej, pronájem a servis obytných automobilů a karavanů

Cestovat automobilem je skvělá záležitost. Mít k dispozici na cestách veškeré zázemí, které si dopřáváte i ve své domácnosti, to je velká výhoda. Pokud uvažujete o tom, že byste si pořídili nový karavan nebo si jen třeba pronajali obytný automobil na určitou dobu, určitě si vyberte v Caravan Centru HYKRO, kde najdete moderní vozidla a karavany i pro velmi daleké cesty.