INCOFOR, s.r.o.


Trnec 1795, Tišnov 666 03

Služby:
-reklamní činnost.

Distribuce doplňků stravy a výživy:

Baobab:
Opadavý strom dosahující výšky 5-40 m a dožívající se až 2000 let. Z rostliny se využívají převážně plody, ze kterých se po jejich vysušení zpracovává dužina do formy prášku. Dužina plodů baobabu je obrovskou zásobárnou nutričních látek důležitých pro tělo, a proto je považován za jednu z potravin budoucnosti.

Moringa olejodárná:
Strom pocházející z himalájské oblasti severní Indie. Jedná se o rostlinu s nejvyšším poměrem zdraví prospěšných látek. Moringa se nezaměřuje pouze na jeden účel využití, ale je prospěšná jako celek. Vědecké výzkumy poslední doby potvrzují staré ajurvédské tradice, že prášek z moringy se dá využít k léčení až 300 nemocí.

Mucuna:
Tropická luštěnina pocházející z Indie, dorůstá délky až 18m. Mucuna obsahuje řadu indolových alkylaminů, u nichž bylo zjištěno, že při požití člověkem způsobují výrazné změny v chování. Ve srovnávací studii zaměřené na Parkinsonovou chorobu prokázal extrakt z mucuny až třikrát lepší výsledek než syntetická L-dopa.

IČ: 64509061
DIČ: CZ64509061
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Jakub Greguš

BAOBAB - koncentrovaná síla

BAOBAB - koncentrovaná síla

BAOBAB - koncentrovaná síla. Baobab: Je opadavý strom dosahující výšky 5-40 m a dožívající se až 2000 let. Jeho výrazným rysem je velice silný kmen, který mívá v průměru až 7m a slouží k uchovávání vody. Odhaduje se že jeden dospělý strom v sobě dokáže udržet až sto tisíc litrů vody. Z rostliny se využívají převážně plody, ze kterých se po jejich vysušení zpracovává dužina do formy prášku.Z čerstvých plodů se vaří džem, popřípadě po rozmixování a smícháním s vodou jako osvěžující nápoj. Dužina plodů baobabu je obrovskou zásobárnou nutričních látek důležitých pro tělo, a proto je považován za jednu z potravin budoucnosti. Baobab nabízíme v prášku 50g-balení, v tabletách 50g-lékovka,48g-blistr a kapsle 20g-blist


Biorezonance a odvykání kouření Brno, Tišnov

Biorezonance a odvykání kouření Brno, Tišnov

Biorezonance a odvykání kouření Brno, Tišnov. Poskytované služby: -biorezonance -akupunktura -ušní akupunktura – aurikuloterapie -baňkování. Biorezonance: -založena na procesu samoregulace organismu -vedlejší účinky nemá -speciální přístroj skenuje organismus a odděluje patologická kmitání od fyziologických Pomáhá,léčí: -senná rýma -podrážděný žaludek -chronický zánět nosní sliznice -zubní problémy -neurodermitida -uvenilní revmatická artritida -protikuřácká terapie -colitis ulcerosa ad. Odvykání kouření pomocí biorezonance: -učinnost 80% -přístroj Bicom vysílá do těla zrcadlově obrácený elektromagnetický frekvenční vzorek nikotinu a dehtu, díky tomuto procesu se urychlí detoxikace. Možné reakce(pouze krátkodobé) -sucho v ústech -mírně kovová chuť v ústech -slabší podrážděnost, nervozita a nesoustředěnost -únava -poruchy spánku -mírná ospalost -zvýšená potivost -mírná bolest hlavy.


MORINGA - zdroj vitality

MORINGA - zdroj vitality

MORINGA - zdroj vitality. Moringa olejodárná: Je strom pocházející z himalájské oblasti severní Indie, který se rozšířil a pěstuje se dnes v jihovýchodní Asii, Africe a Jižní Americe Podle posledních výzkumů se jedná se o rostlinu s nejvyšším poměrem zdraví prospěšných látek ze všech dosud prozkoumaných. Na rozdíl od většiny léčivých rostlin, které jsou zaměřeny zpravidla na jeden účel, tak moringa je prospěšná jako celek. Podle starých ajurvédských tradic se prášek z rozdrcených listů moringy používají k léčbě více než 300 nemocí. Nabízíme prášek z listů moringy v balení 50g a 100g a potom ve formě tablet či kapslí v blistru nebo lékovkách


MUCUNA - pevné svaly bystrý mozek

MUCUNA - pevné svaly bystrý mozek

MUCUNA - pevné svaly bystrý mozek. Mucuna: Je tropická luštěnina původem z Indie, dorůstá délky až 18m. Mladé listy a lusky jsou na pohled příjemně sametové, při doteku způsobuje velmi silné a nepříjemné svědění. Lusky 7-14 cm dlouhé jsou ve tvaru S a obsahují až 7 fazolí.Mucuna obsahuje řadu indolových alkylaminů, u nichž bylo zjištěno, že při požití člověkem způsobují výrazné změny v chování. Ve srovnávací studii zaměřené na Parkinsonovou chorobu prokázal extrakt z mucuny až třikrát lepší výsledek než syntetická L-dopa. Mucunu dodáváme buď jako celé fazole 50g-balení a nebo drcený prášek 50g-balení.Další produkty a služby
  • internetová reklama, reklama v tištěných médiích, televizní reklama, rádiová reklama, reklamní strategie, tvorba mediaplanů, vyhodnocení reklamních kampaní

Miroslav Čiháček

Související články
Nejrůznější orientační systémy vyrobí firma Zapp Infosystémy
Nejrůznější orientační systémy vyrobí firma Zapp Infosystémy

Značení interiérů budov od tabulek na dveřích přes stolní jmenovky až po centrální panely. To vše a mnohé další pro vás zajistí firma Zapp Infosystémy. Zabýváme se výrobou informačních systémů do budov i exteriérů, specializujeme se na vitríny a prezentační skříně.


Reklama, která jde s dobou
Reklama, která jde s dobou

Každá firma, která chce, aby se o ní vědělo, potřebuje dobrou reklamu. Záleží na grafickém zpracování, ale také na materiálu, ze kterého bude vyrobena. Současná doba nabízí mnoho různých možností, které kvalitní výrobci polepů a reklamních poutačů dovedou využít.


Výroba a prodej propagačních a dárkových předmětů včetně reklamního potisku
Výroba a prodej propagačních a dárkových předmětů včetně reklamního potisku

Hledáte vhodný dárek pro své kolegy a kolegyně na Vánoce? Chcete jako zaměstnavatel přijít s něčím výjimečným a originálním? Vyzkoušejte dárkové předměty různých druhů a typů. Pro ženy jsou nejoblíbenější kosmetické sady, zatímco mužům uděláte radost spíše s technickou drobností, jako jsou přívěsky na klíče a otvíráky nebo powerbanky.


Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR
Firemní e-shop – informační a orientační systémy v ČR

Ucelený systém značení budov, tabule, venkovní informační a reklamní prvky, stojany, rámy a další produkty jsou profesionálním materiálem, který je určený pro jednotlivce a firmy, které chtějí prezentovat svoje produkty a služby co nejlepším způsobem. Veškeré produkty s tímto zaměřením si můžete vybrat i na e-shopu firmy Zapp Infosystémy s.r.o.