Klimastyle - montáže klimatizací a tepelných čerpadel
Vít Bačík

CZKMontáž, dodávka klimatizace Hodonín

Firma Klimastyle z Hodonína se zabývá montáží klimatizací a tepelných čerpadel. Zajistíme dodávku topení, nástěnných klimatizací a tepelných čerpadel do domů.

Dodáváme a instalujeme klimatizační jednotky a vzduchotechniku výrobců Sinclair, Toshiba, Daikin a Mitshubishi. Poskytujeme také bezplatnou konzultaci a návrh klimatizace na míru - při výběru správného typu klimatizace je důležité vědět, k čemu má být primárně klimatizace určena, od těchto kritérií se pak odvíjí výkon a typ jednotky. Instalujeme nejen nástěnné, ale i například podokenní jednotky.

Většina námi dodávaných klimatizací dokáže prostor nejen ochladit, ale také levně a účinně vytopit. Některé z modelů také díky filtračním systémům mohou sloužit jako účinné čističky vzduchu.

Pokud si u nás pořídíte klimatizaci, poskytneme Vám prodloužení záruky o 12 měsíců.

Provádíme servis všech typů klimatizačních jednotek a záruční servis na námi dodané klimatizační jednotky.

Dodáváme také tepelná čerpadla do rodinných domů. Navrhneme Vám optimální systém topení za využití tepelného čerpadla. Díky instalaci tepelného čerpadla získáte ekologicky šetrný systém vytápění. Vložená investice se Vám vrátí ve formě nízké spotřeby energie na provoz čerpadla.

Instalujeme všechny značky tepelných čerpadel, jako je například Toshiba, Panasonic, Sinclair nebo Mitsubishi a další. Specializujeme se nejen na tepelná čerpadla fungující na bázi vzduch/vzduch, ale i na vzduch/voda.


Slogan:

Klimastyle - záruka kvality s tradicí


Obchodní značky:

Toshiba, Sinclair, Daikin, Mitsubishi


Katalog firem:    

Čerpadla, kompresory a vysokotlaká technika

,  

Vzduchotechnické a klimatizační práce

,  

Vzduchotechnika, klimatizace a ventilace

,  
Štítky:

montáž, dodávka nástěnné klimatizace, topení Hodonín, vzduchotechniky, tepelné čerpadlo do domů