TZB TECHNIK, s.r.o.
Vzduchotechnika a klimatizace

CZKMontáž, dodávky a servis vzduchotechniky Olomouc, Přerov

Společnost TZB TECHNIK, s.r.o. v Hranicích, v okrese Přerov, zajišťuje dodávky i montáže vzduchotechniky, klimatizací, tepelných čerpadel pro rodinné domy, firemní objekty a objekty občanské vybavenosti. Zajišťujeme i požární servis.

Montáže vzduchotechniky, klimatizací a tepelných čerpadel provádíme pro naše zákazníky z regionu a měst Olomouc, Přerov, Lipník nad Bečvou, Nový Jičín, Opava, Ostrava, Fulnek, Valašské Meziříčí, Kroměříž, Zlín, Šumperk, Mohelnice, Zábřeh a další.

Zákazníkům se vždy snažíme efektivně poradit a pomoci se zkvalitněním klima v domě. Docílit zdravotně nezávadné kvality ovzduší můžeme jedině díky správně zvolenému řešení odvádění škodlivin z prostoru.

Dodávka, montáž, revize a servis:
- vzduchotechniky - aktivní i pasivní rekuperace, nucené větrání
- klimatizace - domovní, bytové, kancelářské, pro komerční prostory
- klimatizací a tepelná čerpadla SINCLAIR a SAMSUNG
- chladící zařízení
- tepelná čerpadla

Pokud preferujete spíše vysoušeče vzduchu, rádi Vám poradíme a doporučíme vhodný přístroj s optimálním výkonem dle spotřeby.

Kompletní služby v oblasti vzduchotechniky, klimatizací i tepelných čerpadel poskytujeme pro rodinné domy, pro výrobní haly, firemní objekty, kanceláře, školy a školky, hotely, restaurace i kavárny, komerční prostory a další.

Obrátit se na nás můžete i v případě potřeby pravidelné preventivní prohlídky a revize požárních klapek, detektorů kouře a samozřejmě i klimatizačních a chladících zařízení.

Naší prioritou je včasné a důmyslné řešení všech požadavků našich zákazníků.


Katalog firem:    

Čerpadla, kompresory a vysokotlaká technika

,  

Vzduchotechnické a klimatizační práce

,  

Vzduchotechnika, klimatizace a ventilace

,  
Štítky:

montáž, dodávka vzduchotechniky, Olomouc, Přerov klimatizace, chlazení, tepelná čerpadla, rekuperace