Daniela Sivcová - Hair studio and barber

CZKKadeřnické služby a péče o vlasy

Hair studio and barber je moderní kadeřnické studio v Přerově. Poskytujeme kompletní kadeřnický servis a vlasové poradenství. Naší hlavní činností je prodlužování vlasů metodou Great Lengths, rovnání vlasů a brazilské keratinové ošetření vlasů. Pro každého opravdového muže je u nás určen Barbershop, pánské holičství. Naše vyškolené kadeřnice používají nejmodernější technologie.

Pokud plánujete svatbu, chystáte rodinné focení, neváhejte nás kontaktovat, v našem salonu se o Vás rádi postaráme.

Kompletní kadeřnický servis, kadeřnické služby a péče o vlasy
Stříhání, barvení, brazilský keratin, mytí a foukání vlasů a tvorba extravagantních účesů. Barvíme vlasy dle typologie, stříháme vlasy podle typu osobnosti.
Pro dokonalou péči o vlasy si u nás můžete zakoupit špičkové výrobky.

Prodlužování a zahušťování vlasů
Metoda Great Lengths je nejmodernější metoda prodlužování vlasů. Je vhodná pro všechny typy vlasů a používá přírodní vlasy, které jsou vhodné i pro dlouhodobé nošení. Vlasy jsou lesklé od kořínků ke konečkům.
Vlasy můžete upravovat standardním způsobem, včetně barvení, foukání i žehlení. Vlasy zůstávají lesklé od kořínků ke konečkům, krásně hladké, pevné a husté. Celkový vzhled je velmi přirozený.

Rovnání vlasů
Pro permanentní narovnávání vlasů používáme širokou škálou rovnacích systémů dle typu vlasů, aniž by přitom došlo k jejich poškození. Nabízíme rovnání, vyhlazení a změnu struktury vlasu. Rovnání vlasů provádíme u všech druhů vlasů včetně vlasů barvených nebo chemicky ošetřených.

Barbershop
Pánské holičství nabízí klasické i moderní pánské účesy, úpravu vousů a knírů, tradiční holení břitvou, zábaly ručníkem i moderní pánské střihy. Kromě moderních střihů provádíme také masáže hlavy.


Slogan:

Svěřte své vlasy do rukou opravdových odborníků...


Katalog firem:    

Kadeřnictví

,  
Štítky:

Prodlužování, rovnání vlasů Great Lengths, brazilský keratin, Barber pánské holičství Olomouc Přerov