JC zdraví
Jan Cimburek


Hřbitovní 482, Slušovice 763 15

Služby:
-neinvazivní diagnostika InBody230, Pax Pulse, PBBIO 320
-změna životního stylu vč. jídelníčku
-pomoc při změnách v péči o svoje zdraví
-kurz úpravy hmotnosti
-léčba bolesti zad SM systém
-odvykání kouření
-víkendové a týdenní aktivní pobyty.

IČ: 76115445
DIČ:
Okres: Zlín
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jan Cimburek

Změna životního stylu, krátká intervence, úprava hmotnosti Zlín

Změna životního stylu, krátká intervence, úprava hmotnosti Zlín

Pohoda těla a duše pramení ze správného způsobu života, ve kterém je řád. Nevhodný životní styl, nesprávné návyky a stres jsou příčinou mnoha nemocí. Přitom faktory životního stylu lze dobře ovlivnit vhodnými intervenčními postupy. Mezi lidmi často přetrvává názor, že preventivní prohlídky u lékařů naprosto postačí. Ale takto provedená intervence často efekt nepřináší. Mnohdy je to „čekání“ na diagnózu. To často vede ke ztrátě motivace a k zanechání snahy v péči o svoje zdraví, což v důsledku přináší zhoršení problémů i zdraví. Je s Vámi Vaše tělo spokojené? Své tělo bereme bohužel jen jako samozřejmost a dokážeme ho dlouhou dobu plně ignorovat. To se nám daří velmi dobře až do chvíle, kdy se něco porouchá. V tom okamžiku si začínáme naše tělo uvědomovat, protože vnímáme potíže, které nám předkládá v podobě různých příznaků a bolesti. Měl by to být signál pro nastolení opětovného řádu k navrácení a udržení zdraví. Kvalitní přístrojová technika je základem Vašeho úspěchu Pomocí nové špičkové neinvazivní technologie upozorníme na rizikové faktory, vedoucí k chronickým neinfekčním chorobám (civilizační choroby). Pomocí nejmodernějších přístrojů BPBIO 320, Max Pulse a InBody 230, změříme krevní tlak, srdeční činnost, autonomní nervový systém, úroveň stresového zatížení, fyzický stres, psychický stres, odolnost vůči stresu, typ cév, stáří cév, srdeční výkon, pružnost tepen, zbytkový objem krve v cévách, tělesnou kompozici, diagnózu obezity, kontrolu svaloviny a tuků, vyváženost svalů v těle a rozložení tuku v těle. Vyšetření je neinvazivní, klient musí mít pouze holé ruce a být na boso. Každý klient obdrží tištěný přehledný protokol a zhodnocení naměřených výsledků. Vyšetření jednoho klienta trvá cca 10 minut plus konzultace. Mobilní poradna přímo u Vás. Mobilní poradna je vhodný „benefit“ například pro zaměstnance. Ve velmi krátkém čase odhalíme skrytá rizika, která ohrožují zdraví zaměstnanců. Výsledkem je pak zdravá, prosperující, konkurence schopná firma. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=PMW2oIv53og Péče o naše zdraví vyžaduje komplexní přístup Vstupní vyšetření Max Pulse, InBody 230, BPBIO 320 Osobní pohovor - zhodnocení naměřených hodnot Jídelníček přímo na míru Osobní koučink zaměřený na změnu životního stylu Sestavení pohybového plánu Sledování výsledků na přístroji InBody 230 Potřebujete zformovat postavu a nebo Vás bolí v zádech Přijďte si zacvičit SMsystém (www.smsystem.cz) Individuální přístup max. 2 klienti 10 – 20 minut denně Vás postrčí k ideální postavě bez bolesti. Nestyďte se za to, že chcete něco pro sebe udělat a objednejte se. Nespoléhejte na zázračné přípravky a diety, jenom vy rozhodujete o své budoucnosti. Starejte se o svoje zdraví a svoji budoucnost. Reprezentujete jen sami sebe. Výsledky Vás určitě potěší Změňte svůj životní styl, odstraníte tukové vrstvy, vylepšíte postavu a pak se budete cítit skvěle. Budete krásnější sami sobě, ale i svému okolí.Další produkty a služby
  • posilovna s vybavením, kondiční cvičení aerobního charakteru, sportovní areál, sauna a vířivka, wellnes
  • partnerské a mezilidské vztahy, škola masáže, vzdělávací kurzy, výtvarné a hudební kroužky
  • služby odborného lékaře, terapeutické služby, terapeutická sezení, preventivní prohlídky, gynekologie a porodnictví

Bosch Car servis Autoservis Opava

Související články
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.


Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze
Zbavte se bolesti zad na klinice Monada v Praze

Bolesti zad trápí mnoho lidí a umí velmi znepříjemňovat život. Řešení nabízí klinika komplexní rehabilitace Monada v Praze. Od roku 1992 spojujeme klasickou evropskou lékařskou rehabilitaci s ověřenými metodami přírodní medicíny a pomáháme tak nejrůznějšími léčebnými metodami od bolesti zad i dalších problémů. Vysokou úroveň péče zajišťuje náš tým zkušených lékařů z různých oborů, odborných fyzioterapeutů a zdravotních sester.


Naučte se, jak vést účetnictví a EET ve vaší firmě
Naučte se, jak vést účetnictví a EET ve vaší firmě

Jste živnostník nebo vlastníte obchodní společnost? Pak vám naše kurzy účetnictví přináší šanci, jak se naučit vše potřebné, abyste se dokázali samostatně vést daňovou evidenci, znali základní pravidla vedení účetnictví, nebo byli schopni provádět nestandardní a náročné účetní operace. Kromě toho pořádáme kurzy EET (elektronická evidence tržeb), které poskytují ucelený přehled o všem, co se EET týká.


Výchova nemá dítěti uškodit
Výchova nemá dítěti uškodit

Být dobrým rodičem není jednoduché. Pokud si nejste zcela jisti, jestli jdete tou správnou cestou, pak je nejlepším řešením navštívit odbornou poradnu, ve které zjistíte, kam máte své kroky směrovat. Paní Libuše Jíšová se mezilidskými vztahy zabývá už dlouhou dobu.