A. . Z VÝŠKY s.r.o.


Za strašnickou vozovnou 3, Praha 10 - Vinohrady 100 00

Školení:
-bezpečnost práce ve výškách i pomocí horolezecké techniky.
Prodej a revize OOPP proti pádu:
- prostředky osobního zajištění pro práce ve výškách.
Výškové práce i pomocí horolezecké techniky).
Klempířské práce.
Dokončovací stavební práce.

IČ: 25678728
DIČ: CZ25678728
Okres: Praha-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Ing. Žižková Jitka

Školení BOZP pro práce ve výškách celá ČR.

Školení BOZP pro práce ve výškách celá ČR.

Společnost A. Z VÝŠKY s.r.o. provádí školení BOZP ve výškách (obsahuje i všeobecné BOZP) v různém rozsahu podle potřeb zákazníka. Školení probíhají v pražské provozovně naší firmy nebo firmy zákazníka, na vybrané umělé stěně nebo venku, popř. v kombinaci. Platnost školení je vhodné prodloužit po 12 měsících. Individuální termíny pro skupiny od 4 osob. Podle rozsahu a formy školení se mohou rozlišovat cca takto: - cca 2-4h – bez pomoci OOPP proti pádu (lešení, rovné střechy,...) - cca 4-8h – s pomocí OOPP proti pádu z výšky, sklouznutím, propadnutím, neobsahuje práci ve visu a speciální lanové techniky (šikmé střechy, klempíři, pokrývači,...) - cca 8h (1 den)– tzv. opakovací školení pro profesionální „výškové pracovníky“ používající „horolezecké techniky“, „speciální lanové techniky“, „techniky průmyslového lezení“, atp. - cca 16h(2dny) – tzv. základní školení pro výše zmíněné pracovníky. Vhodné pro ty, kteří již mají s touto technikou nějaké malé zkušenosti pracovní nebo sportovní Termíny pro jednotlivce: - pořádáme vždy každý poslední pracovní čtvrtek-pátek v měsíci, je jen potřeba se co nejdříve objednat kvůli omezenému počtu míst pro skupiny od 4 do 8 osob po dohodě: - cca 40h(4-5dnů)- tzv. vstupní školení pro úplné začátečníky bez nejmenších znalostí a zkušeností, kteří mají zájem stát se výškovými specialisty. Revize OOPP proti pádu: Podle EN365 povinné každých 12 měsíců od data prvního použití. Ve smyslu EN365 máme pověření provádět revize OOPP proti pádu vyrobených, popř. uvedených na trh firmami Singingrock, Petzl, Rock Empire. Po dohodě provedeme kontrolu a založení evidence všech OOPP proti pádu. Po dohodě provedeme založení Vaší evidence všech OOPP proti pádu v papírové i elektronické podobě. školení provádí Ladislav Žižka - člen komory BOZP a PO - instruktor a člen profesního sdružení instruktorů pro práce ve výškách od roku 1996 - praxe v oboru od roku 1991 - sportovní lezení ve volném čase od roku 1985.


Výškové práce nonstop Praha a celá ČR

Výškové práce nonstop Praha a celá ČR

Výškové práce - Havarijní výjezdy NONSTOP. Výškové práce provádíme i pomocí horolezecké techniky jako např: - mytí a čištění fasád - opravy a nátěry fasád - mytí konstrukcí - mytí oken - mytí stálých reklamní ploch - výlep billboardů - montáže a demontáže zařízení - tmelení a spárování - demoliční práce - čištění, opravy a nátěry střech - čištění okapů - klempířské práce - pokrývačské práce - práce ve světlících a další. Zajišťujeme kompletní výškové práce.Další produkty a služby
  • kladení střešních krytin, opravy střech, obkrývání střešních oken, montáž okapů a okapnic, oplechování komínů
  • horolezecká technika, práce ve výškách, mytí oken, čištění fasád, údržba budov, opravy historických památek
  • studium cizích jazyků, sportovní aktivity, doplňkové vzdělávání, profesní firemní vzdělání


Související články
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky
Svářečská škola Česká Třebová poskytuje základní kurzy i zkoušky

Dopravní vzdělávací institut a.s. – Svářečská škola Česká Třebová se nachází asi 2 km od nádraží ČD. Pěšky to v pohodě dojdete za 20 minut. Nacházíme se v objektu bývalých kasáren.


Galanterní klempířství: Za studena tváříme plechy pro dekorativní účely
Galanterní klempířství: Za studena tváříme plechy pro dekorativní účely

Chystáte rekonstrukci a chybí vám klempíř? Záruku kvalitní klempířské práce vám zajistí společnost Galanterní klempířství. Ať už se jedná o praktické nebo čistě ozdobné prvky, na nás se můžete spolehnout. Zajišťujeme výrobu a rekonstrukci nejen okapů, ale i vikýřů a arkýřů na historických budovách.


Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec
Dodávka a montáž vzduchotechniky Liberec

Vzduchotechnika jako zařízení pro úpravu a rozvod vzduchu do budov a místností a její účelem je nasávání venkovního vzduchu a jeho filtrace s následným odváděním vzduchu z vnitřních prostorů. O dodávku vzduchotechniky včetně montáže se postará firma Stavoklima Liberec, s.r.o.


Školení elektrikářů Jihlava
Školení elektrikářů Jihlava

Kvalifikovaní zaměstnanci v oboru elektro jsou důležitou součástí firem, které působí v tomto oboru. Proto je důležité poskytnout svým zaměstnancům, ať už jednotlivcům či skupinám, pravidelná školení, kterých součástí je přezkoušení vyhlášky 50/1978 Sb. Svoje služby v oblasti elektro vám poskytne ELEKTROSLUŽBA CZ s.r.o. – Čestmír Tišl.