AMAZON FRUIT, s.r.o.
Acaimania Acaico


Dvorní 1028, Pohořelice 691 23

Amazon Fruit s.r.o.
se zabývá prodejem, distribucí a osvětou nejen brazilského ovoce Acai (čti asaji) a produktů z něj nazvané Açaico (acaici) (čti asajko). Acaico lze sehnat v podobě směsi zamražené dužiny Acai a guaranového sirupu, popřípadě Acaico bio powder (mrazem vysušená dužina tohoto ovoce), potravinový doplněk.
Dále se zabývá dovozem a prodejem zamražených dužin ovocí z brazilských pralesů. Konkrétně acerola, mango, guava, papaya, ananas, maracuia, mandarinka, limetka.
Čerstvé ovoce z lůna brazilské přírody, které roste a přirozeně dozrává na slunci a právě když je v něm nejvíce živin a je ideální dozrálé, začíná jeho sběr. Jeho dužina, to nejhodnotnější z ovoce, se okamžitě zmrazí speciální metodou, takže si ovoce v sobě uchová všechny nejdůležitější vitamíny a minerály. Takto vám umožňujeme vychutnávat si fantastickou chuť ovoce bez použití "éček", barviv, cukru a sladidel a především vychutnávat si ovoce, které nedozrává pod UV lampami, či za pomoci plynu etylén.

Sídlo firmy:
Neužilova 687/6
625 00 Brno-Bohunice

IČ: 63478421
DIČ: CZ63478421
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. Michal Kubant

Zdraví z džungle do každé rodiny.

Zdraví z džungle do každé rodiny.

Nabízíme mražené dužiny exotických ovocí, lahodná chuť plné zdraví a 100% přírodní. Ovoce dozrává přímo pod Brazilským sluncem v divoké přírodě, ne v kamionu na cestách.Další produkty a služby
  • přímý import ovoce, exotické ovoce, brambory, saláty, sezónní zelenina, bylinky, suché plody

Firma působící v oblasti zvedací a manipulační techniky, vázacích prostředků, ocelových lan a přivazovací techniky. Disponují také vlastní zkušebnou, kde provádějí tahové zkoušky do 150 tun.

Související články
Suroviny pro pekaře a cukráře zejména ořechy, semena a sušené ovoce
Suroviny pro pekaře a cukráře zejména ořechy, semena a sušené ovoce

Kvalitní suroviny pro výrobu pečiva, zákusků a jiných dobrot můžete pohodlně nakupovat i na tuzemském trhu.


Čištěná zelenina i loupané brambory jsou výborné pro větší provozy
Čištěná zelenina i loupané brambory jsou výborné pro větší provozy

Loupané brambory nebo čištěná zelenina mohou restauracím, nemocnicím či školám pomoci v hektických situacích. Někdy prostě ani pomocné síly nestíhají tak, jak by měly a v takový moment je každá minuta drahá. Obzvláště, pokud musíte vařit velké množství porcí najednou. Právě pro vás je tu společnost Dunaj - Ostrava, která vás v žádném případě nenechá na holičkách.


Sušené ovoce, ořechy, semena a další plody pro pekaře a cukráře
Sušené ovoce, ořechy, semena a další plody pro pekaře a cukráře

Desítky druhů suchých plodů a posypového materiálu nabízí společnost TRIAS CR, velkoobchod se sídlem v Chrudimi. Pravidelně zásobuje velké množství pekařů a cukrářů, kteří pro výrobu svých produktů tento typ zemědělské komodity potřebují. Všechny oříšky, sušené ovoce i semínka se vyznačují svou maximální čerstvostí a vysokou jakostí.


Zdravá výživa a superpotraviny - uvařte si chutná jídla a zároveň pečujte o své tělo
Zdravá výživa a superpotraviny - uvařte si chutná jídla a zároveň pečujte o své tělo

Už dávno neplatí, že je zdravá výživa synonymum pro nudná jídla bez chuti. Právě naopak, zdravá výživa znamená pestré a chutné pokrmy z více i méně tradičních surovin, na kterých si pochutnáte a zároveň uděláte něco pro své tělo.