BOHEMIA-HOTWORK s.r.o.

CZKTemperování sklářských a průmyslových pecí

Společnost BOHEMIA-HOTWORK s.r.o. nabízí servisní práce sklářských a průmyslových pecí. Provádíme vysoušení vyzdívek slévárenských pecí, fluidních kotlů a jiných průmyslových kotlů.
Mezi naše služby patří údržba pecí, temperování a odtemperování pecí, vypouštění pecí s regulací výtoku skloviny, vrtání, čištění regenerátorů pecí od sulfátů, dále výměna držáků elektrod či osazování termočlánků.
Při temperování pecí užíváme nejmodernější měřící techniku, výkonné horkovzdušné plynové temperovací hořáky a ventilátory zajišťují nezbytný přetlak v peci, součástí je výstavba nového nebo opraveného tavícího agregátu.
Poskytujeme také čištění a vytavování regenerátorů pecí od sulfátů, osazování nových elektrod, vrtání různých otvorů za provozu pece pro instalaci či výměnu termočlánků.

Servis, opravy, údržba průmyslové a sklářské pece:
- temperování a odtemperování sklářských a průmyslových pecí
- plnění pecí horkými střepy
- vypouštění pecí s regulací výtoku skloviny
- čištění regenerátorů pecí od sulfátů
- vytavování regenerátorů
- výměna držáků elektrod
- osazování termočlánků
- výměna bublinkových trysek a termočlánků
- jádrové vrtání za provozu pece.

Naši servisní pracovníci provádí také kontrolu a seřizování kotvení pecí. Máme bohaté zkušenosti s opravami a servisem sklářských a průmyslových pecí, na českém i zahraničním trhu působíme již od roku 1985. Naše provozovna se nachází na adrese Verneřice 202, Hrob, okres Teplice.


Katalog firem:    

Průmyslové pece

,  
Štítky:

servis, údržba, sklářské pece, Hrob, vypouštění pecí, temperování, jádrové vrtání, čištění