Helena Panáčková


č. 24, Sentice 666 03

Nabídka:
-více než dvacetiletá zkušenost s výrobou kožených a popruhových obojků, vodítek, náhubků, postrojků atd.
- výrobky z české kůže a popruhu za výrobní ceny.

Veškeré výrobky vyrábíme s největší péčí ze zákazníky ověřených materiálů. Lidé našim výrobkům důvěřují a také je pozitivně hodnotí (viz www.zviratkomanie.eu).

Více informací naleznete na webu www.zviratkomanie.eu pro pohodlný nákup za naše výrobní ceny, nebo na www.topas.estranky.cz

Těšíme se na naši budoucí spolupráci a přejeme Vám mnoho spokojených zákazníků s našimi výrobky.

IČ: 40960331
DIČ: CZ6457162096
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč

Sleva 5% a poštovné zdarma

Sleva 5% a poštovné zdarma

Milý živnostníci a podnikatelé z oblasti chovatelských potřeb. Zaregistrujte se na náš nový internetový obchod www.zviratkomanie.eu a získejte slevu na nákup zboží. Vybavte svůj obchod tím nejlepším, co lze z obojků, vodítek, náhubků (i pro vetší plemena, vč. pitbulů) sehnat a využijte slevu 5% a poštovné zdarma. Nabídka platí do konce února. Více v obchodních podmínkách.Další produkty a služby
  • krmiva pro zvířata, vybavení pro chovatele psů, akvaristické zboží, domácí mazlíčci, stelivo pro hlodavce


Související články
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě
Tableta proti klíšťatům Bravecto ochrání pejska spolehlivě

I s blížícím se podzimem stále přetrvává riziko přisátí klíšťat. Tito parazité se na psy lepí velice rádi, což může být pro vašeho mazlíčka nejen nepříjemné, ale i velmi nebezpečné. Nezapomeňte tedy před nimi svého pejska ochránit. Pokud vám nevyhovují klasické pipety či obojky proti klíšťatům, můžete vyzkoušet spolehlivou a příjemnou cestu prevence, kterou je tableta proti klíšťatům Bravecto.


Nové trendy v oblasti krmiva pro psy
Nové trendy v oblasti krmiva pro psy

Majitel každého psa zajisté ocení kvalitní krmivo, které obsahuje veškeré potřebné vitamíny, minerály a další látky potřebné pro jeho zdraví a aktivitu. Pro velice citlivé pejsky jsou novinkou vegetariánská a veganská krmiva, která můžou obsahovat i hmyzí bílkovinu a nakoupíte je u společnosti Canis Prosper s.r.o.


Pytle pro balení brambor
Pytle pro balení brambor

Sháníte pytle pro balení brambor? Malé či velké? V tom případě jakékoli pytle na brambory zajistí firma FOKUS-H s.r.o., která prodává nejenom sortiment pytlů na brambory, ale také motouzy, plachty, igelitové, papírové a jutové pytle či další různé typy a velikosti pytlů.


Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky
Veterinární doplňky aneb zdraví pro naše mazlíčky

Často se potýkáte s nemocemi u zvířat? Jste veterinář? Máte ke zvířatům opravdu blízko? Jste vášnivý chovatel a nebojíte se to přiznat? V tom případě vám velice rádi představíme produkty ze sortimentu naší firmy CELOMED s.r.o.