IVS - Energetické poradenství, s.r.o.


Malecká 221, Chrudim - Chrudim IV 537 05
Společnost se zabývá výhradně problematikou úspor energie v podnikatelském i veřejném sektoru. Hlavní náplní činnosti je zpracovávání energetických auditů, energetických posudků, návrhů technických opatření vedoucích k úsporám energie, zpracování průkazů energetické náročnosti budov, kontrol kotlů a rozvodů tepelné energie, podkladů pro zavedení systému energetického managementu podle ČSN EN ISO 50001, energetických koncepcí a všech dalších dokumentů vyplývajících ze Zákona o hospodaření energií č. 406/2000 Sb. v platném znění včetně jeho prováděcích vyhlášek. Společnost IVS - Energetické poradenství, s.r.o. je kolektivním členem Asociace energetických auditorů - energetických specialistů, z.s.

Produkty
  • spotřeba elektrické energie, zabezpečení dodávek energií, vodní a větrné elektrárny, energetická úspora

Komplexní nabídka služeb v oblasti nákladní autodopravy.

Kvalitní služby.

Související články
LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou

LAMA energy a.s.

LAMA ENERGY GROUP: pět výhod pro zákazníky pod jednou střechou

Elektřina, plyn, televize, internet a mobilní tarif, všechny tyto služby poskytuje holding LAMA ENERGY GROUP. Navíc, pokud jich využíváte víc najednou nebo dokonce všechny, máte značně zvýhodněné ceny.


Kontaktní místo ČEZ Lety u Dobřichovic zajistí služby zákazníkům

ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o.

Kontaktní místo ČEZ Lety u Dobřichovic zajistí služby zákazníkům

Dodávky, opravy, montáže a rekonstrukce distribučních sítí pro vysoké i nízké napětí. Tím vším se zabývá firma ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o. Služby poskytujeme energetickým společnostem, obcím, developerům i drobným stavebníkům. Kromě toho jsme od roku 2005 smluvním partnerem Skupiny ČEZ pro zajišťování služeb zákazníkům.


Prodej tepla a všechny související služby zajišťuje společnost Prometheus

Prometheus, energetické služby, a.s.

Prodej tepla a všechny související služby zajišťuje společnost Prometheus

Odborné služby v oblasti energetiky poskytuje už více než 20 let společnost Prometheus, energetické služby, a.s. sídlící v Praze. Jsme členem koncernu Pražská plynárenská, a.s. a naší hlavní činností je prodej tepla. V současné době provozujeme více než 75 plynových kotelen a jsme držitelem všech oprávnění potřebných pro výrobu, distribuci a prodej tepla.


Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům

APPLIC spol. s r.o.

Dosáhněte energetické úspory díky regulačním systémům

Efektivní regulace tepelných zařízení je velmi důležitá z hlediska finanční úspory. Každá firma by proto měla popřemýšlet nad investicí do moderních regulačních zařízeních, která se dokážou postarat o přenos informací mezi jednotlivými stanicemi a vyhodnocování informací z nich. S řízením teplárenských soustav Vám může pomoci zkušená společnost APPLIC s.r.o., která je jedničkou v oblasti průmyslové automatizace.