Rozvody plynu pro rodinné domy - plynový kotel Brno

Ing. Miloš Bartušek

Rozvody plynu pro rodinné domy - plynový kotel Brno

Ing. Miloš Bartušek

CZKMontáž ústředního topení

Firma Ing. Miloš Bartušek Brno Vám zajistí kompletní služby v oblasti vodoinstalace, solárních panelů, ústředního vytápění a kotlů pro topení. Specializujeme se na centrální vytápění, na ústřední i podlahové topení, montáž radiátorů a rozvodů. Naši pravidelně školení topenáři a instalatéři mají dlouholeté zkušenosti. Radiátory i rozvody. Své služby poskytujeme v Brně a okolí.

Kotle pro topení:
-stacionární /závěsné, plynové, elektro, na pevná paliva, kondenzační
Dodáváme kotle na nejvyšší technické úrovni pro dosažení maximální účinnosti. Jsou tiché, spolehlivé s jednoduchým ovládáním. Výměnu klasického kotle za úsporný provedeme během jednoho dne a to včetně vyvložkování komína, zednických prací a spuštění kotle včetně nastavení regulace.
Topení řešíme komplexně včetně ohřevu teplé vody a příslušné regulace.
Montáž ústředního vytápění provádíme v novostavbách i v rámci rekonstrukce ve stávajících domech a bytech.


Ústřední vytápění:
Montáž ústředního vytápění, centrálního vytápění, výměnu radiátorů realizujeme v novostavbách i v rámci rekonstrukce i ve stávajících domech a bytech. Vše řešíme komplexně včetně ohřevu vody a její regulace. Rozvody k radiátorům provádíme většinou v mědi.
Realizujeme také montáž podlahového vytápění. Dodáváme podlahové vytápění od výrobců REHAU, GABOTHERM a TOP THERM se zárukou 10 let.


Vodoinstalace:
Profesionální instalatérské práce od drobných úkonů, až po kompletní rekonstrukce. Realizujeme své služby v rodinných a panelových domech, v průmyslových objektech a jiných provozech.
Provádíme:
- montáž vodoinstalací a odpadů
- montáž průmyslových rozvodů vody do 6”
- rekonstrukce koupelen v bytových jádrech a rodinných domech
- montáž vodoinstalací a odpadů v rodinných a panelových domech
- montáž kvalitních filtrů eSpring na úpravu pitné vody


Solární panely:
Spolupracujeme s projektanty, kteří pro nás zajistí zpracování projektu, který je nutný pro získání státního dotačního programu „Nová Zelená úsporám. Realizace solárních panelů je tak finančně velmi výhodná.
Jsme vlastníky certifikátu pro odbornou montáž solárních panelů od firem Geminox, Baxi, CosmoSOL a TopSolar. Montáž je včetně dodávky solárních zásobníků na teplou vodu a regulace. Při ohřevu vody solární systém pokryje až 70% roční spotřeby energie a u přitápění kolem 30%.

Naši topenáři a instalatéři mají dlouholeté zkušenosti se všemi systémy a rozvody topení. Jsou zárukou spolehlivě odvedené práce.


Katalog firem:    

Ekologické stroje a zařízení

,  

Rekonstrukce koupelen

,  

Topenářské práce

,  

Vodoinstalatérské práce

,  
Štítky:

podlahové, ústřední topení, radiátory, centrální vytápění, instalatér, topenář, plyn, rozvody Brno