AK JUDr. Jiří Kozák


Albrechtice u Frýdlantu 141, Chrastava 463 31
Advokát JUDr. Jiří Kozák poskytuje komplexní právní služby dle individuálních potřeb klientů v oblastech právo obchodních korporací, občanské právo, rodinné právo a dědické právo.

Právo obchodních korporací:
- všeobecné právní poradenství včetně přípravy a sepisu potřebných listin
- zastupování v řízení před rejstříkovými soudy.

Občanské právo:
- všeobecné právní poradenství včetně přípravy a sepisu listin o právních úkonech a případného zastupování v řízení před katastrálním úřadem v oblasti právních vztahů týkajících se nemovitostí
- všeobecné právní poradenství v oblasti směnečného práva včetně sepisu směnek a směnečných prohlášení a vymáhání směnečných pohledávek.

Rodinné právo:
- všeobecné právní poradenství včetně přípravy a sepisu příslušných listin a návrhů ohledně rozvodu manželství tzv. dohodou, úpravě majetkových poměrů manželů po dobu po rozvodu manželství a úpravě poměrů nezletilých dětí.

Dědické právo:
- všeobecné právní poradenství včetně zastupování v dědickém řízení.

Sídlí na adrese Albrechtice u Frýdlantu 141, Chrastava.

Produkty
  • ochrana duševního vlastnictví, advokátní kancelář, právo finančních služeb, komplexní právní servis, manželské rozvody, sepisování listin

Státní zkušebna strojů a.s. pověřena Ministerstvem dopravy ČR, poskytuje služby pro výrobce a distributory výrobků strojírenského charakteru v Praze 6 – Řepy.

Společnost zajišťující prodej pomůcek, laboratorní reagencie nejvyšší kvality, spojení umělé DNA či analyzování biologického materiálu.


Související články
Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.

Ochrana osobních údajů v pracovněprávních vztazích

Je pro Vás právo španělská vesnice? Nevíte na koho se obrátit v případě problémů? Myslíte si, že ze zákona nemáte na nic nárok? V tom případě se můžete obrátit na FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o., která je zaměřená na poskytování komplexních právních služeb a to jak domácím, tak i zahraničním subjektům, mezi které se samozřejmě řadí i běžní občané.


Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Rott, Růžička & Guttmann a spol.

Patentová, známková a advokátní kancelář Praha

Ochrana autorských práv, vynálezů, atd. je důležitou součástí ochrany duševního vlastnictví, protože se často stávají objekty zneužití. V případě, že potřebujete řešit porušení práv od podání žalob až po samotné zastupování v oblasti práva soukromého či veřejného, obraťte se na advokátní kancelář Rott, Růžička & Guttmann a spol.


Vymáhání pohledávek nebo náhrada škody na zdraví po autonehodě?

FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.

Vymáhání pohledávek nebo náhrada škody na zdraví po autonehodě?

FABIAN & PARTNERS je úspěšná advokátní kancelář působící v Praze a Brně, která své právní služby poskytuje jak domácím, tak zahraničním klientům. V rámci celého spektra právních služeb klademe důraz mimo jiné na insolvenční právo, obchodní právo a také právo nemovitostí. Specializujeme se především na správu a vymáhání pohledávek a činnosti insolvenčního správce. Dalším častým problémem našich klientů je takzvaná náhrada škody na zdraví, kterou pomáháme uplatnit našim klientům, kteří byli například účastníky dopravních nehod a dalších nešťastných událostí.


Oddlužení manželů (osobní bankrot)

FABIAN & PARTNERS, advokátní kancelář s.r.o.

Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.


Firemní články
Advokátní kancelář a právní poradenství v rodinném i obchodním právu - JUDr. Jiří Kozák

Advokátní kancelář a právní poradenství v rodinném i obchodním právu - JUDr. Jiří Kozák

Advokátní kancelář a první poradenství v oboru obchodních korporací, občanského práva, rodinného práva a dědického práva Vám poskytne pan JUDr. Jiří Kozák z Chrastavy.