J U K R spol. s r.o.


Hledáte spolehlivý a kvalitní autoservis? Pak jste na správném místě!

V autoservisu JUKR spol. s r.o. vám nabízíme širokou škálu služeb pro vaše vozidlo. Ať už potřebujete namontovat, opravit nebo udržovat zařízení na provoz LPG, měřit emise, seřídit geometrii kol, vyměnit výfuk, autosklo, klouby, čepy nebo řízení, opravit motor, alternátor, startér nebo diagnostikovat elektronické závady, jsme tu pro vás.

Zajistíme vám také plnění a kontrolu klimatizace, přezutí a vyvážení pneumatik, dovoz nových ALU ráfků a pneu ze SRN nebo opravu průpichů.

Pokud máte poškozenou nebo zkorodovanou karoserii, rovněž vám pomůžeme. Provádíme autoklempířské práce, rovnání karosérií na rovnacím rámu a lakování karoserií i součástí.

A to není vše! V autoservisu Jukr vám také nabízíme individuální dovoz vozidel na zakázku a nabídku již dovezených vozidel, zprostředkování povinného ručení a havarijního pojištění nebo odtahovou službu osobních automobilů. Využít můžete naší čerpací stanice, kde prodáváme kvalitní plyn značky FLAGA.

Naše pobočky najdete v Teplicích a jejich okolí, v Ústí nad Labem, Litoměřicích, Mostě, Chomutově a Děčíně. Neváhejte a navštivte nás ještě dnes!

Autoservis JUKR spol. s r.o. váš partner na cestách!

Štítky:

přestavba na LPG, měření emisí a STK, autoservis, opravy vozidel, pneuservis, opravy karosérií

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA J U K R  spol. s r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
J U K R spol. s r.o.
www.lpg-teplice.cz
Adresa

Adresa

Ruská 301
Dubí u Teplic 417 03

jukr@volny.cz
+420 775 336 998


Najdete nás také zde:

ARES
captcha