ST- MONT
Pavel Stejskal
Výroba, dodávka a montáž ocelových konstrukcí, ocelových hal, vypracování projektu

Ocelové konstrukce od vypracování projektu přes výrobu až po samotnou montáž realizuje společnost ST-mont Dačice, s.r.o., která má dlouholeté zkušenosti v oblasti výroby a montáže ocelových konstrukcí na klíč. Českým i zahraničním zákazníkům nabízíme dodání ocelových konstrukcí jak pro stavbu nových montovaných hal, tak i pro renovaci a modernizaci těch stávajících.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí - stavební firma ST-mont Dačice, s.r.o.

Ocelové konstrukce pro výstavbu skladových a výrobních hal, hospodářských staveb, autosalonů

Kvalitní ocelové konstrukce pro výstavbu výrobních hal, hospodářských staveb, autosalonů, administrativních a komerčních budov, sportovních hal, skladových a firemních prostor vyrábíme v krátkých dodacích lhůtách, za velmi přijatelné ceny, podle požadavků investora na rozměry ocelové haly, výška konstrukce je možná od 4 do 30 m. Důsledně dodržujeme statiku ocelové konstrukce při případném zatížení sněhem.

Výroba a montáž ocelových konstrukcí


Demontáž a renovace použitých ocelových hal, repasované ocelové haly

Zhotovujeme a dodáváme nejen nové ocelové konstrukce pro výstavbu skladových, firemních, zemědělských, komerčních či administrativních objektů. Zabýváme se rovněž demontáží použitých ocelových hal, které odborně rozebereme a renovujeme pro další výstavbu požadovaných ocelových hal, a to s velkou finanční úsporou.

Ocelové konstrukce pro výrobní i sportovní haly


Výroba ocelové konstrukce podle potřeb a požadavků investora

Výroba a montáž ocelové konstrukce, kvalitně provedené obložení stěn z požadovaných materiálů, střecha z kvalitních trapézových plechů, zasazení sekčních vrat Hörmann, ale i instalace základních elektrických rozvodů – i tak může vypadat Vaše nová hospodářská budova či skladový prostor. Sdělte nám Vaše představy a my je proměníme ve skutečnost!

Výroba ocelové konstrukce podle požadavků investoraOcelové konstrukce

Ocelové konstrukce

Výroba, dodávka a montáž ocelových konstrukcí, ocelových hal, vypracování projektu

Montované haly

Montované haly

Výstavba montovaných hal, montáž sportovních a výrobních hal na míru

Opláštění hal a budov

Opláštění hal a budov

Opláštění montovaných hal a budov zatepleným i studeným pláštěm