ST- MONT
Pavel Stejskal
Výstavba montovaných hal, montáž sportovních a výrobních hal na míru

Výstavbou montovaných hal, výrobou, dodáním a odbornou montáží ocelových konstrukcí pro stavbu sportovních hal, administrativních, komerčních a zemědělských objektů a průmyslových montovaných hal se zabývá kvalifikovaná společnost ST-mont Dačice, s.r.o., která na stavebním trhu se specializací na montované haly a ocelové konstrukce působí již od roku 1999, a tudíž svou odborností ručí za kvalitu veškerých realizovaných staveb.

Průmyslové montované haly - společnost ST-mont Dačice, s.r.o.

Kompletní služby ve výstavbě montovaných hal pro sportovní, administrativní a komerční účely

K trendům dnešní doby patří rychlá výstavba montovaných hal na míru, přesně podle potřeb investora. Svým zákazníkům nabízíme kompletní služby od poradenství, zpracování projektu a technické dokumentace, přes zajištění výroby až po montáž ocelové haly, která může sloužit k různým účelům. Stavíme sportovní montované haly, autosalony, montované haly pro administrativní, komerční či zemědělské účely.

Výstavba montovaných hal


Montované haly z rozebraných a repasovaných ocelových konstrukcí

Kromě výstavby nových montovaných hal můžeme zákazníkům nabídnout i montáž ocelové haly z použitých, repasovaných ocelových konstrukcí, které odborně rozebereme, očistíme, znovu povrchově upravíme, což přináší zájemci o repasovanou montovanou halu nemalou finanční úsporu. K nesporným výhodám montovaných hal patří snadná případná přestavba i údržba haly a v neposlední řadě možné přizpůsobení výstavby montované haly potřebám investora.

Montované haly pro sportovní, administrativní i zemědělské účelyOcelové konstrukce

Ocelové konstrukce

Výroba, dodávka a montáž ocelových konstrukcí, ocelových hal, vypracování projektu

Montované haly

Montované haly

Výstavba montovaných hal, montáž sportovních a výrobních hal na míru

Opláštění hal a budov

Opláštění hal a budov

Opláštění montovaných hal a budov zatepleným i studeným pláštěm