Mobil M1
Martin Piterka


Wellnerova 1322/3c, Olomouc 779 00
Servis, opravy:
- mobilních telefonů, navigací, notebooků a tabletů značky HTC, Apple iPhone, Apple iPad, Samsung, Navigon, TomTom a další.

SW opravy, záchrana dat.

Prodej, e-shop:
- mobilní telefony
- navigace
- tablety
- náhradní díly, doplňky a příslušenství.

Další produkty a služby
  • mobilní telefony, chytré telefony, telefony pro seniory, opravy mobilních telefonů, obaly na mobilní telefony, nabíječky na mobilní telefony, baterie mobilních telefonů
  • pc sestavy, hry a konzole, notebooky a tablety, čtečky paměťových karet, flash disky, klávesnice a myši

Květinářství, vazby, květinové výzdoby a dekorace.

Květinářství, vazby, květinové výzdoby a dekorace

Přepravní společnost, mezinárodní kamionová doprava.

Přepravní společnost, mezinárodní kamionová doprava

Související články
Mobilní telefony a tablety vám nejen prodáme, ale naučíme vás s nimi i pracovat

ATC MOBILE

Mobilní telefony a tablety vám nejen prodáme, ale naučíme vás s nimi i pracovat

Přestože to tak možná na první pohled nevypadá, nákup toho správného chytrého telefonu tak, aby nám skutečně vyhovoval, může být někdy srovnatelně složitý, jako třeba výběr nového auta. Mobilní telefony, tablety a další elektroniku často nakupujeme na internetu tak trochu na slepo a jakmile nám zázračná krabička dorazí domů, mnohdy v základním nastavení tápeme. Online prodejce ATC MOBILE však zastává filozofii nové doby – mobilní telefony a tablety nejen úspěšně prodáváme, ale zákazníky v moravskoslezském regionu s nimi také učíme pracovat. A věřte, že těch pár desítek minut strávených se specialistou nad vašim novým chytrým telefonem se vám mnohonásobně vrátí.


Pouze férové jednání a odborný přístup

ATC MOBILE

Pouze férové jednání a odborný přístup

Mobilní telefon je dnes natolik běžnou součástí našeho vybavení, že se spíše divíme, pokud ho někdo nevlastní. My ostatní chceme mít co nejkvalitnější a od solidní firmy. Jen tak máme zaručeno, že s ním budeme maximálně spokojeni. A to i v případě poruchy.


Mobilní telefony a příslušenství v kamenné prodejně za internetové eshopové ceny

ATC MOBILE

Mobilní telefony a příslušenství v kamenné prodejně za internetové eshopové ceny

Zajišťujeme profesionální přístup a také kvalitní produkty vždy se stoprocentní garancí. Vždy vystavujeme daňové doklady, v případě problémů vracíme peníze, snažíme se dodržovat zákonné předpisy, takže je u nás možnost i řešení reklamací či odstoupení od smlouvy, ale máme také odborně vyškolené pracovníky, kteří vám provedou i pozáruční servis.


Servis, kompletní dodávky infrastruktury, vybavení kancelářskou technikou

FBT - Bräuer Tomáš

Servis, kompletní dodávky infrastruktury, vybavení kancelářskou technikou

K nákupu kancelářské a další techniky je potřebné vybrat si nejen profesionálního prodejce, ale také kompletní servis a poradenství. A všechno v jednom je tím nejlepším řešením pro provoz vaší kanceláře a firmy. Požadovaný komfort vám zajistí firma FBT-Bräuer Tomáš se sídlem v Olomouci.


Další produkty a služby
Oprava prasklého sklíčka a LCD displaye mobilního telefonu Olomouc

Oprava prasklého sklíčka a LCD displaye mobilního telefonu Olomouc

Pokud máte prasklé sklíčko u mobilního telefonu a nevíte jak si s tímto problémem poradit, pak se obraťte na firmu MOBILM1, která se zaměřuje na opravy prasklých sklíček a LCD displaye. Jak to funguje? Sklíčko je s LCD displayem spojeno speciálním lepidlem a tato vrstva je v normálních podmínkách od sebe neoddělitelná. Pokud byste si to chtěli doma přeci jen vyzkoušet, nejspíše vám praskne i samotné LCD. V našem servisu máme ovšem potřebné vybavení, abychom rozbité sklíčko od LCD bezpečně oddělili. Úspěšnost této operace je zhruba 90%. Nyní je potřeba LCD display šetrně očistit od zbytků lepidla, abychom mohli přistoupit k samotné vyměně sklíčka. Existují dvě možnosti, jak sklíčko k LCD přilepit: - Metoda – nepodlepené sklíčko U této metody se prostor mezi LCD a sklíčkem nevyplní lepidlem, ale přlepí se pouze po krajích oboustrannou lepící páskou. Tato metoda je sice o něco levnější, ale nevýhodou je, že mezi LCD a sklíčkem vznikne jakásí vzduchova kapsa, takže i při sebemenším tlaku může sklíčko znovu prasknout. Setkal jsem se i s případy, kdy zákazníkovi takto lepené sklíčko prasklo při běžném úžívání. Další nevýhou je, že se pod sklíčko může nadměrně prášit. Touto metodou LCD v našem servisu neopravujeme. - Metoda – podlepení metodou OCA U této metody se k přilepení LCD displaye se sklíčkem použije OCA lepidlo (Optical Clear Adhesive ). Jená se o stejné lepidlo, které se používá při lepení originálního LCD ve fabrice. Lepidlo se nalije na celou plochu LCD, poté se přiloží sklíčko a takto připravený LCD panel se nechá vytvrdnout pod speciální UV lampou. Tato metoda vyžaduje větší dávku zručnosti a zkušeností. Také náklady na výměnu jsou vyšší (lepidlo,UV lampa). Proto je oprava o něco dražší než u první varianty. Nicméně stále se jedná zhruba o poloviční cenu, než při výměně celého LCD panelu. Pokud se oprava povede opravdu precizně, je display téměř k nerozeznání od originálu, při zachování stejných vlastností. Cena výměny se vždy odvíjí od konkrétního modelu. Jelikož je tato výměna poměrně časově náročná, nelze ji provést tzv. „ na počkání.“ Ve většině případů je oprava hotová do druhého dne. Samozřejmostí je i výměna originálního náhradního dílu, pokud by se tato metoda zákazníkovi nelíbila.