Mobil M1
Martin Piterka


Wellnerova 1322/3c, Olomouc 779 00

Servis, opravy:
- mobilních telefonů, navigací, notebooků a tabletů značky HTC, Apple iPhone, Apple iPad, Samsung, Navigon, TomTom a další.

SW opravy, záchrana dat.

Prodej, e-shop:
- mobilní telefony
- navigace
- tablety
- náhradní díly, doplňky a příslušenství.

IČ: 70592080
DIČ:
Okres: Olomouc
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Martin Piterka

Oprava prasklého sklíčka a LCD displaye mobilního telefonu Olomouc

Oprava prasklého sklíčka a LCD displaye mobilního telefonu Olomouc

Pokud máte prasklé sklíčko u mobilního telefonu a nevíte jak si s tímto problémem poradit, pak se obraťte na firmu MOBILM1, která se zaměřuje na opravy prasklých sklíček a LCD displaye. Jak to funguje? Sklíčko je s LCD displayem spojeno speciálním lepidlem a tato vrstva je v normálních podmínkách od sebe neoddělitelná. Pokud byste si to chtěli doma přeci jen vyzkoušet, nejspíše vám praskne i samotné LCD. V našem servisu máme ovšem potřebné vybavení, abychom rozbité sklíčko od LCD bezpečně oddělili. Úspěšnost této operace je zhruba 90%. Nyní je potřeba LCD display šetrně očistit od zbytků lepidla, abychom mohli přistoupit k samotné vyměně sklíčka. Existují dvě možnosti, jak sklíčko k LCD přilepit: - Metoda – nepodlepené sklíčko U této metody se prostor mezi LCD a sklíčkem nevyplní lepidlem, ale přlepí se pouze po krajích oboustrannou lepící páskou. Tato metoda je sice o něco levnější, ale nevýhodou je, že mezi LCD a sklíčkem vznikne jakásí vzduchova kapsa, takže i při sebemenším tlaku může sklíčko znovu prasknout. Setkal jsem se i s případy, kdy zákazníkovi takto lepené sklíčko prasklo při běžném úžívání. Další nevýhou je, že se pod sklíčko může nadměrně prášit. Touto metodou LCD v našem servisu neopravujeme. - Metoda – podlepení metodou OCA U této metody se k přilepení LCD displaye se sklíčkem použije OCA lepidlo (Optical Clear Adhesive ). Jená se o stejné lepidlo, které se používá při lepení originálního LCD ve fabrice. Lepidlo se nalije na celou plochu LCD, poté se přiloží sklíčko a takto připravený LCD panel se nechá vytvrdnout pod speciální UV lampou. Tato metoda vyžaduje větší dávku zručnosti a zkušeností. Také náklady na výměnu jsou vyšší (lepidlo,UV lampa). Proto je oprava o něco dražší než u první varianty. Nicméně stále se jedná zhruba o poloviční cenu, než při výměně celého LCD panelu. Pokud se oprava povede opravdu precizně, je display téměř k nerozeznání od originálu, při zachování stejných vlastností. Cena výměny se vždy odvíjí od konkrétního modelu. Jelikož je tato výměna poměrně časově náročná, nelze ji provést tzv. „ na počkání.“ Ve většině případů je oprava hotová do druhého dne. Samozřejmostí je i výměna originálního náhradního dílu, pokud by se tato metoda zákazníkovi nelíbila.Další produkty a služby
  • mobilní telefony, chytré telefony, telefony pro seniory, opravy mobilních telefonů, obaly na mobilní telefony, nabíječky na mobilní telefony, baterie mobilních telefonů
  • pc sestavy, hry a konzole, notebooky a tablety, čtečky paměťových karet, flash disky, klávesnice a myši

Autoškola Benešov ing. Vladimír Šeda

Související články
Cenná data si musíme chránit, prevence je základ
Cenná data si musíme chránit, prevence je základ

Žijeme v době, kdy mají elektronická data nevyčíslitelnou cenu. Ačkoliv si tento fakt lidé uvědomují stále častěji, existuje velká skupina těch, kteří zajištění vlastní bezpečnosti i bezpečnosti firmy neustále podceňují. Chcete potenciální rizika účinně minimalizovat? Ochránit data před odcizením? Ubránit se před případným napadením hackery? Obraťte se na společnost OASA COMPUTERS s.r.o., která se na ochranu informací a hmotného majetku specializuje.


Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.


Pouze férové jednání a odborný přístup
Pouze férové jednání a odborný přístup

Mobilní telefon je dnes natolik běžnou součástí našeho vybavení, že se spíše divíme, pokud ho někdo nevlastní. My ostatní chceme mít co nejkvalitnější a od solidní firmy. Jen tak máme zaručeno, že s ním budeme maximálně spokojeni. A to i v případě poruchy.


SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí
SAN SERVICE – pořádání konferencí a kongresů s mezinárodní účastí

Zorganizovat a uspořádat konferenci či kongres je vždy obtížnou disciplínou, jde-li o akci s mezinárodní účastí, je organizace a pořádání o to složitější. Společnost SAN SERVICE se již od roku 1990 zabývá profesionálním pořádáním konferencí a kongresů, přičemž poskytuje překladatelské a tlumočnické služby, ale také zajištění ozvučení či cateringu.