Mgr. Olga Kozlovská


Rozhraní 430, Holasice 664 61

Ruština, ruský jazyk:
- překlady odborných textů z i do
- tlumočnické služby.

IČ: 63362228
DIČ:
Okres: Brno-venkov
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: bez zaměstnanců
Obrat: nad 100 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Mgr. Olga Kozlovská

Překlady do ruštiny jinak

Překlady do ruštiny jinak

Dobrý den, dovolujeme si Vás oslovit s nabídkou odborných překladů do ruského jazyka od rodilých mluvčích včetně ověření a korektury výsledných textů, dabing, tlumočení, lokalizace SW a Vaších webových stránek. Provedeme Vám i bezplatnou korekturu Vaších WWW v ruštině, během chvilky Vás upozorníme na chyby a nedostatky. Máme mnoholeté zkušeností a rozsáhlé kontakty. Překvapíme Vás zajímavou cenou a bezplatnou korekturou textů. Preferujeme dlouhodobou spolupráci. Děkujeme za oslovení a poptávky.Další produkty a služby
  • odborné překlady textů, zkušení překladatelé, konsekutivní i simultánní tlumočení, jazyková odbornost


Související články
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE
Profesionální konference zajistí SAN SERVICE

O dobré akci se bude mluvit ještě týden po jejím skončení. Na skvělou akci se bude vzpomínat hodně dlouho. K dosažení dokonalosti přitom stačí tak málo - kontaktovat společnost SAN SERVICE. Kdo jsme? Profesionální agentura, která se zabývá pořádáním konferencí na úrovni. Přesvědčte se o tom i vy.


Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte
Konference a kongresy na špičkové úrovni jednodušeji, než si myslíte

Potřebujete prezentovat své nápady, výtvory či akce před menším či větším publikem? Pak víte, že nejideálnějším řešením je svolání konference či kongresu. Jenže pořádání takové akce je náročnou záležitostí a více než kde jinde zde hrají roli detaily. Vy se však nemusíte obávat. Stačí, když navážete spolupráci se společností SAN SERVICE.


Technika pro akce Praha
Technika pro akce Praha

Potřebujete zajistit překladatelské, tlumočnické, ozvučovací nebo cateringové služby? V tom případě se obraťte na firmu SAN SERVICE, s.r.o., která zajišťuje v této oblasti kompletní servis. Ptáte se, kdo takovéto služby může potřebovat? Zajišťujeme kongresy s mezinárodní účastí, semináře, workshopy, prezentace a večírky, běžné zábavní akce, ale klidně i tiskové konference.


Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni
Komplexní služby pro konferenci či kongres s mezinárodní účastí na špičkové úrovni

Zajištění hladkého průběhu nejen konference či kongresu, ale i firemních prezentací, workshopů, seminářů a dalších akcí, vyžaduje profesionální a precizní organizaci včetně veškerého vybavení. Společnost SAN SERVICE poskytuje komplexní služby a je spolehlivým partnerem při pořádání jakékoli akce.