Deratizace Konečný
Ing. Michal Konečný

CZKDeratizace

Deratizace

Deratizace – hubení škodlivých hlodavců v Praze, Kladně, Kolíně, Příbrami, Mladé Boleslavi

Dezinfekce

Dezinfekce

Dezinfekce ozónem nebo biologicky odbouratelnými přípravky nejen v Praze

Dezinsekce

Dezinsekce

Profesionální dezinsekce – hubení hmyzu, štěnic, švábů, blech, dezinsekce ubytoven v ČR


Deratizace - hubení hmyzu a hlodavců

O rychlou a účinnou dezinfekci, deratizaci a dezinsekci se postará firma Deratizace Konečný se sídlem v Praze. Zajistí hubení mravenců, vos, hlodavců, štěnic, švábů a rusů, potkanů a myší. Dále pomáhají s úklidem půd a balkónů od holubího trusu a také lepení hrotového systém proti holubům.

Působíme i v okolí těchto měst: Příbram Kutná Hora, Kolín, Kladno, Mladá Boleslav, Brandýs a Benešov.

Úklid menších půd a vyklízení bytů, sklepů, kde následně provedeme dezinfekci i dezinsekci. Dále Vám poskytneme i poradenství ohledně výskytu kun a jejich odchyt.

Deratizace - hubení škodlivých hlodavců - myši, potkani
Provádíme nejen akutní deratizace, ale i preventivní.

Dezinsekce - odstranění hmyzu - lezoucího i létajícího - štěnice, švábi, mravenci, blechy, vosy, rybenky a škůdci dřeva

Častým případem výskytu nežádoucího hmyzu jsou štěnice, které si do bytu můžete dovést například z dovolené či při cestě hromadnou dopravou a ani ten nejlépe uklizený byt nezaručí, že by se Vám tento parazit vyhnul.

Dezinfekce - zneškodnění všech virů, bakterií, plísní u hub - pomocí chemických prostředků i přírodní ekologickou cestou pomocí ozónu, který účinně odstraňuje nejen bakterie a viry, ale i nepříjemné zápachy, jako je cigaretový kouř, moč či hniloba.

Ozón se využívá i při dezinfekci koronaviru.

Zajistíme lepení hrotového systému či instalaci sítí proti holubům a také úklid balkónů či lodžií od holubího trusu i následný postřik proti výskytu hmyzu, jako je klíšťák holubí.

Veškeré úkony provádíme nejen v bytech a domácnostech, ale i v kancelářích a kancelářských budovách, ve školách, školkách, skladech, restauracích, v ubytovacích zařízeních a ve veřejných prostorech.

Pro hubení používáme moderní metody a také aplikační techniku. Máme pohotovost 24 hodin denně. Vždy dbáme o co nejrychlejší vyřešení Vašeho problému. S deratizací máme již dlouholeté zkušenosti.

Máte-li jakýkoliv nepříjemný problém s nežádoucím hmyzem či s hlodavci, potřebujete-li spolehlivou firmu, která by se postarala o úklid půd, neváhejte se na nás obrátit.


Katalog firem:    

Deratizace, desinfekce, desinsekce

,  

Úklidové služby

,  
Štítky:

Deratizace, dezinfekce, dezinsekce, Praha hubení, štěnice, rus, mravenci, potkani, myši, vosy