Moravská Chalupa 9, s.r.o.

CZKRestaurace s tradiční moravskou kuchyní Ostrava

Restaurace Moravská Chalupa, kterou najdete v centru Ostravy, nadchne svým stylovým interiérem a svou tradiční moravskou a staročeskou kuchyní. Restauraci můžete využít pro příjemnou večeři s přáteli i pro obchodní jednání, svatby či rodinné oslavy. Možnost uzavření celé restaurace nebo rezervaci v Zemanské jizbě.

Veškeré pokrmy připravujeme z čerstvých surovin dle tradičních receptů moravských a staročeských specialit. Šéfkuchař ale využívá při přípravě moderní gastronomické metody a výsledkem je bohaté menu a neopakovatelný gastronomický zážitek.

Do restaurace, která má celodenní provoz, si můžete zajít i na polední menu. Jídelní lístek i denní menu naleznete na našich webových stránkách. V rámci centra Ostravy poskytujeme rozvoz obědů, platba je možná hotově i kartou.

Je zde možnost konání rodinných oslav, setkání s přáteli, svatby, firemní večírky a obchodní jednání.

Plánujete-li posezení do 12 osob, doporučujeme Vám si zarezervovat salónek Zemanskou jizbu se stylovou výzdobou, která zajistí celé společnosti příjemné a útulné posezení.

Pokud chcete udělat radost svým blízkým gastronomickým zážitkem, je možné u nás zakoupit dárkové poukazy v libovolné hodnotě.

Po celou dobu návštěvy naší stylové restaurace se bude o Vás starat příjemný a ochotný personál.


Slogan:

Tradiční pokrmy moravské kuchyně


Katalog firem:    

Kongresová a firemní turistika

,  

Restaurace

,  
Štítky:

restaurace Ostrava, denní menu, česká kuchyně