OBAL Expert a.s.


Hledáte spolehlivého partnera pro exportní balení a prodej obalových materiálů? Chcete mít jistotu, že vaše zboží dorazí v bezpečí a v pořádku do cílové destinace? Pak je pro vás ideální volbou firma OBAL Expert a.s. se sídlem ve Vestci.

OBAL Expert a.s. je předním dodavatelem obalových řešení pro různé odvětví průmyslu. Nabízíme široký sortiment obalových materiálů, jako jsou kartonáže, fólie, lepenky, papíry, pásky, výplně, ochranné prvky a další. Zajišťujeme také exportní balení, které splňuje všechny mezinárodní normy a požadavky. Máme bohaté zkušenosti s balením nebezpečných látek, které vyžadují speciální opatření a certifikace.

Kromě toho se specializujeme na fixaci na míru, zakázkovou výrobu beden a výrobu palet na míru. Naše fixace zajišťují pevnou a stabilní upevnění zboží v obalu, aby nedošlo k jeho poškození během přepravy. Naše bedny jsou vyrobeny z kvalitního dřeva a jsou vhodné pro různé typy a velikosti zboží. Naše palety jsou také vyrobeny na míru podle vašich potřeb a specifikací.

OBAL Expert a.s. je firma s dlouhou tradicí a profesionálním přístupem. Spolupracujeme s mnoha spokojenými zákazníky z celého světa.

Naše motto je: “Obalujeme s vámi”. Chceme být vaším partnerem pro obalování a nabídnout vám nejlepší řešení pro vaše potřeby.

Pokud máte zájem o naše služby nebo chcete více informací, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám poradíme a připravíme nezávaznou nabídku. OBAL Expert a.s. je tu pro vás!

Štítky:

exportní balení, obalové materiály, fixace na míru, výroba dřevěných beden a palet

POBOČKY
Kontaktujte nás
WEBOVÁ STRÁNKA OBAL Expert a.s.
WEBOVÁ STRÁNKA
OBAL Expert a.s.
www.obalexpert.cz
Adresa

Adresa

Vídeňská 669
Vestec 252 42

info@obalexpert.cz
+420 774 335 342


Najdete nás také zde:

ARES
captcha