Okrasné zahrady arboristika, s.r.o.
komplexní péče o stromy

CZKRealizace a údržba okrasných zahrad

Arboristice se profesionálně věnujeme již od roku 1995 a v našem realizačním týmu působí čtyři kvalifikovaní odborníci, kteří jsou držiteli platného certifikátu ETW.

Arboristika neboli komplexní péče o stromy je dynamicky se rozvíjející obor zahradnictví, který se zabývá zejména stromy rostoucími mimo les.

V rámci této činnosti provádíme kácení stromů, ošetřování památných stromů, prořezávání stromů a keřů i na nepřístupných místech, ochranu stromů při různých stavebních pracech, instalace bezpečnostních vazeb a také inventarizace (zhodnotíme stav stromů a keřů a zajistíme jejich údržbu).

Nedílnou součástí naší práce jsou realizace a údržba okrasných zahrad. Zpracujeme pro Vás návrhy a projekty dle Vašich požadavků.

V této oblasti se zaměřujeme na projekce, návrhy a realizace okrasných zahrad, dále pak údržbu parků, rekonstrukce zahrad, zakládání a údržbu živých plotů a trávníků, výsadbou stromů, keřů a zakládání záhonů.

Realizujeme i zahradní jezírka a závlahové systémy.

Dále mezi naše služby patří frézování pařezů pařezovou frézou Laski F-450 a pařezovou frézou Vermeer SC 60 TX, štěpkování dřevní hmoty a také prodej štěpky a mulčovací kůry.

Pokud potřebujete provést zemní práce, jsme Vám rovněž k dispozici. Zajistíme terénní úpravy pozemků, výkopy inženýrských sítí, kanalizací, septiků i bazénů.

Pronajímáme i kontejnery.

Zakoupit u nás můžete i palivové dřevo (štípané, neštípané) či okrasný Labský kámen.


Katalog firem:    

Krajinářské, parkové a zahradní úpravy

,  

Návrhy a projektování zahrad

,  

Zemní a výkopové práce

,  

Závlahové systémy a zařízení

,  

Biopaliva

,  

Tuhá paliva

,  

Kámen

,  
Štítky:

realizace, údržba okrasných zahrad