Logistika, plánování a realizace logistických opatření, skladování

PAP TRUTNOV, s.r.o.

Logistika, plánování a realizace logistických opatření, skladování

Logistické služby a možnost uskladnění zásilek ve vlastních skladovacích prostorech v Trutnově poskytuje společnost PAP TRUTNOV, s.r.o. Zabýváme se plánováním a realizací logistických opatření pro co nejefektivnější přepravu. Skladovací prostory v Trutnově jsou vhodné pro krátkodobé i dlouhodobé uskladnění zásilek.

Pavel Šebek - Albody
Nástavby a přestavby užitkových vozidel


čp. 276, Libouchec 403 35
Albody je renomovaná firma, která se již léta specializuje na širokou škálu služeb v oblasti užitkových vozidel.
Jejich portfolio je rozmanité, zahrnuje:

1) Nástavby na užitkové vozy
- valníkové nástavby
- nástavby skříňové
- nástavby sklápěčové
- nástavby odtahové

2) Přestavby, opravy, úpravy a servis nástaveb užitkových vozů
3) Nástavby, doplňky a příslušenství užitkových vozů
4) Obložení dodávkových vozidel
5) Náhradní díly
6) Bazar osobních a užitkových vozů
7) Zámečnická výroba

V současné době firma Albody aktivně rozšiřuje svou nabídku služeb. Nově se věnuje výměnným nástavbám na užitkové elektromobily, což je v souladu s rostoucím trendem elektromobility. Tímto krokem firma reaguje na aktuální potřeby trhu a stává se průkopníkem v této oblasti.

Albody není jen o nástavbách. Firma se také věnuje výrobě ocelových prvků a zámečnické výrobě. Kromě toho nabízí širokou škálu příslušenství nástaveb, jako jsou hydraulická čela, nakládací jeřáby, spoilery, tažná zařízení a přídavná vzduchová pérování. Opravy a servis nástaveb jsou samozřejmostí.

Co odlišuje Albody od konkurence, je jejich závazek k vynikajícímu zákaznickému servisu. Firma nabízí bezplatné poradenství a je známá svou ochotou a flexibilitou přizpůsobit se individuálním potřebám klienta.
Reklamní a bezpečnostní prvky

Albody svým klientům nabízí i reklamní potisk nástaveb a vozidel, což je ideální pro firemní branding. Kromě toho se věnuje instalaci couvacích kamer a senzorů, což zvyšuje bezpečnost při provozu vozidel.
Kontakt a dostupnost

Firma sídlí v Libouchci a působí po celé ČR. Volat můžete na telefonní čísla - 603541786; 736487606 nebo napsat e-mail na sebek@albody.cz.

Produkty
  • opravy po havárii, garanční prohlídky, výměna autodílů, diagnostika vozidel, údržba automobilů
  • prodej a servis nákladních vozidel, prodej přívěsů, speciální karosářské nástavby, hliníkové sklopné návěsy, prodej náhradních dílů
  • prodej firemních užitkových vozů, velký výběr přívěsů, leasing užitkových vozidel, záruční a pozáruční servis


Související články
GALVA s.r.o. provádí fosfátování a galvanické zinkování

GALVA s.r.o.

GALVA s.r.o. provádí fosfátování a galvanické zinkování

Společnost GALVA s.r.o. se může pochlubit hned několika svými přednostmi. Mezi hlavní činnosti firmy patří galvanické zinkování a fosfátování. Využívají moderní technologie a samozřejmě plní podmínky pro ISO, které se pravidelně kontrolují. Další předností je integrační povolení IPPC, které posuzuje vliv na životní prostředí.


Experti v dodávkách nástaveb pro nákladní vozidla po celé České republice

FORNAL trading s.r.o.

Experti v dodávkách nástaveb pro nákladní vozidla po celé České republice

V blízkosti Kroměříže se rozkládá průmyslový komplex, odkud každý měsíc vyjíždí přibližně 20 nových nákladních aut, připravených poskytovat služby pro firmy v oblasti odpadového hospodářství, silniční údržby, technické služby, stejně jako pro chemický průmysl, stavebnictví a zemědělství. Tuto flexibilitu zajišťují modulární hydraulické systémy a speciální hákové či ramenové nosiče kontejnerů, které společnost FORNAL trading vyrábí a instaluje na vozidla.


Spolehlivý partner pro autoopravy, kovovýrobu a stavební zámečnictví

Stanislav Franc

Spolehlivý partner pro autoopravy, kovovýrobu a stavební zámečnictví

V malé obci Lesná nedaleko Tachova najdete firmu Stanislav Franc, která je známá svými spolehlivými službami v oblasti autoopravárenství, kovovýroby a stavebního zámečnictví. S důrazem na kvalitu a zákaznickou spokojenost firma Stanislav Franc poskytuje širokou škálu služeb, od oprav automobilů po kovové konstrukce a zámečnické práce.


Rychlé a přesné zakružování trubek a profilů

Přidal s.r.o.

Rychlé a přesné zakružování trubek a profilů

Hledáte firmu, která kromě standardních kovoobráběcích prací nabízí i něco navíc? Pak je pro vás společnost Přidal z Kralic na Hané tou pravou volbou. Nejen že nabízíme přesné frézování a CNC obrábění, my si poradíme i s ohýbáním a zakružováním trubek, profilů a spirál.


Firemní články
Obložení dodávkových vozů pro zvýšení hodnoty a bezpečnosti vašeho vozu

Obložení dodávkových vozů pro zvýšení hodnoty a bezpečnosti vašeho vozu

Používáte dodávkový vůz k přepravě zboží? Pak byste měli vědět, že obložení dodávkových vozů může ochránit váš vůz i zboží před poškozením, zvýšit hodnotu a bezpečnost vašeho vozu a usnadnit vám údržbu a čištění.


Valníkové a skříňové nástavby pro efektivní a bezpečnou přepravu zboží a materiálů

Valníkové a skříňové nástavby pro efektivní a bezpečnou přepravu zboží a materiálů

Pokud provozujete dopravní nebo logistickou firmu, jistě víte, jak důležité je mít kvalitní, spolehlivá a přizpůsobená vozidla pro vaše potřeby. Ať už převážíte zboží nebo jakýkoliv materiál, chcete mít jistotu, že vaše vozidla jsou schopná zvládnout jakoukoli situaci. Jedním ze způsobů, jak dosáhnout tohoto cíle, je investovat do valníkových a skříňových nástaveb pro vaše užitkové vozy. Tyto nástavby vám umožní využít maximální prostor a nosnost vašich vozidel, a zároveň zajistit jejich stabilitu, bezpečnost a komfort.


Nástavby pro užitkové vozy, hydraulické čela nebo reklamní potisk od ALBODY Pavel Šebek s.r.o.

Nástavby pro užitkové vozy, hydraulické čela nebo reklamní potisk od ALBODY Pavel Šebek s.r.o.

Společnost ALBODY pana Pavla Šebka je rodinná firma, která pro Vás zajistí nástavby i reklamní potisk na nástavby pro užitkové vozy.