Komplexní ekonomické a účetní služby

Premisoft, s.r.o. Vedení účetnictví Praha

Komplexní ekonomické a účetní služby

Premisoft, s.r.o.
Vedení účetnictví Praha
Komplexní finanční služby v oboru mzdového účetnictví, interní i externí spolupráce

Profesionální zpracování mezd patří k jednomu ze základních standardů každé správně fungující firmy a přispívá ke spokojenosti zaměstnanců. Se mzdovou agendou Vám hravě pomůže společnost Premisoft, s.r.o., která nabízí kompletní služby v oblasti mzdového účetnictví, včetně zpracování výplat, vytváření měsíčních přehledů, vystavení příkazů k úhradě či zajištění přihlášek a odhlášek zaměstnanců ve vztahu ke zdravotním pojišťovnám i dalším úřadům.

Zpracování mezd pro malé i velké firmy -  Premisoft, s.r.o. Praha

Kompletní zpracování mezd pro malé i velké firmy, interní i externí spolupráce

Ať už má Vaše firma jen pár zaměstnanců, nebo jde jejich počet do stovek, v každém případě je potřeba pro zpracování mezd využít služeb kvalifikovaného a odborně školeného personálu. Využijte naši mzdovou účetní, která má požadovanou kvalifikaci a plno zkušeností v oboru. Každý měsíc Vám zajistí kompletní servis týkající se mzdového účetnictví, včetně zpracování výplat a vše co s tím souvisí. Pro Vaše pohodlí nabízíme dva způsoby spolupráce. Jednak formou externí spolupráce, pokud nám zašlete veškeré podklady, dokážeme je zpracovat u nás, v naší kanceláři. Využít však můžete i interní spolupráci, kdy zpracujeme mzdy přímo u Vás ve firmě.

Zpracování mezd a personalistika


Komplexní finanční služby v oboru mzdového účetnictví, vyřízení formalit a zastoupení na úřadech

V rámci služeb v oboru mzdových financí Vám zajistíme pravidelné měsíční zpracování mezd všech Vašich zaměstnanců. Poskytujeme personální služby a obsluhujeme datovou schránku. Vypracujeme Vám měsíční přehledy pro všechny úřady, které je vyžadují a zajistíme přihlášky a odhlášky Vašich zaměstnanců. Vystavujeme elektronické příkazy k úhradám a zastoupíme Vás všude, kde to bude třeba, například na finančním úřadě či zdravotní pojišťovně. Uděláme pro Vás i Vaši firmu to nejlepší ke spokojeností Vaší, i Vašich zaměstnanců.Účetní controlling a supervize

Účetní controlling a supervize

Účetní controlling a supervize, optimalizace systému a odstranění chyb ve vedení účetnictví

Ekonomický software PREMIER system

Ekonomický software PREMIER system

Ekonomický software PREMIER system pro bezchybné vedení financí a růst každé společnosti

Zpracování mezd a personalistika

Zpracování mezd a personalistika

Komplexní finanční služby v oboru mzdového účetnictví, interní i externí spolupráce