Spolehlivé vedení účetnictví - externě nebo přímo u vás ve firmě  Praha 5

Premisoft, s.r.o. Vedení účetnictví Praha

Spolehlivé vedení účetnictví - externě nebo přímo u vás ve firmě Praha 5

Premisoft, s.r.o.
Vedení účetnictví Praha
Účetní controlling a supervize, optimalizace systému a odstranění chyb ve vedení účetnictví

Společnost Premisoft, s.r.o. se zabývá zajištěním bezchybného průběhu při vedení účetnictví díky účetnímu controllingu a supervizím. Poskytneme Vám kompletní poradenství v oblasti účetnictví, daní a mezd, abyste se vyvarovali veškerým chybám při vedení financí. Není nad to mít ve všech věcech pořádek, a o účetnictví to platí dvojnásob!

Společnost Premisoft, s.r.o. Vám pomůže vychytat chyby ve Vašem účetním systému

Zajištění bezchybného průběhu při vedení účetnictví, poradenství v oblasti mezd a daní

Účetnictví je obor, ve kterém je nezbytně důležité mít naprostý pořádek a přehled. Každá sebemenší nepřesnost může být potrestána i finančním postihem. Kromě zaměstnání vyškoleného a zkušeného účetního, se chybám v účetnictví můžete vyvarovat díky našim službám. Nabízíme účetní controlling a supervize, které zajistí, že budete mít vše v naprostém pořádku. V pravidelných intervalech provádíme kontroly zaměřené na bezchybný průběh při vedení účetnictví. Poskytujeme také poradenství v oblasti účetnictví, mezd a daní, čímž vychytáme veškeré nedokonalosti ve Vašem systému účetnictví, aby mohl šlapat jako hodinky!

Účetní controlling a supervize


Zdokonalení účetního systému díky školeným odborníkům na finance, novinky a informace o zákonech

Abyste si mohli být stoprocentně jisti, že naše služby Vám pomohou zdokonalit Váš účetní systém, zaměstnáváme ty nejlepší profesionály v daném oboru. Naši odborně vyškolení kontroloři mají dlouholetou praxi v oblasti vedení kolektivů a školení pracovníků, takže Vám hladce předají veškeré informace a cenné rady co zlepšit, a čeho se naopak vyvarovat. Kromě pravidelných školení našich pracovníků a čerpání novinek a informací v oblasti účetnictví, sledujeme také změny v zákonech a informujeme o nich. V případě dovolené nebo nemoci Vám můžeme zajistit náhradní pracovní sílu, což Vám umožní mít své účetnictví neustále pod kontrolou.Účetní controlling a supervize

Účetní controlling a supervize

Účetní controlling a supervize, optimalizace systému a odstranění chyb ve vedení účetnictví

Ekonomický software PREMIER system

Ekonomický software PREMIER system

Ekonomický software PREMIER system pro bezchybné vedení financí a růst každé společnosti

Zpracování mezd a personalistika

Zpracování mezd a personalistika

Komplexní finanční služby v oboru mzdového účetnictví, interní i externí spolupráce