PODSTRÁNKY

Výroba, distribuce, prodej tepla, obchod s tepelnou energií

Výroba, distribuce, prodej tepla, obchod s tepelnou energií
Výroba, distribuce a prodej tepelné energie, hledání nejefektivnějších řešení v oblasti dodávek energií a zdrojů tepla, je stěžejní náplní pražské společnosti Prometheus, energetické služby, a.s., člena koncernu Pražská plynárenská, a.s., která již více než 20 let dodává teplo a optimalizuje tepelné hospodářství pro jednotlivé domácnosti, firmy i větší energetické celky. Vlastníme veškerá potřebná oprávnění pro výrobu, rozvod a prodej tepla.

Výstavba a rekonstrukce kotelen, prodej plynových kotlů a spotřebičů

Výstavba a rekonstrukce kotelen, prodej plynových kotlů a spotřebičů
Vedle dodávek tepelné energie, prodeje plynových kotlů a spotřebičů, patří do portfolia energetických služeb firmy Prometheus, energetické služby, a.s., člena koncernu Pražská plynárenská, a.s., také komplexní služba na klíč, týkající se výstavby nových kotelen od zajištění projektu, vyřízení a schválení projektové dokumentace, až po samotnou realizaci a instalaci plynových kotelen i jiných zdrojů tepelné energie. Zákazníkům zpracujeme nabídku a navrhneme výhodný způsob financování celého projektu.

Projekty energetických úspor (EPC) na klíč, nejefektivnější hospodaření s tepelnou energií, PENB

Projekty energetických úspor (EPC) na klíč, nejefektivnější hospodaření s tepelnou energií, PENB
Projekty energetických úspor (EPC) tvoří součást služeb firmy Prometheus, energetické služby, a.s., člena koncernu Pražská plynárenská, a.s., přispívající k optimalizaci hospodaření s tepelnou energií. EPC je projektem na klíč, který poskytuje zákazníkovi využívání energetických služeb, předem financovaných dodavatelem, které postupně zákazník splácí z dosažených úspor nákladů na energie. Energy Performance Contracting (EPC) je zaměřeno na efektivnější hospodaření s tepelnou energií. Energetické poradenství a vystavení průkazu energetické náročnosti budovy (PENB) patří k dalším odborným službám naší společnosti.
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Prometheus, energetické služby, a.s. Prodej tepla a výstavba kotelen Praha
WEBOVÁ STRÁNKA
Prometheus, energetické služby, a.s.
prometheus-es.cz
Adresa

Adresa

U Plynárny 500/44
Praha 4 - Michle 140 00

info@prometheus-es.cz
+420 267 175 554


Najdete nás také zde:

ARES
captcha