AZS Černoch


Vysoká 32, Lešná 756 41
Firma AZS Černoch se sídlem v Lešné v okrese Vsetín se zabývá realizací závlahových systémů, plastovou výrobou a servisem bazénů.

Realizujeme závlahové systémy pro fotbalová a golfová hřiště, zahrady rodinných domů, parky a reprezentační prostory. Zakázky závlahových systémů realizujeme kompletně, od návrhu přes projekt, dodávku, údržbu či servis.

V rámci výroby plastových výrobků nabízíme jímky, vodoměrné šachty, retenční nádrže pro závlahový systém, zemní výměníky tepla pro rekuperaci a další plastové výrobky dle výkresové dokumentace. Plastové výrobky jsou vyráběny z polypropylenových desek, různých tlouštěk spojované horkovzdušnou metodou a přídavným materiálem, který má stejné vlastnosti jako spojovaný materiál.

Dále se zabýváme celoročním servisem bazénů. Zajišťujeme například montáže filtračních technologií, montáže zařízení na úpravu bazénové vody, jarní zprovoznění bazénů a také podzimní zazimování bazénů.

V případě požadavku na kteroukoli námi nabízenou činnost se neváhejte na nás obrátit. Pracujeme kvalitně, spolehlivě a vždy se snažíme především dodržet předem dohodnuté podmínky.

Produkty
  • řešení odpadních vod, odpadní žumpy, instalace jímek a septiků, likvidace splaškových vod
  • rozprašovací postřikovače, rotační postřikovače, dešťové senzory, zavlažovací zařízení
  • nadzemní bazény, bazény nafukovací, zakrytí a zastřešení bazénů, bazénové filtrace, bazénové vysavače, navíjecí zařízení, ohřev bazénů
  • nádoby z plastu, plastové big boxy, cisterny na vodu, plastové jímky, plastové zásobníky

Výroba chutných chlebíčků v Brně.

Výroba chutných chlebíčků v Brně

Plánovaná výstavba rezidenčního domu MyMozart Smíchov – developerský projekt IP INVEST.

Plánovaná výstavba rezidenčního domu MyMozart Smíchov – developerský projekt IP INVEST

Související články
Dovoz vody do bazénu po celý rok

Agentura Hřivna Barrandov

Dovoz vody do bazénu po celý rok

Venkovní bazén už dnes patří k běžnému vybavení rodinného domu. V létě poskytuje prostor k ochlazení a zábavě zároveň. Napouštění venkovního bazénu zahradní hadicí by ale trvalo týden a stálo spoustu peněz. Od toho je tu Agentura Hřivna Barrandov, která zajišťuje dovoz vody do bazénu po celé Praze i okolí.


Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

Agentura Hřivna Barrandov

Rozvoz a dovoz vody do vašich bazénů a ochrana majetku a budov pomocí PCO

V letních dnech je to rozhodně k nezaplacení. Mít se kde osvěžit a ovlažit. Bazény jsou velice oblíbené, a proto je zde tato unikátní možnost, jak si nechat napustit plný bazén vody. Dokonce je možná i teplá voda do vašeho bazénu.


Plastové bazény dlouho vydrží a jsou téměř bezúdržbové

Bazény Kostelec

Plastové bazény dlouho vydrží a jsou téměř bezúdržbové

Přemýšlíte, že uděláte své rodince radost krásným novým bazénem? Skvělý nápad! Dejte si ale pozor, abyste zvolili ideální řešení odpovídající vašim požadavkům. Pokud si přejete bazén, který bude mít dlouhou životnost a nebude vás stát mnoho peněz ani starostí, jsou ideální volbou plastové bazény. Ty seženete například u společnosti Bazény Kostelec.


Firma Tvar vyrábí formy a různé technické výlisky

TVAR výrobní družstvo Pardubice

Firma Tvar vyrábí formy a různé technické výlisky

Jako zpracovatelé plastů získali už vícekrát významná ocenění a mohli se díky tomu zařadit mezi 100 nejlepším českých firem. Výrobní okruhy se zaměřují na tři části, my se nyní zaměříme na výrobu forem a na technické výlisky.


Firemní články
Servis bazénů - jarní zprovoznění bazénů Vsetín, kontrola bazénu po technické stránce, čištění

Servis bazénů - jarní zprovoznění bazénů Vsetín, kontrola bazénu po technické stránce, čištění

Na jaře zajišťujeme zprovoznění bazénů včetně kontrol bazénu po technické stránce, čištění bazénu, doplníme chybějící vodu a provedeme ošetření vody po zimě.