RYHOS s.r.o.


Nový Rychnov 272, Nový Rychnov 394 04

Naše společnost vznikla roku 2004, navázali jsme na činnost společnosti ZEPOL osiva s.r.o. Roku 2008 jsme rozšířili naše služby o maloobchod se zahrádkářskými a chovatelskými potřebami, dekorativní výrobu pro zahrady, výstavbu zahradních jezírek a prodej ekologických pelet a briket.
Dekorace a zahradní krby
Dodávka a montáž designových zahradních krbů přímo u klienta.
Nové designové krby v rustikálním i moderním stylu.
Montáž krbu provádíme i v zahraničí zejména v Rakousku
Služby:
-prodej zahradních doplňků
-prodej zahradní architektury
-betonové doplňky pro zahrady, parky
-prodej a montáž zahradních krbů
-prodej designových zahradních krbů
-prodej rustikálních originálních krbů
-zakládání zahradních jezírek
-prodej doplňků, chemie a vybavení pro zahradní jezírka

Naše hlavní činnost je posklizňová úprava osiva a merkantilů, smluvní množení certifikovaného osiva trav, technických plodin aj.
Zabýváme se ale i obchodem se zemědělskými produkty-mák, hořčice, kmín, proso aj.
Převážná část naší produkce je určena zahraniční klientele.

Služby:
-dosoušení aktivním vzduchem na roštech
-bezplatné skladování suchého zboží před čištěním
-předčištění, čištění, finální dočištění na pneumatickém stole
-rozbory čistoty, vlhkosti aj.
-plnění do pytlů nebo velkoobjemových vaků ad.

IČ: 26935759
DIČ: CZ26935759
Okres: Pelhřimov
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 5 000 tis. - 10 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Petr Rod

Moderní zahradní krby včetně montáže

Moderní zahradní krby včetně montáže

Toužíte po moderním zahradním krbu a rádi by jste sehnali někoho, kdo zajistí krb přesně podle Vašich představ a to i včetně montáže? Pak se obraťte na naši firmu. Naši provozovnu máme v Novém Rychnově a můžete si tam přijít prohlédnout veškerý náš sortiment vč. moderních zahradních krbů, které odebíráme od společnosti Andromenda. Krby disponují dlouhou životností, moderním vzhledem a velice snadnou montáží. Vybrat si můžete také kaskádové fontány, doplňky japonských zahrad, sloupy, sochy ad. Více informací najdete na webových stránkách.


Zahradní krby Praha

Zahradní krby Praha

Chtěli by jste si pořídit zahradní krb? Zvažujete, které společnosti svůj projekt svěřit, aby dopadl co nejlépe? Pak vše svěřte do naší péče. Na trhu působíme již od roku 2004 a zabýváme se prodejem dekorativní předměty z umělého kamene. V sortimentu můžete nalézt zahradní krby, kaskádové fontány, doplňky japonských zahrad, fontány, sezení, reliéfy, městský mobiliář, nášlapné kameny a mnoho dalšího. Výrobky se vyznačují převážně precizním zpracováním a dlouhou životností a odolností. Sortiment a bližší informace najdete na naši stránkách.


Designové zahradní krby včetně instalace

Designové zahradní krby včetně instalace

Sháníte firmu která Vám zajistí designové zahradní krby a to i včetně instalace? Pak je tu naše společnost přesně pro Vás! Nabízíme zahradní krby jejichž výrobcem a dodavatelem je společnost Andromeda. Mají moderní vzhled, disponují dlouhou životností a montáž je snadná. U krbu, který si u nás vyberete dovoz i montáž. V naší kamenné prodejně si krby můžete kdykoliv prohlédnout. V našem sortimentu najdete také dekorativní předměty z umělého kamene, doplňky japonských zahrad, kaskádové fontány, studny, sloupy, sochy a další. Více informací najdete na webových stránkách.


Množení osiv pro agroprůmysl - Jihlava

Množení osiv pro agroprůmysl - Jihlava

V každém z nás dřímá zahrádkář. Musíme mu jen dát prostor, aby vyspěl do dokonalosti. Také jsme začínali jako malí zahrádkáři, ale díky neustálému postupu se teď věnujeme vyšší zahrádkářské – množení osiv. Zajišťujeme ho zejména pro zahraniční odběratele. Nejsme bozi, ale s přírodou to umíme. Stačí, když nám donesete výchozí osivo, které chcete mnohonásobně rozšířit a my to zařídíme. Výchozí osivo navíc dostatečně a kompletně vyčistíme za pomoci vlastní čistící stanice osiv. Zabýváme se množením zejména těchto plodin: - Trávy na semeno – jílek (jednoletý, mnohokvětý, vytrvalý, hybridní), mezirodové hybridy, kostřava luční, bojínek luční, atd. - Jeteloviny – jetel luční, nachový a vojtěška - Olejniny – hořčice, řepka, ředkev olejná - Ostatní plodiny – svazenka vratičolistá Disponujete přebytečnými plodinami, jako jsou mák, hořčice, kmín, len, proso, atd.? Doneste je k nám a my ho vykoupíme! Tato nabídka platí celoročně. Společnost RYHOS vykupuje také použitelné odpady a nestandardní kvality z upravovaných komodit. Množením osiv se zabývá naše sesterská společnost POROS už téměř 20 let. Mimo jiné se společnost RYHOS zabývá kompletní posklizňovou úpravou osiv a merkantilů. Naši činnost jsme rozšířili o poněkud netradiční službu – realizaci zahradních jezírek. Navštivte naše webové stránky a vybírejte z bohaté nabídky našeho sortimentu, ve kterém najdete mimo jiné čerpadla, geotextilie, UV zářiče, kompresory a mnoho dalších výrobků.


Příslušenství pro zahradní jezírka

Příslušenství pro zahradní jezírka

Naše společnost RYHOS s.r.o., mimo jiné nabízí také zahradní jezírka a jejich příslušenství. Naši provozovnu najdete ve městě Nový Rychnov. V naší nabídce najdete filtrace pro zahradní jezírka – tlakové filtrace, průtočné filtrace, kladnes medium. Prodáváme čerpadla Hailea, Velda, vzduchovací kompresory Hailea, Evolution Aqua a příslušenství. Dále pak UV zářiče – Velda, Tropical Marine Centre. Skimmery, světla a osvětlení, bakteriální přípravky, různá příslušenství potřebná na stavby jezírek. Folie, geotextilie, plastová jezírka a další. U nás si také můžete zapůjčit zahradní techniku. Neváhejte nás kontaktovat. Více informací najdete na našich webových stránkách.


Zahradní jezírka zakázková výroba

Zahradní jezírka zakázková výroba

Zahradní jezírka zakázková výroba. Naše společnost byla založena roku 2004. Zabýváme se kompletním posklizňováním a úpravou merkantilů a smluvním množením certifikovaného osiva trav, technických plodin, ale také obchodováním se zemědělskými komoditami jako je mák, kmín, hořčice, len, proso aj. Převážná část naší produkce je určena pro zahraniční klientelu a to nejen v Evropě. Roku 2008 byla zahájena doplňková činnost a to maloobchodní prodej se zahrádkářskými a chovatelskými potřebami, dekorativní a užitkové výrobky pro zahradu, ekologické pelety a brikety a technologie pro výstavbu zahradních jezírek, která jsou v dnešní době již neoddělitelnou součástí moderní zahrady. Zahradní jezírka velice dobře dokážou esteticky zhodnotit každou zahradu a vytvoří přírodní biotop. Vodní rostliny a organismy obstarají jak funkci estetickou tak i regenerační, kdy udržují biologickou rovnováhu vody. funkci vodního jezírka, ale i neustálou regeneraci vody a udržování dokonalé biologické rovnováhy.


Moderní doplňky zahrad - zahradní krby

Moderní doplňky zahrad - zahradní krby

Neváhejte navštívit naši společnost RYHOS s.r.o., která má provozovnu ve městě Nový Rychnov. Nabízíme nyní i moderní zahradní krby. Můžeme Vám na provozovně ukázat krby, které jsou dodávány firmou Andromeda. Tyto krby dlouho vydrží, mají opravdu moderní podobu a lehce se montují. Dle přání klienta krb i namontujeme, nainstalujeme a můžeme zajistit odvoz. Zastavte se u nás na prodejně a krby si prohlédněte. V našem sortimentu jsou dekorace Andromeda z umělého kamene a zahradní krby, různé fontány, doplňky jako jsou studny a fontány, sochy, sloupy a další. Výrobky jsou kvalitní a vysoce odolné povětrnostním vlivům. Moderní doplňky zahrad - zahradní krby. Více informací najdete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • stavba krbů na klíč, zahradní krby, krbové vložky, biokrby a grily, litinová krbová kamna, komínové systémy
  • zahradní nářadí, okrasné kamenino, dřevostavby a nábytek, plastová jezírka, výživa rostlin, dekorativní prvky
  • vysokotlaká čisticí technika, tlaková čerpadla, kalová čerpadla, pístové kompresory, šroubové kompresory
  • spalování biomasy, hnědé ekologické uhlí, dřevěné peletky, rašelinové brikety, eko paliva, bioetanol a bionafta
  • genetická diverzita rostlin, šlechtění rostlin, rostlinné semenářství, získávání osiva, zpracování osiva
  • úpravy zemědělské půdy, rostlinná výroba, štěpkování dřevní hmoty, šrotování obilovin, výroba osiv, setí plodin, rytí půdy, kypření půdy

Společnost STUDIO DEKOR s.r.o. se zabývá návrhy a realizací interiérů na zakázku. Nabízí také širokou nabídku bytového textilu, žaluzií a tapet.

Související články
Kvalitní prkna, fošny a další druhy řeziva z tradiční pily v Malenovicích
Kvalitní prkna, fošny a další druhy řeziva z tradiční pily v Malenovicích

Téměř stoletá tradice, kvalitní produkty, spolehlivé služby a přijatelné ceny. Pila Zlín-Malenovice má s výrobou a dodáváním řeziva a kulatiny dlouholeté bohaté zkušenosti. Byla založena už ve 20. letech minulého století rodem Šternberků a dobrým jménem a poctivou prací se pyšní dodnes. Za rok zpracuje až 10 000 plm jehličnaté kulatiny a vyrobí z ní stavební a konstrukční řezivo, jako jsou například dřevěná prkna, hranoly, fošny či latě.


Nakupte zpracované palivové dříví a vyhněte se těžké manuální práci
Nakupte zpracované palivové dříví a vyhněte se těžké manuální práci

Zájem o topení dřevem během posledních let výrazně vrostl. Hlavní důvody jsou připisovány stále se zvyšující ceně za elektřinu a plyn. Tuhá paliva patří mezi tradiční způsob vytápění a dnešní doba přímo vede k návratu k této tradici. Dnešní uživatelé klasických kamen a kotlů na tuhá paliva mají vše mnohem snazší než naši předkové, mohou si zakoupit palivové dřevo a další tuhá paliva, pro topení přímo přizpůsobená.


Nepodceňujte péči o svou studnu. Pravidelné čištění a montáž kvalitní vodárny se vám vyplatí
Nepodceňujte péči o svou studnu. Pravidelné čištění a montáž kvalitní vodárny se vám vyplatí

Chcete být nezávislí a dopřávat si čerstvou pitnou vodu z vlastních zdrojů? Pak je pro vás studna tou správnou volbou. Také o studnu je ale třeba pravidelně pečovat a udržovat ji v dobrém stavu. Že nevíte, jak na to? Ve společnosti Pavla Páleníčka vám rádi poradíme. Nabízíme vrtání a čistění studní, ale i dodávku a montáž náhradních dílů, spolehlivých čerpadel či vodáren.


Chlebová i celozrnná mouka ze mlýna, luštěniny, těstoviny i další zboží domácí výroby
Chlebová i celozrnná mouka ze mlýna, luštěniny, těstoviny i další zboží domácí výroby

Luštěniny, těstoviny, chlebová mouka, celozrnná mouka i různé směsi pro pečení chleba. To i mnohem více na vás čeká v nabídce společnosti ALFA mlýn a balírna. K dispozici je u nás mlýn, těstárna i linka na balení sypkých a zrnitých potravin. Mouky, těstoviny i další výrobky zdravé a racionální výživy u nás díky tomu vyrábíme od začátku až do konce.