STAVEN-BYT s.r.o.
Výstavba nových bytových domů

Developerská společnost STAVEN-BYT s.r.o. se zabývá výstavbou a prodejem nových bytových domů, půdních nástaveb a vestaveb. Snažíme se o vybudování kvalitního bydlení pro naše klienty. Prioritou je výběr vhodné lokality, kde se daná výstavba bude realizovat, v současné době připravujeme výstavbu nového domu v Plzni na Roudné v ulici Otýlie Beníškové, jedná se o 55 bytů různých dispozic. V minulosti jsme provedli výstavbu také v lokalitách Plzeň, Mladá Boleslav a Praha.
Nabízíme kompletní služby, zpracování projektové dokumentace, vlastní bytovou výstavbu a následný prodej bytových jednotek.
Naši klienti mají možnost podílet se na dotvoření vlastní bytové jednotky výběrem např. dlažby, obkladů, podlahových krytin, zařizovacích předmětů, dveří, případně i změnou vnitřní dispozice bytu.

Developerská činnost, developeři:
- výstavba a prodej bytové jednotky, bytové domy, půdní nástavby a vestavby, terasové byty
- realizace vlastních developerských projektů
- projekční činnost, projektování, projekce.

Součástí našich služeb je také poskytnutí hypotečního úvěru prostřednictvím bankovního ústavu. Pokud Vás zaujala naše nabídka, neváhejte nás kontaktovat. Najdete nás na adrese Pod Všemi svatými 413/7 Plzeň. Budeme se těšit na spolupráci.


Katalog firem:    Developerská činnost,  
Štítky: developerská činnost, výstavba a prodej bytové jednotky, Plzeň, půdní vestavby, projekční činnost