AUTO SCHNEIDER
Autopůjčovna Ostrava


Rodinná 1049/26, Ostrava - Zábřeh 700 30
Autopůjčovna AUTO SCHNEIDER se sídlem v Ostravě zajišťuje krátkodobé zapůjčení osobních automobilů i dlouhodobý pronájem. Jedná se o vozy značky Škoda - Fabia, Fabia Combi, Octavia, Rapid, Superb a Roomster.

Automobil je možné zapůjčit v časovém rozmezí:
- 1-3 dny
- 4-6 dnů
- 1 týden
- 2 týdny
- 1 měsíc

Ceny jsou přizpůsobeny typu vozu a délce zapůjčení. Detailní rozpis cen je uveden na našem webu.

Zapůjčujeme tyto vozy značky Škoda:
- Fabia a Fabia Combi
- Roomster
- Octavia
- Superb
- Rapid

Podmínky pro převzetí vozu k pronájmu:
Vozidlo je možné si vyzvednout v sídle firmy nebo Vám jej dovezeme na předem domluvené místo převzetí. Na území Ostravy se jedná o bezplatnou službu. Při převzetí předložíte platný řidičský průkaz, občanský průkaz nebo pas.

Automobil Vám předáme s plnou nádrží, s dálniční známkou platnou pro celou ČR, která je při pronájmu na měsíc a více v ceně nájmu. Samozřejmostí je autorádio.

Zajistíme pojištění odpovědnosti, zelenou kartu a havarijní pojištění na území Evropy se spoluúčastí 10000 Kč. V případě poruchy nebo nehody poskytujeme náhradní vozidlo.

Dále se postaráme o kompletní servis, výměnu pneu (letní - zimní).

Rezervace vozidel je jednoduchá a rychlá. Stačí navštívit naše stránky a v sekci REZERVACE vyplnit údaje a vybrat si, který vůz a na jak dlouho byste si rádi zapůjčili a následně odeslat.

Další produkty a služby
  • prodej osobních aut všech tříd, prodej sedanů i kombi, servis osobních vozů, prodej náhradních autodílů, služby autopůjčovny

Střechy nyní i na splátky, klempířské, pokrývačské a tesařské práce Rakovník.

Střechy nyní i na splátky, klempířské, pokrývačské a tesařské práce Rakovník

Rostlinná a živočišná výroba - pěstování obilovin, chov prasat a skotu.

Rostlinná a živočišná výroba - pěstování obilovin, chov prasat a skotu

Související články
Nevecom Kladno - autocentrum, kde najdete širokou nabídku vozů Škoda, Renault, Dacia

NEVECOM spol. s r.o.

Nevecom Kladno - autocentrum, kde najdete širokou nabídku vozů Škoda, Renault, Dacia

Jak jde o vozy Škoda, Renault nebo Dacia, můžete se 100% spolehnout na NEVECOM Kladno. Bez problémů si vyberete z nejrůznějších modelů a samozřejmostí je perfektní servis.


Dlouhodobý pronájem Škody Rapid 1.2 TSI již od 8400 Kč

Auto-Kozelský spol. s.r.o.

Dlouhodobý pronájem Škody Rapid 1.2 TSI již od 8400 Kč

Láká vás možnost dlouhodobého pronájmu auta? Straníte se finančnímu leasingu, protože chcete vozidlo jen dočasně, třeba na pár měsíců? Zapomeňte na finančně nevýhodný operativní leasing a vyzkoušejte dlouhodobý pronájem aut v režii Auto Kozelský.


Autoservis, který se postará o vše potřebné

Auto Daníček

Autoservis, který se postará o vše potřebné

Najít autoservis s širokou paletou služeb za přijatelnou cenu a v perfektní kvalitě nemusí být vůbec snadný úkol. Po celé republice existuje velké množství autoservisů, ty se však často zaměřují jen na několik typů či značek aut, nabízí jen vybrané typy služeb. Hledáte-li autoservis, který zajistí opravu a údržbu všech značek aut a kromě samotné opravy nabídne řadu dalších služeb, navštivte Zlín. Nachází se zde totiž firma Daníček s.r.o., která vám poskytne mnohem více než jen opravu automobilu.


Prodej vozů Renault a Dacia - Olomouc

Auto Kubíček s.r.o.

Prodej vozů Renault a Dacia - Olomouc

Vybrali jste si jako další automobil do vašeho vozového parku právě značku Dacia nebo Renault? Pak se přijďte podívat na širokou škálu nejrůznějších vozů těchto dvou značek do firmy Auto Kubíček s.r.o., která se nachází v Olomouci.


Další produkty a služby
Krátkodobé zapůjčení vozů Škoda i dlouhodobý pronájem aut v prvotřídním stavu

Krátkodobé zapůjčení vozů Škoda i dlouhodobý pronájem aut v prvotřídním stavu

Vozy značky Škoda si můžete krátkodobě zapůjčit v autopůjčovně společnosti AUTO SCHNEIDER se sídlem v Ostravě. Poskytujeme i dlouhodobý pronájem osobních automobilů.