Ungrmat, s.r.o.


Firma Ungrmat, s.r.o., kterou naleznete v Rajhradě, se zabývá prodejem domácích, zahrádkářských a hospodářských potřeb. Zakoupíte u nás veškerý potřebný vodoinstalační materiál. Provozujeme železářství.

V naší prodejně naleznete široký sortiment nejen domácích potřeb. Prodáváme také zahrádkářské potřeby. Seženete u nás barvy a laky. K dispozici máme také ruční a elektrické nářadí pro použití v domácnosti i na zahradě. Prodáváme ruční a stavební nářadí.

V sekci železářství můžete zakoupit matice, podložky, šrouby do plechu, metrické šrouby, matice, podložky, vruty, nýty, závlačky, kolíky, pojistné kroužky. Dále pak ocelová lana, závitové tyče, řetězy nebo hřebíky. K dispozici máme i napínáky, oka, spony nebo svorky. Nechybí zde ani spojovací materiál pro nábytek.

Prodáváme také vodoinstalační materiál. V této sekci si můžete vybrat ze širokého sortimentu filtračního materiálu, kulových kohoutů, sacích košů, hadicové spony, ale i zpětné klapky, hadice, vložky a další příslušenství.

Poskytujeme také komplexní servis v oblasti vodoinstalace a topenářství. Zajišťujeme dodávku, montáž, opravy a rekonstrukce vody, kanalizace nebo plynu. Montujeme plynová zařízení.

Štítky:

prodej domácí potřeby Brno, zahrádkářské, hospodářské, železářství, vodoinstalaterský materiál

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Instalatérství, opravy, rekonstrukce, montáž plynu, vody, kanalizace nebo topení

Instalatérství, opravy, rekonstrukce, montáž plynu, vody, kanalizace nebo topení
Instalatérské činnosti, jako je dodávka, montáž, opravy a rekonstrukce vody, kanalizace, topení nebo plynu včetně stavební činnosti zajišťuje v okolí Brna firma Ungrmat s.r.o. z Rajhradu.

Prodejna KOVOMAT s domácími a zahrádkářskými potřebami, železářství, prodej barev a laků

Prodejna KOVOMAT s domácími a zahrádkářskými potřebami, železářství, prodej barev a laků
Prodejna KOVOMAT v Rajhradě, nedaleko Brna, s velkým výběrem zboží. Prodej domácích i zahrádkářských potřeb, barev, laků, nářadí a železářství zajistí firma Ungrmat s.r.o.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ungrmat, s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Ungrmat, s.r.o.
www.ungrmat.cz
Adresa

Adresa

Masarykova 129
Rajhrad 664 61

ungrmat@volny.cz
+420 602 726 668


Najdete nás také zde:

ARES
captcha