Ungrmat, s.r.o.

CZKDomácí, zahrádkářské a hospodářské potřeby Brno - železářství, vodoinstalační materiál

Firma Ungrmat, s.r.o., kterou naleznete v Rajhradě, se zabývá prodejem domácích, zahrádkářských a hospodářských potřeb. Zakoupíte u nás veškerý potřebný vodoinstalační materiál. Provozujeme železářství.

V naší prodejně naleznete široký sortiment nejen domácích potřeb. Prodáváme také zahrádkářské potřeby. Seženete u nás barvy a laky. K dispozici máme také ruční a elektrické nářadí pro použití v domácnosti i na zahradě. Prodáváme ruční a stavební nářadí.

V sekci železářství můžete zakoupit matice, podložky, šrouby do plechu, metrické šrouby, matice, podložky, vruty, nýty, závlačky, kolíky, pojistné kroužky. Dále pak ocelová lana, závitové tyče, řetězy nebo hřebíky. K dispozici máme i napínáky, oka, spony nebo svorky. Nechybí zde ani spojovací materiál pro nábytek.

Prodáváme také vodoinstalační materiál. V této sekci si můžete vybrat ze širokého sortimentu filtračního materiálu, kulových kohoutů, sacích košů, hadicové spony, ale i zpětné klapky, hadice, vložky a další příslušenství.

Poskytujeme také komplexní servis v oblasti vodoinstalace a topenářství. Zajišťujeme dodávku, montáž, opravy a rekonstrukce vody, kanalizace nebo plynu. Montujeme plynová zařízení.


Katalog firem:    

Barvy, laky a nátěry

,  

Nářadí

,  

Ohřevná zařízení, armatury a potrubí

,  

Plynařské práce

,  

Spojovací materiál

,  

Topenářské práce

,  

Vodoinstalatérské práce

,  

Vodoinstalatérský materiál

,  

Zahradnické potřeby a doplňky

,  

Železářské zboží

,  
Štítky:

prodej domácí potřeby Brno, zahrádkářské, hospodářské, železářství, vodoinstalaterský materiál