Top Vital
VHS Bohemia a.s.
Bezlepkové, bezlaktózové potraviny a dia produkty s přírodním sladidlem

Internetový obchod topvital.cz se skladbou svého sortimentu zaměřuje na prodej biopotravin, na kvalitní produkty zdravé výživy a také na bezlepkové, bezlaktózové a dia produkty. Stále přibývá lidí s alergií na lepek (gluten), s potravinovou alergií na mléko a jeho složky, a je nemálo těch, kteří musí konzumovat pouze diabetické potraviny. Všichni si v našem e-shopu topvital.cz vyberou pro sebe vhodné potraviny, ať už se jedná o přírodní sladidla, dia potraviny, nebo bezlepkové potraviny pro celiaky či bezlaktózové výrobky, které neobsahují alergenní složky laktózu, kasein a mléčnou bílkovinu, které se v běžných mléčných výrobcích nacházejí.

Bio puding bez lepku, e-shop TOP VITAL

Bezlepkové vločky, kaše, mouky, obiloviny a potraviny pro diabetiky

Pokud Vám zdravotní potíže nedovolují přijímat potraviny s obsahem lepku, náš e-shop topvital.cz myslel i na Vás. Máme široký výběr bezlepkových výrobků, od vloček a kaší z kukuřice, pohanky, jáhel a rýže, které výborně chutnají a obsahují hodně vitamínů, až po mouky sojové, kukuřičné, cizrnové, jáhlové, rýžové a amarantové, ze kterých si snadno připravíte lahodné pokrmy. Chuť na sladké uspokojíte bezlepkovými tyčinkami, oplatky či lupínky a křupkami bez lepku. Pro diabetiky jsme zase připravili pestrý výběr dia výrobků, sirupy s přírodními sladidly, dia sušenky a tyčinky, přírodní sladidlo ze stévie a bylinné čaje doporučené diabetikům.

Bezlepkové potraviny, e-shop TOP VITAL


Bezlaktózové výrobky – jogurty, nápoje, krémové dezerty, mouka, sirup

Děti i dospělí s intolerancí na laktózu si zajisté v naší internetové prodejně topvital.cz vyberou bezlaktózové jogurty s příchutí maliny, vanilky, či bez příchutě. Pro alergiky na kravské mléčné produkty nabízíme sojové, rýžové, kukuřičné, pohankové a kokosové nápoje, krémové dezerty, veganský uzený salám bez laktózy a vajec, sušené mléko a mouku bez laktózy, která je rovněž vhodná pro bezlepkovou dietu. Vynikajicí je sirup z cukrové řepy bez lepku a bez laktózy. Všechny, námi nabízené, produkty objednáváme u spolehlivých dodavatelů. Takže i Vy se na nás můžete plně spolehnout!

Bezlaktózové výrobky, e-shop TOP VITALZdravá výživa, e-shop

Zdravá výživa, e-shop

Biopotraviny a produkty zdravé výživy v e-shopu TOP VITAL

Bezlepkové, bezlaktózové a dia produkty

Bezlepkové, bezlaktózové a dia produkty

Bezlepkové, bezlaktózové potraviny a dia produkty s přírodním sladidlem

Eko drogerie a přírodní kosmetika

Eko drogerie a přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika pro ženy, děti, muže a ekologické drogistické zboží