Top Vital
VHS Bohemia a.s.
Biopotraviny a produkty zdravé výživy v e-shopu TOP VITAL

Zdravá strava, konzumace výrobků zdravé výživy nepatří pouze k moderním trendům dnešní doby, ale pro stále více lidí se stává každodenní součástí zdravého životního stylu, který je potřebný pro udržení fyzického i psychického zdraví. Internetový obchod topvital.cz pro Vás připravil bohatou nabídku potravin v bio kvalitě, produkty pro zdravé stravování od čerstvého špaldového a bezlepkového pečiva, přes luštěniny, mořské řasy, panenské oleje, sušené ovoce, ořechoviny, nápoje až po chlazené výrobky jako rýžové a sojové dezerty, bio smetana, různé pomazánky, paštiky, džemy. V našem e-shopu najdete i koření, omáčky, čaje, polotovary a pečicí a polévkové směsi.

Lněný panenský olej,  e-shop TOP VITAL

Slané a sladké pečivo, obiloviny, těstoviny, müsli, vločky, instantní zeleninové polévky

V naší internetové prodejně topvital.cz nakoupíte čerstvé špaldové a žitné pečivo, slané i sladké záviny, křehké extrudované žitné a kukuřičné plátky, různé druhy chlebů, chlebové placky, chléb se slunečnicovými a lněnými semínky a bezlepkový chléb, dále obiloviny, bulgur, kuskus, vločky, lupínky, rýže, mouky, těstoviny, müsli, otruby a kukuřičné strouhanky. Vyzkoušejte instantní zeleninové polévky, které Vás nadchnou nejen lahodnou chutí, ale hlavně jednoduchou přípravou.

Biopotraviny, zdravá výživa, e-shop TOP VITAL


Ořechoviny, sušené ovoce, zdravé cukrovinky, čaje, koření, mořské řasy, nápoje

Máte-li rádi sladké, určitě si vybere z našeho sortimentu cukrovinek a pochutin. Zdravé mlsání najdete v sušeném ovoci, nabízíme sušené švestky, hrušky, banánové chipsy, rozinky, sušený meloun nesířený, ananas, brusinky, sušené plátky aloe vera, sušené nesířené mango a meruňky. Nezapomeňte si nakoupit semínka lněná, dýňová, slunečnicová, sezamová, konopná či chia semínka, z ořechovin máme na výběr nepražené arašídy, mandle v karobu nebo jogurtu, meruňková jádra, para ořechy. Rozhodně ochutnejte mandle, lískové ořechy nebo kešu ořechy v akátovém medu. Na výběr máme různé druhy kvalitního koření. Do polévek nebo omáček se Vám budou hodit mořské řasy Nori, Arame, Kombu a další. V našem e-shopu můžete nakoupit ovocné šťávy, sirupy, dokonce i moravská bílá, červená a růžová vína v bio kvalitě.

Sušené ovoce, ořechoviny, e-shop TOP VITAL


Chlazené výrobky, oleje, omáčky, kečupy, pomazánky, paštiky, džemy

Z chlazených výrobků doporučujeme vynikajicí rýžové a sojové dezerty s ovocnou příchutí, bio smetanu, jogurty, kozí výrobky, sojové produkty, zdravé pomazánky. Udělejte velký nákup z pohodlí Vašeho domova a doplňte nákupní košík o panenské olivové oleje lisované za studena, či olej z ostropestřce, kokosový, lněný, sezamový, rýžový nebo konopný olej. Provádáme i kečupy a rajčatové omáčky, sojové omáčky, hořčice s fruktózou. Na lehkou a výživnou svačinu Vám přijdou vhod různé druhy chutných pomazánek a paštiky. V nabídce máme i chutné přírodní džemy slazené fruktózou. Za příjemné ceny, přímo do Vašeho domova, potraviny v bio kvalitě pro Vaše zdraví, nakoupíte v e-shopu topvital.cz!

Pomazánky, paštiky, džemy, e-shop TOP VITALZdravá výživa, e-shop

Zdravá výživa, e-shop

Biopotraviny a produkty zdravé výživy v e-shopu TOP VITAL

Bezlepkové, bezlaktózové a dia produkty

Bezlepkové, bezlaktózové a dia produkty

Bezlepkové, bezlaktózové potraviny a dia produkty s přírodním sladidlem

Eko drogerie a přírodní kosmetika

Eko drogerie a přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika pro ženy, děti, muže a ekologické drogistické zboží