Top Vital
VHS Bohemia a.s.
Přírodní kosmetika pro ženy, děti, muže a ekologické drogistické zboží

Vedle biopotravin a produktů zdravé výživy Vám internetový obchod topvital.cz nabízí přírodní kosmetické produkty pro ženy, děti, muže, přírodní produkty pro ústní hygienu a bohatý sortiment drogistického zboží v eko kvalitě, například v našem e-shopu nakoupíte šetrná mýdla na praní, gely na nádobí, jemné aviváže pro dětské prádlo, ekologické produkty značky Feel Eco a Ecover na nádobí, tekutý písek na čištění povrchů, čistič toalet, různé druhy jemných a kvalitních aviváží na prádlo, prací gely, odmašťovací a čisticí přípravky, univerzální čističe a odstraňovače skvrn.

WC čistič Ecover, e-shop TOP VITAL

Přírodní pleťová, tělová a vlasová kosmetika pro ženy, muže, děti

V dnešní době stoupá počet dětí i dospělých s různými alergickými a dermatologickými problémy, proto náš e-shop pružně zareagoval na vzrůstající poptávku po přírodních kosmetických přípravcích. Do naší internetové nabídky na topvital.cz jsme zařadili kosmetické přípravky na přírodní bázi, například rostlinné jemné mýdlo z rostlinných olejů a extraktem bavlníku, antiperspiranty pro ženy i muže bez parabenů, konzervačních látek a ropných produktů, dále balzámy na rty, šetrná odličovací tonika, nedráždivé pleťové krémy, oleje a pleťová mléka. Veškerá jemná dětská kosmetika je z přírodních produktů, bez parabenů, silikonů a konzervantů, většina kosmetických výrobků je i v bio kvalitě. V sekci přírodní kosmetiky si zajisté vyberete i přípravky ústní hygieny, přírodní zubní pasty z bylinných olejů, ústní vody s bylinnými extrakty, medem a propolisem.

Přírodní kosmetika, e-shop TOP VITAL


Ekologická drogerie šetrná k životnímu prostředí v e-shopu topvital.cz

Zakoupením ekologického drogistického zboží z naší internetové prodejny topvital.cz chráníte nejen sami sebe, ale i životní prostředí. Vyzkoušejte vysoce účinné a šetrné čisticí prostředky řady Feel Eco nebo Ecover, ze snadno biologicky odbouratelných surovin, na ruční mytí nádobí a dokonce i k mytí ovoce a zeleniny. Nebo přírodní prací mýdla, přírodní soli, leštidla a tablety do myček nádobí, nebo krémové tekuté písky na čištění povrchů či účinné čističe toalet. Velmi oblíbené jsou ekologické tkaninové aviváže, odstraňovače skvrn, dermatologicky testovaná tekutá prací mýdla, vhodná jak pro ruční praní, tak do automatických praček. V naší nabídce nechybí ani univerzální čističe či speciální eko čističe koupelen a kuchyní, odstraňovače vodního kamene a šetrné prací prášky.

Ekologická drogerie, e-shop TOP VITALZdravá výživa, e-shop

Zdravá výživa, e-shop

Biopotraviny a produkty zdravé výživy v e-shopu TOP VITAL

Bezlepkové, bezlaktózové a dia produkty

Bezlepkové, bezlaktózové a dia produkty

Bezlepkové, bezlaktózové potraviny a dia produkty s přírodním sladidlem

Eko drogerie a přírodní kosmetika

Eko drogerie a přírodní kosmetika

Přírodní kosmetika pro ženy, děti, muže a ekologické drogistické zboží