nadměrná obuv, s.r.o.


Křenová 290/8, Brno 602 00

Prodej, dodávka - nadměrná obuv, boty.
Obuv:
-pro štíhlá chodidla (obvodová skupina E)
-pro chodidla širší (obvodová skupina H, K).
-obuv od velikosti 41 do velikosti 46 u dámské obuvi
-od velikosti 47 do velikosti 55 u obuvi pánské
-obuv XXL, maximální velikosti
-dámská, pánská obuv na jaro, léto, podzim, zimu,
společenská obuv, sportovní obuv, ostatní
-veškerá obuv se posílá na dobírku.
-zakoupené zboží lze vrátit nebo vyměnit do 14 dnů.

Široký doplňkový sortiment:
-ponožky, punčochové zboží, stélky do obuvi v nadměrných
velikostech.
-přípravky k ošetření obuvi a šněrovadla
-stélky do obuvi
-krémy
-punčochy, ponožky
-kartáče
-tkaničky.

IČ: 28315065
DIČ: CZ28315065
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: do 5 zaměstnanců
Obrat: do 5 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Jiřina Protivínská

Obuv nadměrných velikostí, nadměrná obuv – Olomouc

Obuv nadměrných velikostí, nadměrná obuv – Olomouc

Máte nadměrnou velikost nohy a špatně se Vám shání obuv? Pak jsme tu právě pro Vás! Naše společnost prodává obuv nadměrných velikostí a to i pro široká nebo úzká chodidla. V našem sortimentu naleznete více jak 600 modelů obuvi, tím disponujeme největším výběrem nadměrné obuvi. Boty jsme schopni dodat pro dámy ve velikosti 41-46 a pro pány 47-5. Obuv Vám zašleme dobírkou. V našem sortimentu naleznete i doplňkový sortiment pro nadměrná chodidla - ponožky, punčochy, stélky ale i přípravky k ošetření obuvi a šněrovadla. Obědvat si můžete z jakéhokoliv města v ČR, třeba z Olomouce. Sortiment obuvi naleznete na našich www.


Obuv nadměrných velikostí, široká a úzká chodidla

Obuv nadměrných velikostí, široká a úzká chodidla

Máte široké nebo naopak úzké chodidlo a špatně se Vám shání obuv? Máte velkou nohu a v běžné obuvi svou velikost neseženete? Tak právě pro Vás tu jsme! V naší prodejně či e-shopu naleznete nadměrné velikosti obuvi. Pro dámy nabízíme velikosti 41-46 a pro pány 47-55. Máme největší výběr obuvi na celé Moravě-až 600 modelů denně. Samozřejmostí k obuvi je i doplňkové zboží jako krémy na boty, impregnace, tkaničky, stélky do bot, kartáče ale také nadměrné velikosti punčoch či ponožek. Proto neváhejte a navštivte náš e-shop či kamennou prodejnu, kde si můžete obuv rovnou vyzkoušet! Prodejny naleznete v Brně, Praze či Ostravě.


Široká a úzká chodidla, prodej obuvi Brno

Široká a úzká chodidla, prodej obuvi Brno

Máte široká či úzká chodidla a špatně se Vám shání obuv? Pak navštivte náš obchod kde si jistě vyberete přesně obuv dle Vašich požadavků. Naši prodejnu najdete v Brně a naleznete u nás nadměrné dámské a pánské velikosti obuvi. Máme největší výběr bot z celé Moravy a to až 600 modelů denně. Dámskou obuv máme ve velikostech 41-46 a pánskou 47-55. V našem sortimentu naleznete i doplňkové zboží jako jsou, tkaničky, stélky do obuvi, ponožky, punčochy(taktéž v nadměrné velkosti) krémy na boty, kartáče. Veškerá obuv i doplňky jsou zasílány pouze dobírkou. Více informací získáte na našich webových stránkách a nebo se zastavte rovnou k nám na prodejnu.


Obuv nadměrných velikostí, xxl obuv Praha, Brno

Obuv nadměrných velikostí, xxl obuv Praha, Brno

Obuv nadměrných velikostí, xxl obuv Praha, Brno. Naše prodejna vznikla roku 1997 a to jako obuv rozšířená o nabídku nadměrných velikostí. Vzhledem k velkému zájmu veřejnost jsme se v roce 1999 začali na tento druh obuvi specializovat. U nás naleznete široký výběr obuvi, jak pro chodidla úzké ,obvodová skupina E, tak i široké, obvodová skupina H,K. Velikostně se pohybujeme 41-46 dámská obuv a 47-55 pánská obuv. Věříme, že si z naší nabídky vyberete a stanete se našimi dalšími spokojenými zákazníky. Doplňky: -ponožek -punčochy -stélky do bot pro nadměrné velikosti -kosmetika k ošetření obuvi -tkaničky aj.


Xxl obuv, nadměrná obuv Praha, Brno

Xxl obuv, nadměrná obuv Praha, Brno

Naše firma nadměrná obuv, s.r.o., sídlí v Brně. Nabízíme, prodáváme nadměrnou obuv dámskou i pánskou. U nás najdete největší výběr obuvi na Moravě, více jak 600 modelů. XXL obuv. Najdete u nás i obuv pro úzké chodidlo (obvod E) tak i pro široké chodidlo (obvod.skupina H,K). Boty máme skladem ve velikostech 41-46 dámské, a od velikosti 74-55 pánské. Obuv Vám také zašleme na dobírku. V našem sortimentu jsou také ponožky, punčochové zboží, stélky do obuvi v nadměrných velikostech, přípravky k ošetření obuvi a šněrovadla. XXL obuv, nadměrná obuv Praha, Brno Více informací na webových stránkách.


Nadměrná obuv, xxl obuv Brno, Praha, Ostrava

Nadměrná obuv, xxl obuv Brno, Praha, Ostrava

Firma nadměrná obuv, s.r.o., se sídlem v Brně,nabízí prodej nadměrné obuvi dámské a pánské. Je zde největší výběr na Moravě, denně více jak 600 modelů. XXL obuv. Prodej obuvi pro úzké chodidlo (obvod E) tak i pro široké chodidlo (obvod.skupina H,K). Boty dodáme ve velikostech 41-46 dámské, a od velikosti 74-55 pánské. Obuv zašleme na dobírku, a je možno ho vrátit do 14dnů. Dále je možno nabídnout ponožky, punčochové zboží, stélky do obuvi v nadměrných velikostech, přípravky k ošetření obuvi a šněrovadla. Nadměrná obuv, xxl obuv Brno, Praha, Ostrava. Více informací najedete na webových stránkách.


Široká a úzká chodidla, nadměrná obuv Praha, Brno, Ostrava

Široká a úzká chodidla, nadměrná obuv Praha, Brno, Ostrava

Společnost nadměrná obuv, s.r.o., se sídlem v Brně, prodává nadměrnou obuv dámskou a pánskou. Prodejna s největším výběrem na Moravě, denně více jak 600 nových modelů. Nabídka obuvi pro úzká chodidla (obvod E) tak i pro široká chodidla (obvod.skupina H,K). Obuv dodáme ve velikostech 41-46 pro dámy, a od velikosti 47-55 pro pány. Zboží zašleme na dobírku, a lze ho vrátit do 14dnů. Široká a úzká chodidla, nadměrná obuv Praha, Brno, Ostrava. Více informací najdete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • kovové spony na opasky, ozdobné flitry, plastové korálky, organzy a stuhy, knoflíky, nalepovací kamínky, kožené galanterní zboží
  • pánská vycházková obuv, dětská vycházková obuv, sezónní obuv, sportovní obuv, společenská obuv, celokožená obuv, domácí obuv


Související články
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí
Společnost KARPJAK letos slaví 25. výročí

Firma KARPJAK nám letos svým 25. výročím připomene, že má opravdu dlouholetou tradici. Zabývá se totiž knihařstvím, brašnářstvím, šitím plachet a výrobou ochranných měchů. Právě knihařství se dá označit za řemeslo středověku. Tehdy se totiž začal používat papír a knihtisk. Tento obor však díky firmě KARPJAK nezanikl, a proto se s ním můžete i v dnešní době setkat.


Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru
Vytvoříme vám ortopedickou obuv šitou přímo na míru

Snažíme se pomáhat lidem, kterým se špatně chodí nebo mají nějaké zdravotní problémy. Vytváříme obuv, která je speciálně upravená a vytvořená vždy přesně na míru a podle požadavků zákazníka. Všechno je samozřejmě konzultováno s odborným lékařem, takže se nemusíte dopředu vůbec ničeho obávat.


Tradiční česká výroba pevných i pružných stuh
Tradiční česká výroba pevných i pružných stuh

Textilní výroba přináší mnoho úspěšných produktů, díky kterým je náš život modernější a komfortnější a to od oblečení až po předměty denní potřeby. K těmto výrobkům patří také stuhy, které neupadly do zapomnění a mají svoje důležité místo na trhu jako i firma ELAS, společnost s ručením omezeným.


V naší nabídce najdete metráž i oděvní látky
V naší nabídce najdete metráž i oděvní látky

Ušít si něco doma není tak složité. Stačí šikovné ruce a kvalitní materiál a nové originální šaty či halenka jsou na světě. Právě o dodávku kvalitního materiálu se staráme my. Výběr je skutečně pestrý!