Turistická ubytovna Na Lesní
FORTE-P, s.r.o.

CZKDlouhodobé a krátkodobé ubytování - turistická ubytovna

Turistická ubytovna Na Lesní v Novém Jičíně poskytuje levné ubytování. Ubytovat se u nás můžete krátkodobě i dlouhodobě. V naší ubytovně zajišťujeme ubytování pro cizince.

V ubytovně Na Lesní poskytujeme krátkodobé a dlouhodobé levné ubytování. Kapacita ubytovny je 46 lůžek - 11 pokojů dvoulůžkových, 4 pokoje trojlůžkové a 3 pokoje čtyřlůžkové. Součástí všech pokojů je vlastní koupelna se sprchovým koutem a WC. V každém z pokojů se nachází TV s plochou obrazovkou. Hosté na pokojích mají k dispozici ručníky a mýdlo. Na všech pokojích a i ve společné jídelně je možnost připojení k vysokorychlostnímu internetu. Každý den je prováděn úklid pokojů a společných prostor. V případě dlouhodobého ubytování je lůžkové povlečení měněno jedenkrát za 10 dní.

Díky plně vybavenému zázemí je ubytovna vhodná i pro cizince. V každém podlaží mají hosté k dispozici plně vybavenou kuchyň s jídelnou. Vybavení kuchyně zahrnuje elektrickou varnou desku s digestoří, lednici s mrazničkou, mikrovlnou troubu, varnou konvici a veškeré potřebné nádobí (příbory, porcelán, sklo). Pro sport a zábavu mohou hosté využít knihovničku, ruské kuželky, petanque, zahradní gril, úschovnu kol a další sportovní vybavení.


Katalog firem:    

Ubytovny

,  
Štítky:

levné, dlouhodobé, krátkodobé ubytování, turistická ubytovna, Nový Jičín, ubytovna pro cizince