SVM VOLNÝ s.r.o.


Na Nivách 552, Krhová 756 63

Naše stavební firma se specializuje na komplexní stavební činnost, výkopové a zemní práce. Provádíme výstavbu inženýrských sítí a dokončovací práce na stavbě. Odvezeme také veškerou suť ze stavby a zrecyklujeme ji.

Stavební a obchodní společnost:
- zemní práce
- rekonstrukce liniových staveb
- výstavba inženýrských sítí včetně vodovodů a kanalizací
- výstavba chodníků, parkoviště, manipulační plochy a jiných zpevněných ploch a komunikací
- demolice
- dokončovací práce
- práce v nepřístupných terénech
- recyklace suti
- drcení a recyklace betonu železobetonu, kamene a asfaltu k dalšímu využití
- rozbíjení betonu bouracím kladivem
- řezání živičných povrchů, silnic, cest, vozovek a jiných betonových ploch.

Pro kvalitní a rychlé zemní a výkopové práce používáme a vlastníme stroje a vybavení:
- kolové rýpadlo
- rýpadlo-nakladač JCB 4CX
- pásové rýpadlo JCB
- Tatra T815 S3 6x6
- Volvo EW160B
- kráčivé rypadlo MenziMude A91
- Liaz MTS S3 4x4
- mobilní recyklační zařízení Resta s čelisťovou drtičkou
- smykový nakladač John Deere 325.

Pro řezání vozovek, silnil, betonových povrchů a pro výstavbu zpevněných ploch a komunikací používáme malou mechanizaci:
- řezačka asfaltu, betonu Cedima
- ruční řezačky betonu Stihl, Husqvarna
- vibrační desky 100 až 330kg
- vibrační pěchy.

IČ: 27797538
DIČ: CZ27797538
Okres: Vsetín
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: 6 - 25 zaměstnanců
Obrat: 10 000 tis. - 50 000 tis. Kč
Kontaktní osoba: Petr Volný

Demolice, bourací práce Vsetín, Valašské Meziříčí

Demolice, bourací práce Vsetín, Valašské Meziříčí

Firma SVM VOLNÝ s.r.o. se v rámci regionů Vsetín a Valašské Meziříčí specializuje na poskytování komplexních služeb v oblasti stavební činnosti, a to včetně demoličních a bouracích prací. Svou činnost soustředí společnost SVM VOLNÝ s.r.o. především na následující obory - realizace a rekonstrukce liniových staveb - výstavba inženýrských sítí - realizace komunikací a zpevněných ploch Kromě veškerých prací souvisejících s hlavními obory se firma SVM VOLNÝ s.r.o. specializuje na - demolice - rozbíjení betonu a skalnatého podloží - řezání živičných povrchů a vozovek - drcení betonu, železobetonu, kamene a asfaltu - zemní práce v nepřístupných terénech Spolehněte se na odborníky ve společnosti SVM VOLNÝ s.r.o. a nechte provést potřebnou demolici s péči a profesionalitou.


Zemní práce Vsetín

Zemní práce Vsetín

Společnost SVM VOLNÝ s.r.o. se již od roku 2007 specializuje na poskytování komplexní stavební činnosti, a to počínaje zemními pracemi přes realizaci technologií a dokončovací práce po povrchové úpravy. Společnost SVM VOLNÝ s.r.o. se soustředí především na tyto hlavní obory své činnosti - realizace a rekonstrukce liniových staveb a příslušných objektů - výstavba inženýrských sítí a příslušných objektů (vodovody, kanalizace) - realizace komunikací a zpevněných ploch (chodníky, parkoviště) Hledáte-li odborníky v oblasti zemních prací, pak jste u společnosti SVM VOLNÝ s.r.o. na správném místě!


Zemní práce v nepřístupných terénech Valašské Meziříčí, Vsetín, Nový Jičín, Zlínský kraj

Zemní práce v nepřístupných terénech Valašské Meziříčí, Vsetín, Nový Jičín, Zlínský kraj

Firma SVM VOLNÝ s.r.o. je specialistou ve stavebnictví se zaměřením na zemní a výkopové práce i v nepřístupných terénech. Na zemní a výkopové práce používáme vlastní stroje: - kolové rýpadlo - rýpadlo-nakladač JCB 4CX - pásové rýpadlo JCB - Tatra T815 S3 6x6 - Liaz MTS S3 4x4 - smykový nakladač John Deere 325 Provádíme také výstavby, rekonstrukce a realizace: - inženýrských sítí včetně vodovodů a kanalizací - chodníků, parkovišt, manipulačních ploch a jiných zpevněných ploch a komunikací - rekonstrukce liniových staveb Práce v nepřístupných terénech: - zemní práce - demolice - řezání živičných povrchů - řezání silnic, cest, vozovek a jiných betonových ploch - rozbíjení betonu bouracím kladivem. Zajistíme drcení a recyklace suti, betonu, kamene a asfaltu mobilním recyklačním zařízením Resta s čelisťovou drtičkou.


Zemní a výkopové práce od profesionálů

Zemní a výkopové práce od profesionálů

Firma SVM Volný z Krhové je specialistou na výkopové a zemní práce. Disponujeme kvalitními rypadly, a proto pro nás opravdu žádný povrch není žádná překážka. Vyhloubením díry to však zdaleka nekončí. Společnost SVM Volný totiž provádí také stavební činnost v komplexní šíři. V naší nabídce jsou tedy i služby jako: - dokončovací stavební práce - povrchové úpravy Výstavba inženýrských sítí, rekonstrukce či stavba pozemních komunikací nikdy nebyly tak snadné, jako teď!Další produkty a služby
  • bourací a demoliční práce, jeřábnické práce, bourání ocelových konstrukcí, práce s těžkou technikou
  • výkop zeminy, úpravy terénů, výkopy pro inženýrské sítě, nakládání a převoz zeminy, zpevňování ploch
  • instalace sítí odpadkových košů, separace odpadů, odstranění odpadu, přímá recyklace, nepřímá recyklace
  • výstavba vodovodů, kanalizace, montáž vodovodní přípojky, montáž plynovodů, instalace čistírny odpadních vod
  • zemní práce, pozemní komunikace, stavba mostů, zpevňování ploch, inženýrské sítě, výstavba tramvajových tratí

BALUSTRÁDY Mohelnice s.r.o.

Související články
Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav
Zemní práce a autodoprava Mladá Boleslav

Firma Zempra MB s.r.o, působí v Mladé Boleslavi. K dispozici mají široký vozový park. Zaručí vám přesné a perfektní výkopové práce, zemní práce, inženýrské sítě nebo odvoz odpadu. Jejich působiště spadá i na další města Středočeského kraje. V dnešní době se nezaměřují jenom na samotné výkopové a zemní práce, ale mezi jejich služby patří také demolice budov, usazování skruží a šachet, pokládka dlažby, hutnění materiálu, recyklace betonů a mnoho dalšího.


Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků
Technologie Grundomat - bezvýkopové práce pomocí zemních protlaků

Zemní protlaky nám přináší mnohé výhody. Díky tomuto způsobu nemusíme kopat hluboko do země, vyvážet veškerou zeminu na hromady a navíc ji opětovně navážet. Tato metoda je zdlouhavá a opravdu náročná na prostor a také na veškerý další servis, práce a finance. Jenomže složitým úkolům je teď konec, protože přichází společnost ZEMPRO - JAHODA, ZEZULA s.r.o. a zajistí spolehlivě veškeré zemní protlaky.


Zemní a výkopové práce kolovým rypadlem, terénní práce minibagrem a smykovým nakladačem
Zemní a výkopové práce kolovým rypadlem, terénní práce minibagrem a smykovým nakladačem

Sháníte někoho v blízkém okolí, kdo by Vám mohl pomoci se zemními a výkopovými pracemi? Nebo si potřebujete pronajmout lešení či stavební nářadí, lodní kontejner, lešení nebo hliníkovou věž? Pak se můžete spolehnout na služby Autodopravy Bohdálek.


Výstavba a rekonstrukce komunikací, vozovek a silnic všech typů
Výstavba a rekonstrukce komunikací, vozovek a silnic všech typů

Silnice najdete nejenom ve městech, mezi městy, ale také v horách či na místech, kde byste je opravdu nečekali. Jejich výstavba a případná rekonstrukce není nic jednoduchého, a proto zajisté oceníte bohaté zkušenosti specialistů v oblasti pozemních staveb. Takovými zkušenostmi oplývá i firma SILNICE.CZ s. r. o., která dokáže splnit jakékoliv přání v oblasti pozemních komunikací.