Ortézy dolních končetin, patní ortézy od českého výrobce Ergona

Přední český výrobce ortopedicko-protetických pomůcek, společnost Ergona Olomouc, pomáhá ortézami dolních končetin všem osobám s vrozenými vadami, neurologickými poruchami, artritidou, instabilitou kolenního, kyčelního a hlezenního kloubu či neuropatií. Pro pacienty zhotovujeme ortézy kyčelní, kolenní, patní, které lze prohlédnout na webu protetika-ergona.cz

Patní ortéza Otto Bock při zlomeninách patní kosti

Odlehčovací patní ortéza Otto Bock při zlomeninách patní kosti

Z patních ortéz stojí za zmínku odlehčovací patní ortéza Otto Bock, která je využívána v traumatologii zlomenin patní kosti. Funkčnost této patní ortézy spočívá na principu zavěšení patní kosti, zátěž je zaměřena na podélnou klenbu a oblast lýtka. Znovu můžete přenášet váhu na poraněné chodidlo již za pouhých osm dnů a po dvanácti týdnech je léčba ukončena. Ortéza je k oboustrannému použití.

Odlehčovací patní ortéza Otto Bock


Hlezenní ortéza Walk On a AFO ortéza při oslabení dorzálních extenzorů chodidla

Hlezenní ortéza Walk On předního výrobce Otto Bock je indikována při oslabení dorzálních extenzorů chodidla. Tento typ ortézy napomáhá přizvedávat chodidlo během švihové fáze, takže chůze se opět stává bezpečnější a sníží se riziko zakopnutí a pádu. Při nestabilitě hlezenního kloubu, oslabení dorzálních extenzorů chodidla pomáhá funkční AFO ortéza opírající se o holenní kost. Je indikována pacientům po cévní mozkové příhodě, ochrnutí peroneálního nervu, apod.

Hlezenní ortéza Walk On a AFO ortéza


Lehké a funkční ortézy dolních končetin pro zvládání běžných činností pacientů

Ergona vyrábí další AFO ortézy na míru, například odlehčovací ortézy pro diabetiky, noční polohovací ortézy nebo ortézy kombinované s obuví. Ortézy dolních končetin svojí podpůrnou funkcí pomáhají fixovat, stabilizovat i vyvažovat ostatní funkce končetiny, přispívají k usnadnění každodenních běžných činností pacientů s pohybovými potížemi, po úrazech, u vrozených vad. Ortézy vynikají lehkostí a snadnou manipulací.

Funkční a lehké ortézy dolních končetin


PODSTRÁNKY

Patní ortézy

Patní ortézy
Ortézy dolních končetin, patní ortézy od českého výrobce Ergona

Ortopedická obuv a vložky na míru

Ortopedická obuv a vložky na míru
Ortopedická obuv šitá na míru, zakázková výroba ortopedických vložek

Ortézy a protézy

Ortézy a protézy
Protézy a ortézy horních a dolních končetin, ortézy trupu – výroba na míru
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ergona Olomouc
WEBOVÁ STRÁNKA
Ergona Olomouc
www.protetika-ergona.cz
Adresa

Adresa

Dobnerova 26
Olomouc 779 00

kenicky@protetika-ergona.cz
+420 585 423 701


Najdete nás také zde:

ARES
captcha