Ortézy a protézy dolních a horních končetin, ortézy trupu na míru

Dospělí a děti bez funkční končetiny mohou v současnosti vést plnohodnotný život pomocí protéz dolních a horních končetin, při instabilitě a pohybových obtížích pomáhají ortézy horních a dolních končetin, trupové ortézy slouží k ošetření trupu. Díky spolupráci s lékaři neurologie, chirurgie, diabetologie, rehabilitace vybavujeme každého pacienta na míru vyrobenou protézou či ortézou, které odpovídají nejnovějším poznatkům z daného oboru.

Výroba protéz dolních končetin - Ergona Brno

Funkční a estetické protézy po amputacích horních a dolních končetin

Protézy plně nahrazují amputovanou část horních a dolních končetin. Protézy jsou nejen funkční, ale v plné míře vyhovují i estetickým požadavkům. Každému pacientovi po amputaci dolní končetiny ať už v oblasti stehna, bérce, v linii kyčelního či kolenního kloubu vyrobíme vhodnou protézu, která napomůže k vykonávání pohybových aktivit a rychlé adaptaci ve společnosti. Používání protéz již není zakrývání hendikepu, ale naopak jeho přiznání. Společnost Ergona tak například zajistí „cool“ 3D tisknuté kosmetické krytí stavby protézy.

Funkční a estetické protézy horních a dolních končetin


Zakázková výroba protéz horních končetin, trupových ortéz pro děti i dospělé

Zakázková výroba protéz horních končetin pro dětské a dospělé pacienty po amputaci horní končetiny v oblasti zápěstí, paže, předloktí, ruky a v linii ramenního kloubu je ve společnosti Ergona na vysoké úrovni, srovnatelné s předními světovými výrobci v oblasti protetiky. K nápravě v oblasti trupu zhotovujeme trupové ortézy – nákrčníky, límce, korzety, pásy a šněrovačky nebo speciální stabilizační ortézy pro sed.

Zakázková výroba protéz horních končetin


Funkční a lehké ortézy horních a dolních končetin pro děti a dospělé

Pooperační stavy, vrozené vady, neuropatie, artritida jsou příčinou dysfunkce horních a dolních končetin u dětských i dospělých pacientů. Námi vyráběné kvalitní lehké, stabilní a snadno ovladatelné ortézy přispívají k fixaci, stabilizaci a podpoře funkcí končetin, a tím i k rychlému návratu k běžným aktivitám.

Funkční a lehké ortézy horních a dolních končetin


PODSTRÁNKY

Ortézy a protézy

Ortézy a protézy
Ortézy a protézy dolních a horních končetin, ortézy trupu na míru

Obuv a vložky pro diabetiky

Obuv a vložky pro diabetiky
Obuv a vložky pro diabetiky, podologické vyšetření, analýza chůze

Moderní protetika

Moderní protetika
Moderní protetické pomůcky, korektory, bandáže, chrániče pro hallux valgus
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ergona Brno
WEBOVÁ STRÁNKA
Ergona Brno
www.protetika-ergona.cz
Adresa

Adresa

Hybešova 726/42
Brno 602 00

brno@protetika-ergona.cz
+420 543 242 842


Najdete nás také zde:

ARES
captcha