MASTERSPORTS.CZ
Vladimír Kozárek


Horova 6, Brno - Žabovřesky 616 00

Naše společnost se zabývá prodejem sportovních potřeb přes internet.
V našem e-shopu, eshopu naleznete jízdní kola od renomovaných výrobců, cyklo oblečení, cyklistické doplňky, které zahrnují i odpružené vidlice, řídítka, přehazovačky aj. Zaměřujeme se převážně na horská silniční kola, na která míváme pravidelné slevy.
Najdete u nás značky Trek, Look, Giant a Kellys.
Můžete nás navštívit i v našem kamenném obchodě, který naleznete na ulici Kuršova 1a nebo Horova 6 v Brně a nově máme také otevřenou pobočku v Rosicích u Brna na ulici Brněnská 1101.

IČ: 74977113
DIČ: CZ8706214220
Okres: Brno-město
Stát: Česká republika
Právní forma: podnikatel se ŽO
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Vladimír Kozárek

Horská a silniční kola Trek | Brno

Horská a silniční kola Trek | Brno

Rádi by jste si pořídili nové horské nebo silniční kolo Trek a potřebovali by jste sehnat prodejce, který Vám s výběrem poradí? zastavte se za námi v Brně. V našem sortimentu naleznete kola jízdní, horská, dětská, ale i terénní. Značky nabízíme Look, Giant, Kellys a Trek. Kromě kol si u nás vyberete i z cyklo doplňků jako jsou třeba tlumiče, přilby, chrániče, pedály, pumpičky na kolo, brašny, tašky, cyklo oblečení, brzdy, lanka, vidlice a mnoho dalšího. Celou nabídku našeho zboží najdete na našich www.


Cyklistické příslušenství Blackburn – Brno

Cyklistické příslušenství Blackburn – Brno

Sháníte kvalitní cyklistické příslušenství pro své jízdní kolo nebo cyklodoplňky pro sebe? Zastavte se za námi do Brna a vyzkoušejte značku Blackburn. Prodáváme jízdní kola a cyklistických doplňků. Vybrat si u nás můžete ze značek Blackburn, Look, Giant, Kellys i Trek. V našem sortimentu naleznete jízdní kola, sedla, vidlice, tlumiče, helmy, šlapátka, řetězy, kliky, přehazovačky, sedátka, řídítka, obuv, cyklo oblečení, batohy, rukavice, tachometry, světla, odrazky, pumpy, láhve, brašny a mnoho dalších aj. Kompletní nabídku našeho zboží si můžete prohlédnout na našich www.


Silniční kola prodej, servis e-shop Brno

Silniční kola prodej, servis e-shop Brno

Sháníte nové silniční kolo či na Vašem stávajícím potřebujete udělat roční servis? Pak se neváhejte zastavit za námi do Brna, kde Vám rádi se vším potřebným pomůžeme. Zabýváme se prodejem jízdních kol a cyklistických doplňků. Najdete u nás značky Look, Giant, Kellys a Trek aj. V naší nabídce nechybí kola silniční, terénní, horská a nebo i dětská kola. V sortimentu máme i vidlice, helmy, šlapátka, řetězy, kliky, přehazovačky, sedátka, řídítka, tlumiče, cyklo oblečení aj. Kompletní nabídku našeho sortimentu a služeb naleznete na našich www stránkách.


Horská a silniční kola Look – Brno

Horská a silniční kola Look – Brno

Zvažovali jste koupi nového silničního kola? Zastavte se k nám, kdy si jistě z naší nabídky jízdních kol Look vyberete. Naši prodejnu najdete v Brně-Žabovřeskách . Zaměřujeme se převážně na prodej a servis horských a silničních kol. Vybrat si můžete ze značek Trek, Look, Giant a Kellys. Zakoupit si u nás můžete také oblečení na kolo, různé cyklo doplňky, sportovní oblečení aj. Sortiment: -tlumiče -oblečení -obuv -pedály -řetězy -sedla -jízdní kola -BMX kola -přehazovačky -brzdy -tlumiče -vidlice -přilby -kliky -rámy aj. Více informací na www.


Prodej a servis jízdní kola, horská a trekingová kola

Prodej a servis jízdní kola, horská a trekingová kola

Chcete si udělat radost a pořídit si nové horské, silniční či trekingové kolo jen nevíte který obchod zvolit? Pak zavítejte k nám! Na prodejně či v e-shopu naleznete široký sortiment kol i doplňků, stačí si jen vybrat! Kromě prodeje Vám zajistíme samozřejmě i seřízení a servis Vašeho kola. Zboží máme od renomovaných výrobců značek Trek, Look, Giant a Kellys, Bianchi, Sukmano ad. Sortiment: -dětská, silniční, horská, trekingová, jízdní kola -odpružené vidlice -sedla -světla -brzdy -brašny -odrazky -zámky -blatníky -pumpičky -helmy ad Více sortimentu a informací najdete na našem webu.


Cyklistika – Schimano – náhradní díl a příslušenství Brno

Cyklistika – Schimano – náhradní díl a příslušenství Brno

Jste vášnivými cyklisty a potřebujete si před sezónou dát své kolo do pořádku? Pak se podívejte k nám na náhradní díly a příslušenství značky Schimano. Prodáváme kvalitní cyklistické zboží a další sportovní doplňky značek Trek, Look, Giant a Kellys, Schimano ad. V naší nabídce naleznete kola jízdní, horská, dětská, silniční, cyklo oblečení ad. Zboží: -jízdní kola -různé náhradní díly -přilby -boty -oblečení -pedály -sedla -řetězy -přehazovačky -odrazky aj. Pro více informací o sortimentu a doplňcích navštivte naše www stránky.


Dětská kola eshop - Brno

Dětská kola eshop - Brno

Sháníte kvalitní dětské kolo? Pak se podívejte k nám do e-shopu kde si jistě to správné vyberete. Prodáváme sportovní potřeby a kola. Zaměření máme převážně na horská silniční kola. Máme jízdní kola od renomovaných výrobců dětská kola, oblečení na kolo, různé cyklo doplňky ad. Najdete u nás značky Trek, Look, Giant a Kellys. Na naši nabídku se můžete podívat buď na e-shopu nebo přímo v kamenné prodejně v Brně. Více zboží najdete na našich www.


Horská a silniční kola Giant -  Brno

Horská a silniční kola Giant - Brno

Horská a silniční kola Giant - Brno. Jsme prodejci sportovních potřeb, jízdních kol a doplňků. U nás naleznete zboží od renomovaných výrobců, oblečení na kolo, různé cyklo doplňky. Zaměření máme převážně na horská a silniční kola. Najdete u nás značky Trek, Look, Giant a Kellys. Sortiment: -horská kola -silniční kola -odpružené vidlice -řetězy -dětská kola -silniční kola -brašny -kliky -přehazovačky -brzdy -sedla aj.


Odpružené vidlice FOX – prodej montáž Brno

Odpružené vidlice FOX – prodej montáž Brno

Odpružené vidlice FOX – prodej montáž Brno. Jsme prodejci jízdních kol a sportovních doplňků. U nás najdete značky Giant, Look, Trek a Kellys. Nabídka: -odpružené vidlice -jízdní kola -dětská kola -horská kola -kliky -přilby -sedla -řídítka -pedály -přehazovačky -odrazky -řetězy -tlumiče -horská kola -dětská kola -silniční kola -cyklistické oblečení -rámy -brzdy aj.


Cyklistické tretry Gaerne – Brno Morava

Cyklistické tretry Gaerne – Brno Morava

Cyklistické tretry Gaerne – Brno Morava. Jsme prodejci sportovních potřeb, jízdních kol a doplňků. U nás naleznete zboží od renomovaných výrobců, oblečení na kolo, různé cyklo doplňky. Zaměření máme převážně na horská silniční kola. Najdete u nás značky Trek, Look, Giant a Kellys. Sortiment: -horská kola -dětská kola -silniční kola -brašny -kliky -přehazovačky -brzdy -sedla -pedály -odrazky -helmy -řetězy aj.


Cyklistické přilby  - Kask – Brno

Cyklistické přilby - Kask – Brno

Cyklistické přilby - Kask – Brno. Naše firma se zabývá prodejem jízdních, silničních dětský a další kol, cyklistických doplňků a sportovních zbožím. Najdete u nás značky Look, Trek, Kellys a Giant. Sortiment: -tlumiče -pedály -řetězy -sedla -jízdní kola -BMX kola -přehazovačky -brzdy -tlumiče -vidlice -přilby -kliky -rámy aj.


Cyklistické tretry – Sidi – Brno

Cyklistické tretry – Sidi – Brno

Cyklistické tretry – Sidi – Brno. Naše firma prodává kvalitní cyklistické zboží od značek Trek, Look, Giant a Kellys. U nás v nabídce naleznete kola jízdní, horská, dětská, silniční, cyklo oblečení ad. Zboží: -helmy -obuv -oblečení -pedály -sedla -řetězy -přehazovačky -odrazky -brašny -sedla aj.


Celoodpružená jízdní kola eshop – Brno

Celoodpružená jízdní kola eshop – Brno

Celoodpružená jízdní kola eshop – Brno. Jsme prodejcem sportovních potřeb a jízdních kol. U nás naleznete zboží od renomovaných výrobců, oblečení na kolo, různé cyklo doplňky. Zaměřujeme se převážně na horská silniční kola. Najdete u nás značky Trek, Look, Giant a Kellys. Sortiment: -horská kola -dětská kola -silniční kola -brašny -kliky -přehazovačky -brzdy -sedla -pedály -odrazky -helmy -řetězy aj.


Horská kola eshop – prodej a servis Brno D1

Horská kola eshop – prodej a servis Brno D1

Horská kola eshop – prodej a servis Brno D1. Naše společnost je kvalitním prodejcem jízdní, silničních, terénních a dětských kol. V naší nabídce naleznete i cyklistické doplňky a to vše od značek Giant, Look, Trek a Kellys. Nabídka: -kliky -helmy -sedla -řídítka -pedály -přehazovačky -odrazky -řetězy -tlumiče -horská kola -dětská kola -silniční kola -cyklistické oblečení -rámy -brzdy aj.Další produkty a služby
  • horská a silniční kola, trekingová a dětská kola, bicykly a elektrokola, potřeby pro cyklisty
  • oděvy pro sport, helmy a chrániče, cyklistické trikoty, funkční oblečení, trekové hole, taneční šaty a oblečení

Správa městských lesů Most, příspěvková organizace

Související články
Jízdní kola různých typů, spolehlivý cykloservis i cyklovybavení – od cyklistické přilby až po funkční prádlo
Jízdní kola různých typů, spolehlivý cykloservis i cyklovybavení – od cyklistické přilby až po funkční prádlo

Cyklistika je ideální sport pro každého, bez ohledu na věk, váhu či fyzickou kondici. Jízdní kola umožňují pohyb, který nezatěžuje klouby, lze si zvolit zátěž, délku trasy i tempo, a proto si může pohyb venku na čerstvém vzduchu užívat každý. Od malých dětí přes seniory, kteří chtějí zůstat aktivní, až po profesionální sportovce a závodníky. A proto máme v naší prodejně a cykloservisu jízdní kola pro všechny.


Prodejna a eshop s elektrokoly
Prodejna a eshop s elektrokoly

Široký výběr elektrokol, báječné ceny, zkušenosti a odborné rady, to všechno najdete v prodejně Svět kol a elektrokol. Prodejna se nachází v Hulíně a nazývají se bike-centrum.cz. Pod tímto názvem najdete na internetu také jejich e-shop, který skýtá neuvěřitelné množství různých značek kol i elektrokol.


Přejete si společenské či taneční šaty jako ze Stardance? Můžete je mít!
Přejete si společenské či taneční šaty jako ze Stardance? Můžete je mít!

Taky patříte k těm, kteří sledovali soutěž Stardance nejen kvůli skvělým tanečním výkonům, ale také proto, že zde byly k vidění skutečně nádherné společenské šaty? Tančíte sami závodně, nebo si jen přejete pohádkové plesové šaty z těch nejkvalitnějších materiálů? Navštivte nás a my vám na míru ušijeme společenské šaty vašich snů. S námi už nikdy nebudete stejná jako jiné dámy na plese.


Nazujte ty správné taneční boty od Heller Dance a staňte se králem či královnou plesu
Nazujte ty správné taneční boty od Heller Dance a staňte se králem či královnou plesu

Začínají taneční kurzy a bez kvalitních tanečních bot se tanečníci neobejdou. Taneční obuv je vždy součástí povinné výbavy tanečníka. Ti vám mohou povídat, jak se tančí v obyčejných nebo v tanečních botách. Je v tom opravdu velký rozdíl, a proto je třeba výběru vhodné taneční obuvi věnovat dostatečnou pozornost.