ZNOJREAL, s.r.o.


Vídeňská třída 11, Znojmo 669 02

Naše společnost se zabývá odborným poradenstvím a řešením veškerých skutečností v rámci dluhů a financí již přes 10 let.

-Platební neschopnost
-Oddálení exekuce
-Nevykonatelná exekuce
-Jak se bránit exekuci, exekutorům.

Máme specializaci na administrativní, organizačně hospodářské, finanční a ekonomické poradenství. Pokud máte problémy s dluhy, exekucemi, soudními nařízeními, platebními rozkazy atd. tak naše společnost Vám poskytne veškeré poradenství a informace o řešení Vaší situace s osobitým přístupem. Poskytujeme profesionální přístup k dluhům u fyzických osob a u podnikatelů OSVČ řešení zpracováváme obdobným způsobem se stejnou rychlostí jak u fyzických osob.

IČ: 25335260
DIČ: CZ25335360
Okres: Znojmo
Stát: Česká republika
Právní forma: společnost s r. o.
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Arnošt Malík

Osobní bankrot: ideální možnost, jak začít lepší život bez dluhů

Osobní bankrot: ideální možnost, jak začít lepší život bez dluhů

Dosáhly vaše dluhy neúnosné výše a sami si nevíte rady, jak vše včas splatit? Máte na krku exekuce, jejichž umoření je nad vaše síly? Ani taková situace není neřešitelná. Oddlužení je šance, jak z této nepříjemné situace ven. Poradíme vám, jak na vyhlášení osobního bankrotu.


Oddlužení v rámci insolvenčního zákona. Pomůžeme i vám!

Oddlužení v rámci insolvenčního zákona. Pomůžeme i vám!

Dlužíte peníze, čelíte exekuci či soudům? Nechcete to nechat jenom tak a naopak chcete svůj problém řešit? Základem je zjistit vše o vašem možném oddlužení. I zdánlivě bezvýchodné situace jsou často řešitelné. Pomoci vám v tom může znojemská společnost Znojreal zabývající se odborným poradenstvím a řešením všech záležitostí spadajících pod insolvenční zákon.


Oddlužování OSVČ, oddlužení podnikatele Moravský Krumlov

Oddlužování OSVČ, oddlužení podnikatele Moravský Krumlov

Máte jako OSVČ finanční problémy? Pak neváhejte a obraťte se na nás, my Vám pomůžeme oddlužením v rámci Insolvenčního zákona. Poskytujeme profesionální přístup k oddlužení fyzických osob a u podnikatelů OSVČ řešení oddlužení v rámci insolvenčního zákona zpracováváme obdobným způsobem se stejnou rychlostí jak u fyzických osob. Naše služby jsou dostupné nejen klientům ze Znojma, kde sídlíme, ale i z Moravského Krumlova a dalších měst. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete všechny potřebné informace týkající se oddlužování.


Oddlužování, oddlužení fyzických osob, insolvence Moravský Krumlov

Oddlužování, oddlužení fyzických osob, insolvence Moravský Krumlov

Dostali jste se do finančních potíží?Máte dluhy a nevíte co dělat? Pak neváhejte a obraťte se na ZNOJREAL, s.r.o. Oddlužovani.com! Hlavní činností naší společnosti je poradenství a řešení oddlužení fyzických osob a OSVČ. Specializujeme se na finanční, ekonomické a organizačně hospodářské poradenství. Vyřešíme Vaše dluhy, problém s exekucí i platebními rozkazy. Najdeme nejlepší možné řešení pro řešení Vaší finanční situace. Naše služby jsou dostupné klientům nejen ze Znojma a okolí, ale i z Moravského Krumlova, Třebíče, Břeclavi i Hrušovan nad Jevišovkou. Více informací na webových stránkách.


Oddlužení podnikatelů, oddlužování Znojmo

Oddlužení podnikatelů, oddlužování Znojmo

Máte problémy s dluhy? Neváhejte a obraťte se na ZNOJREAL, s.r.o., my Vám pomůžeme se zbavením problémů oddlužením v rámci Insolvenčního zákona. Při prvotním jednání v naší kanceláři Vás seznámíme s podstatou oddlužení (ať už fyzických tak i právnických osob, podnikatelů) a co je nutné od Vás dodat za doklady, aby jste oddlužení měli schválené příslušným soudem. V případě povolení a skončení oddlužení příslušným soudem již nebudete mít žádné dluhy, exekuce a Váš život bude ihned příjemnější. Pro více informací o možnostech oddlužování nás neváhejte kontaktovat nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete všechny podstatné informace.


Oddlužení fyzických osob, podnikatelů, OSVČ Znojmo

Oddlužení fyzických osob, podnikatelů, OSVČ Znojmo

Dostali jste se jako fyzická osoba či podnikatel do finančních potíží? Pak neváhejte a obraťte se na nás! Naše společnosti ZNOJREAL, s.r.o. zajišťuje poradenství v právní a ekonomické oblasti. Při prvotním jednání v naší kanceláři Vás seznámíme s podstatou oddlužení a co je nutné z Vaší strany dodat za doklady, aby jste oddlužení měli schválené příslušným soudem. Zpracujeme insolvenční návrhy a zajistíme oddlužení fyzických osob, podnikatelů i OSVČ ve Znojmě a okolí. Samozřejmostí je oddlužení v rámci Insolvenčního zákona. Pro více informací nás kontaktujte nebo navštivte naše webové stránky, kde naleznete všechny důležité informace.


Oddlužení fyzických osob, oddlužování, insolvence Znojmo

Oddlužení fyzických osob, oddlužování, insolvence Znojmo

ZNOJREAL, s.r.o. Oddlužovani.com je firma, která má sídlo ve městě Znojmě. Mezi hlavní činnosti firmy patří poradenství, řešení oddlužení fyzických osob, OSVČ, oddlužování, osobní bankrot, insolventní řízení, oddálení exekucí, oddálení exekuce a další. Naše další specializace je na finanční, ekonomické a organizačně hospodářské poradenství. Vyřešíme Vaše dluhy, problém s exekucí, platebními rozkazy.. Naše firma Vám pomůže, najde nejlepší řešení pro Vás a poskytne profesionální přístup. Neváhejte a obraťte se na nás. Oddlužení fyzických osob, oddlužování, insolvence Znojmo. Více informací na webových stránkách.


Insolvence, oddlužovaní Znojmo

Insolvence, oddlužovaní Znojmo

Společnost ZNOJREAL, s.r.o. se sídlem ve Znojmě nabízí zpracování insolvenčních návrhů, insolvence Znojmo, Moravský Krumlov. Oddlužení fyzických osob, podnikatelů, OSVČ, oddlužování v rámci Insolvenčního zákona, prvotní seznámení s podstatou oddlužení. Více informací najdete na webových stránkách.


Oddlužování Znojmo

Oddlužování Znojmo

Naše společnost ZNOJREAL, s.r.o. se sídlem ve Znojmě nabízí: -oddlužení pro fyzické osoby i podnikatele, řešení osobního bankrotu, oddlužnění, insolvenční řízení, řešení dluhů, exekucí Znojmo, Moravský Krumlov a okolí. Více informací najdete na webových stránkách.


Oddlužování Znojmo, Moravský Krumlov

Oddlužování Znojmo, Moravský Krumlov

Společnost ZNOJREAL, s.r.o. se sídlem ve Znojmě nabízí: -oddlužení pro fyzické osoby i podnikatele, řešení osobního bankrotu, oddlužnění, insolvenční řízení, řešení dluhů, exekucí Znojmo, Moravský Krumlov a okolí. Více informací najdete na webových stránkách.


Insolvence, oddlužovaní Znojmo, Moravský Krumlov

Insolvence, oddlužovaní Znojmo, Moravský Krumlov

Společnost ZNOJREAL, s.r.o. se sídlem ve Znojmě nabízí: - zpracování insolvenčních návrhů, insolvence Znojmo, Moravský Krumlov - oddlužení fyzických osob, podnikatelů, OSVČ - oddlužování v rámci Insolvenčního zákona. - prvotní seznámení s podstatou oddlužení. Více informací najdete na webových stránkách.


Oddlužení fyzických osob, podnikatelů, OSVČ Znojmo

Oddlužení fyzických osob, podnikatelů, OSVČ Znojmo

Společnost ZNOJREAL, s.r.o. se sídlem ve Znojmě zajišťuje: - poradenství v oblasti právní a ekonomické - zpracovává insolvenční návrhy - oddlužení fyzických osob, podnikatelů, OSVČ Znojmo - oddlužení v rámci Insolvenčního zákona. Více informací najdete na webových stránkách.Další produkty a služby
  • odborné finanční poradenství, investiční poradenství, úvěrová asistence, pojišťovací poradenství, financování bydlení
  • vymáhání a odkup pohledávek, exekuční řízení, insolvenční soud, veřejná dražba, konkursní řízení


Související články
Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v Moravskoslezském kraji od 2. 1. 2014
Dotace na výměnu kotlů na tuhá paliva v Moravskoslezském kraji od 2. 1. 2014

Od 2. 1. 2014 je opět zahájen příjem tzv. Kotlíkových dotací. Dotační program podporuje stejné kotle jako v minulé výzvě při výměně starého kotle na tuhá paliva v rámci Moravskoslezského kraje.


Jak se zbavit dluhů?
Jak se zbavit dluhů?

Jakékoliv dluhy, ať se pohybují ve vyšších nebo nižších částkách jsou vždy velký problém. Obzvláště, když se přidají nějaké ty exekuce. Člověk nespí, nejí, láme si hlavu nad tím, jak celou situaci vyřešit a nic ho nenapadá. V rodině se jenom hádáte a to přispívá k nespavosti a často i k zdravotním problémům, jakými jsou žaludeční obtíže a mnohé další příznaky. Zbavte se těchto symptomů jednou pro vždy!


Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti
Zajištění prodeje či pronájmu pro vaše průmyslové areály, skladovací prostory a další nemovitosti

Hledáte pro vaši společnost vhodné skladovací prostory? Nebo hledáte firmu, která vám doporučí průmyslové areály přesně podle vašich představ? I pokud naopak nemovitost, průmyslové areály či skladovací prostory vlastníte a chcete je prodat či pronajímat, obraťte se na naši společnost NAXOS Ostrava. O vše už se postaráme, ať už nemovitosti vlastníte či hledáte.


Oddlužení manželů (osobní bankrot)
Oddlužení manželů (osobní bankrot)

Dostala se Vaše manželka či manžel do nepříznivé finanční situace, při které vznikly během Vašeho manželství dluhy? Máte strach z exekuce a nechcete, aby se neustále navyšovaly pokuty z dluhů? Doporučujeme společné oddlužení manželů podle insolvenčního zákona.