Český obytný vůz co plní sny-pohodlné cestování, komfort na dovolené

EASTWANDER, s.r.o.

Český obytný vůz co plní sny-pohodlné cestování, komfort na dovolené

EASTWANDER, s.r.o.

CZKObytné automobily, karavany

EASTWANDER, s.r.o. je česká společnost z regionu Zlínský kraj, jejímž výrobním programem je stavba obytných automobilů, karavanů vlastní konstrukce a úpravy a servis obytných automobilů a přívěsů ostatních výrobců. Výroba a poskytované služby jsou založeny na přechozích dlouhodobých zkušenostech s výrobou nástaveb a přestavbami nákladních automobilů – viz www.fornal.cz.

Základem pro naše obytné vozy jsou zejména automobily značky Mercedes Benz Sprinter.

Hlavním charakterovým rysem našich obytných automobilů je víceúčelová extra velká garáž uzpůsobená pro přepravu sportovního a rekreačního vybavení. Obytnou vestavbu realizujeme do nových, ale i ojetých vozidel a v rámci daných možností provádíme i individuální úpravy dle přání zákazníka.

Představujeme nejžádanější model naší produkce, který nese název SPORTISSIMO L.
Nové ESKO je koncipováno pro 6-6 osob, pro jízdu i spaní. Díky svému uspořádání interiéru jsme z daného prostoru karoserie vytěžili maximum. Maximum pro pohyb osob ve vozidle při kempování, velmi příjemný otevřený prostor, příjemná koupelna v provedení jednoduchém na údržbu a odolném proti poškození povrchu, oceníte především opět naše extra velkou garáž.


Katalog firem:    

Silniční vozidla

,  
Štítky:

výroba, prodej, servis, stavba obytných automobilů, obytné vozy, karavan, sportissimo Zlínský kraj