Penzion U Fousáče
ubytování v soukromí Znojmo

CZKUbytování v penzionu Znojmo

Penzion U Fousáče - ubytování v soukromí Hrabětice, nedaleko Znojma, zve k příjemnému ubytování v samostatných pokojích, apartmánech i v rekreačním domě se třemi ložnicemi. V areálu penzionu je k dispozici tenisový kurt, bazén, sauna a soukromé parkoviště v uzavřeném dvoře.

Pokud máte rádi víno, zajímá Vás historie, preferujete turistiku nebo cykloturistiku v krásné přírodě, je pro Vás Znojemsko ideální místo na dovolenou a náš penzion se nachází mezi městy Znojmem a Mikulovem, tedy ve vinařské oblasti, pod Pálavskými vrchy.

Ubytovat se můžete ve dvou plně vybavených apartmánech s vlastním sociálním zařízením a kuchyní. Apartmán 1 v přízemí je větší, až pro 9 osob. Druhý je v podkroví pro 4 osoby.

K dispozici jsou i dva samostatné pokoje s klimatizací, s televizí a vlastní lednicí, každý s kapacitou 3 osob. Pokoje mají společné WC a koupelnu.

Rekreační dům je samostatný objekt u penzionu se třemi ložnicemi až pro 12 osob, s obývacím pokojem, se sociálním zařízením a kuchyní.

V celém objektu můžete využívat WIFI zdarma.

Volné chvíle můžete strávit u venkovního bazénu, na zahradě s velkou dřevěnou houpačkou nebo si zahrát tenis na soukromém tenisovém kurtu s umělým povrchem, který lze upravit i pro volejbal. Tenisové rakety a míčky Vám zapůjčíme. Ve společenské místnosti si můžete zahrát stolní fotbálek, billiard nebo ping - pong.

Děti jistě ocení domeček se skluzavkou, malou lezeckou stěnou, se šplhacím lanem a pískoviště.

Příjemné večery můžete strávit na zastřešené terase či na posezení v udržované zahradě s grilováním. Gril máme na dřevěné uhlí a brikety.

Pro zájemce o cykloturistiku máme úschovnu kol.

Využijte naše ubytování, které jistě ocení nejen rodiny s dětmi, přátelé, ale i firmy. Můžete si u nás vypůjčit i dvě dětské postýlky.


Katalog firem:    

Cykloturistika

,  

Penziony

,  

Vinařská turistika

,  
Štítky:

Ubytování v soukromí Hrabětice, apartmány Znojmo, bazén, sauna, tenisový kurt, soukromé parkoviště