VTL Blansko, a.s.
Prodej a servis obráběcích strojů

CZKVýroba a servis svislých těžkých soustruhů

Společnost VTL Blansko, a.s., jejíž provozovnu naleznete v Blansku, se primárně zaměřuje na výrobu a servis obráběcích a tvářecích strojů. Naší specializací je produkce těžkých vertikálních soustruhů - karuselů. Mezi další námi vyráběné produkty patří otočné stoly a rozvaděčové skříně.

Náš výrobní program se zaměřuje na produkci vlastních dvoustojanových
svislých těžkých soustruhů VTLD - karusel. Vybrat si můžete různé typy soustruhů od základní verze s pevným rámem až po stroj opatřený pojízdným portálem. Vytváříme moderní řešení, která jsou díky špičkové konstrukci vysoce kvalitní, přesná a flexibilní. Jsou tím pádem vhodná pro plně vytížený provoz.

V oblasti servisu obráběcích a tvářecích strojů provádíme široké spektrum servisních úkonů. V prvé řadě zajišťujeme geometrii. Dále také diagnostiku a kontrolu stavu stroje v pravidelných intervalech. Stroj projde nejen mechanickou kontrolou, ale i diagnostikou jednotlivých elektronických součástí. Zajistíme také stěhování strojů, respektive jejich demontáž, převoz a opětovné uvedení stroje do provozu. Vyrábíme a prodáváme náhradní díly. Naše služba SERVIS24 zajišťuje řešení, odstranění nebo eliminaci závad na stroji do 24 hodin od nahlášení.

Otočné stoly naší produkce se skládají z upínací desky a samotného lože. Deska je poháněna pomocí pastorkové náhonové skříně se dvěma motory (uspořádání Master-Slave). Deska stolu je umístěna radiálně na valivém ložisku a axiálně na hydrostatickém ložisku. Tato zařízení se dají použít jako samostatný funkční celek nebo jako příslušenství k různým typům obráběcích strojů.

Nově také dodáváme rozvaděčové skříně k obráběcím strojům nebo výrobním linkám. Zajišťujeme dodávku rozvaděčů - to zahrnuje zpracování projekční a konstrukční dokumentace, cenové kalkulace, montáž a návrhy ovládacích panelů a technický dohled při realizaci zakázky.


Katalog firem:    

Stroje a zařízení pro strojírenství, kovoobrábění

,  
Štítky:

obráběcí, tvářecí stroje, Blansko, karusel, vertikální soustruh, otočné stoly, rozvaděčové skříně