VTL Blansko, a.s.


Pražská 1602/7, Blansko 678 01

Společnost VTL Blansko, a.s. byla založena roku 2010. Sídlo společnosti naleznete Praze a provozovnou v Blansku.

Jsme výrobcem těžkých svislých soustruhů vč. zajištění kvalifikovaného a odborného servisu.
Chceme navázat na dlouholetou českou tradici v oboru obráběcích strojů.
Hlavní důraz klademe na kvalitu práce a výrobků, přesnost, flexibilitu a orientaci na zákazníka.

Další činností společnosti jsou služby v oblasti obráběcích strojů, se specializací na těžké svislé soustruhy - karusely.

Servisní služby:
-opravy obráběcích strojů
-pravidelná servisní kontrola strojů
-stěhování strojů
-geometrie strojů
-měření polohování os strojů
-prodej a výroba náhradních dílů
-SERVIS 24.

IČ: 28416341
DIČ: CZ28416341
Okres: Blansko
Stát: Česká republika
Právní forma: akciová společnost
Počet zaměstnanců: neudáno
Obrat: neudáno
Kontaktní osoba: Ing. František Hasoň

Výroba náhradních dílů pro obráběcí stroje

Výroba náhradních dílů pro obráběcí stroje

Výroba náhradních dílů pro obráběcí stroje. Naše společnost byla založena v roce 2010. Disponujeme vysokou a kvalifikovanou odborností s více jak 15-letou zkušeností stávajícího personálu. Jde o společnost se silnou a stabilní zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Působíme jako výrobce těžkých svislých soustruhů vč. zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Mezi vlastní produkty patří především těžké svislé soustruhy – karusely. Máme vytvořeno zázemí umožňující nejen vývoj, ale i realizaci ve formě výrobního a montážního procesu. Při zpracovávání nabídky nebo při samotné realizaci, lze doplnit rozsah položek a komponent o další specifická zařízení dle speciálních požadavků ze strany zákazníka.


Servis a modernizace karuselů

Servis a modernizace karuselů

Servis a modernizace karuselů. Naše společnost vznikla roku 2010. Disponujeme vysokou a kvalifikovanou odborností s více jak 15-letou zkušeností stávajícího personálu. Jde o společnost se silnou a stabilní zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Působíme jako výrobce těžkých svislých soustruhů vč. zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Mezi vlastní produkty patří především těžké svislé soustruhy – karusely. Máme vytvořeno zázemí umožňující nejen vývoj, ale i realizaci ve formě výrobního a montážního procesu. Služby v oblasti obráběcích strojů, zejména se specializací na těžké svislé soustruhy – karusely. Disponujeme nejen kvalifikovanými technickými odborníky, kteří zajistí kvalitní služby, ale i speciálními kontrolními a měřicími přístroji vč. dalšího vybavení. Servisní služby zahrnují: -SERVIS 24 -opravy obráběcích strojů -stěhování strojů -pravidelná servisní kontrola strojů -geometrie strojů -měření polohování os strojů


Těžké obráběcí stroje,karusely - servis a výroba

Těžké obráběcí stroje,karusely - servis a výroba

Těžké obráběcí stroje,karusely - servis a výroba. Naše společnost vznikla roku 2010. Disponujeme vysokou a kvalifikovanou odborností s více jak 15-letou zkušeností stávajícího personálu. Jde o společnost se silnou a stabilní zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Působíme jako výrobce těžkých svislých soustruhů vč. zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Mezi vlastní produkty patří především těžké svislé soustruhy – karusely. Máme vytvořeno zázemí umožňující nejen vývoj, ale i realizaci ve formě výrobního a montážního procesu. Jsme schopni nabídnout a zajistit další příslušenství v rámci vybavení stroje nebo jeho rozšíření co do technologického rozsahu jeho výrobního procesu. Mezi toto příslušenství patří zejména frézovací hlavy, nástrojové držáky a brousící zařízení. Servis: Pravidelná servisní prohlídka strojů je prováděna našimi techniky buď po půl roce nebo po roce . Průběh a jsou zaznamenávány do „servisní knihy stroje“.Další produkty a služby
  • cnc obráběcí linky, obráběcí centra, svářecí technika, soustruhy a frézy, lisy na kov

Asociace gumárenské technologie Zlín s.r.o. AGT Zlín

Související články
Standardní i speciální zakázkové dřevoobráběcí nástroje vyrábí Vydona
Standardní i speciální zakázkové dřevoobráběcí nástroje vyrábí Vydona

Potřebujete kvalitní dřevoobráběcí nástroje vyrobené přesně podle vašeho přání? Společnost Vydona má pro vás řešení. Už více než patnáct let vyrábíme, prodáváme a servisujeme dřevoobráběcí a kovoobráběcí nástroje a speciální nástrojové systémy na dřevo, plast a kov. Nabízíme standardní nástroje, ale také individuální řešení podle konkrétních potřeb zákazníků. Poskytujeme také služby jako ošetření, úpravy a repase nástrojů.


Vše potřebné na jednom místě
Vše potřebné na jednom místě

Aby požadovaná povrchová úprava kovových i nekovových předmětů byla kvalitní, je zapotřebí speciálních provozů, ve kterých k tomuto procesu dochází. Firma W.P.E. a.s. vyrábí tyto linky v podstatě na klíč. v jejich možnostech je i vyškolení obsluhy. Linka je tedy připravená k okamžitému použití.


Generální opravy a modernizace CNC kovoobráběcích strojů
Generální opravy a modernizace CNC kovoobráběcích strojů

Technika jde kupředu velmi rychle a v oblasti strojnictví a kovoobrábění obzvláště. Kovoobráběcí stroje, které kdysi patřily mezi špičky na trhu, začnou po nějaké době stárnout, neodpovídají dnešním přísným kritériím a také vyžadují generální opravu. Společnost CNC - INTERSERVICE ZLÍN působí na českém trhu již od roku 1990 a zabývá se především prováděním generálních oprav a modernizace NC a CNC obráběcích strojů.


Výroba strojů pro oblast klempířství, zámečnictví a jiné údržbářské dílny
Výroba strojů pro oblast klempířství, zámečnictví a jiné údržbářské dílny

Vlastní konstrukční návrhy pomáhají ve firmě Libor Brom – Mostr, vytvářet a produkovat originální komponenty do dílen a na další strojírenská pracoviště. Prodávají také nářadí a dokonce vyrobí a namontují sklopný stožár na pouliční osvětlení. Výrobky si sami navrhují a mohou vyrobit i atypické stroje.