IREL, spol. s r.o.


Miroslavské Knínice 186, Miroslavské Knínice 671 72
Očista, detoxikace organismu, jater, těla, krmné doplňky, výroba, prodej, potravinových doplňků, humánní kosmetika
olej z ostropestřce mariánského.

Naše společnost byla založená v r. 1994 jako ryze česká, soukromá společnost. Od svého založení je společnost IREL® významným výrobním partnerem mezinárodních farmaceutických společností. Výroba je primárně zaměřena na předextrační úpravu léčivých drog, zejména ostropestřce mariánského a námele. Vysoce kvalitní předextrační úprava těchto rostlin umožňuje mnohem efektivnější finální extrakci léčivých substancí, což je spojeno i s jejich vyšší kvalitou.
Většina předextračních technologií a postupů již byla zaregistrována a společnost IREL, spol. s r.o. vlastní jejich patenty, udělené na základě mezinárodního práva patentové ochrany.

Využili jsme farmaceutického zaměření svého hlavního výrobního partnera a započali s výrobou „farmakosmetiky“ (cosmeceuticals). V roce 2000 jsme odkoupili kompletní technologii kosmetické výroby a farmakosmetiky. V roce 2003 jsme odkoupili veškeré receptury, výrobní postupy a ochranné známky „Camillca“, „Capillan“ a „DIA emulze“.

Vedle této již tradiční farmakosmetiky, společnost IREL, spol. s r.o. vyvinula a zavedla do výroby řadu vlastních kosmetických přípravků. Mezi nejznámější patří jemná kosmetika Mariol, obohacená o výtažky z ostropestřce mariánského. Další kosmetickou řadou je např. Irelona, která je určená pro každodenní péči o pokožku a nově také řada Irel určená pro hygienu, regeneraci a revitalizaci citlivé pokožky. V neposlední řadě se také jedná o kosmetickou řadu Irsha, která je určená ženám.

V roce 2008 začala společnost IREL, spol. s r.o. vyrábět, vedle humánní kosmetiky, i kosmetiku veterinární zaměřenou na péči o zvířecí srst a pokožku. Vedle toho byla také započata výroba krmných doplňků na bázi zpracovaného plodu ostropestřce mariánského.

V roce 2008 byla rovněž zahájena výroba extraktů a tinktur léčivých substancí, kdy tato výroba byla schválena Státním Úřadem pro Kontrolu Léčiv (SÚKL). Vedle extraktů z kategorie aktivních farmaceutických substancí (API), společnost vyrábí rovněž extrakty a tinktury pro použití v kosmetickém průmyslu. Řadu našich vlastních kosmetických extraktů proto můžete nalézt v našich kosmetických přípravcích.
V roce 2012 započala ve společnosti výroby přírodních doplňků stravy a funkčních potravin na bázi ostropestřce mariánského a amarantu.
Veškeré výrobní zařízení, organizace výroby, výrobní operace a postupy, kontrolní a kontraktační závazky společnosti IREL, spol. s r.o. jsou v plném souladu se zásadami Správné Výrobní Praxe (SVP) a Správné Zemědělské Praxe (SZP).
Hlavním posláním společnosti IREL, spol. s r.o. je být nápomocen svým obchodním partnerům a zákazníkům při uskutečňování jejich rostlino-farmaceutických projektů, poskytovat nejvyšší kvalitu svých služeb a dodávat své výrobky v nejvyšší kvalitě.

Produkty
  • prostředky pro hygienu, úklidové prostředky, dezinfekční přípravky, mycí prostředky, čisticí prášky, kosmetické přípravky
  • dietní potraviny, potraviny pro diabetiky, potraviny bez cukru, nízkotučné potraviny, bezlepkové potraviny, potravinové doplňky
  • chovatelské potřeby, granule pro psy, krmné směsi, výživa zvířat


Související články
Kompletní řešení pro ekologické čištění s produkty od Clean-Pap - papírenské a drogistické zboží na jednom místě!

CLEAN-PAP, papírenské a drogistické zboží

Kompletní řešení pro ekologické čištění s produkty od Clean-Pap - papírenské a drogistické zboží na jednom místě!

Jan Fuit Clean-Pap je nová firma, která staví na 25 letých zkušenostech svého majitele. Majitel Jan Fuit vedl 18 let firmu na výrobu toaletních papírů a papírenského zboží, což se odráží v kvalitě a spolehlivosti produktů Clean-Pap. Firma se specializuje na dovoz hygienického papírenského zboží a velkoobchodní prodej úklidových prostředků a drogerie. Naším základním cílem je spokojenost zákazníků a dlouhodobá spolupráce.


Potravinové doplňky pro vaše hubnutí a zdravý životní styl

Ivana Rychnovská

Potravinové doplňky pro vaše hubnutí a zdravý životní styl

Chtěli byste zhubnout a svou váhu si udržet i nadále? Úspěšné hubnutí totiž vyžaduje nejen správnou stravu, cvičení a psychickou pohodu, ale i kvalitní doplňky stravy, vitamíny a minerály. Běžně se totiž stává, že při nadváze bývá tělo podvyživené, tzn. chybí mu potřebné stavební prvky. Tím pádem baží po větším přísunu potravy, ve které se mu jich však nedostává. Přečtěte si článek o tom, kde najdete potravinové doplňky pro cestu k vašemu zdraví a vysněné postavě.


S životem přichází i změny ale díky produktům Abena pro inkontinenci, se můžeme cítit dobře a důstojně

ABENA

S životem přichází i změny ale díky produktům Abena pro inkontinenci, se můžeme cítit dobře a důstojně

Tyto inkontinenční pomůcky potřebují většinou starší lidé, proto se často jedná o pleny pro dospělé lidi. Někteří z uživatelů už nevědí nic o okolním světě, vůbec si jej neuvědomují nebo jsou ležícími pacienty. Jiní si ještě svou podstatu velice dobře uvědomují, a proto se jim snažíme zlepšit jejich život.


Objevte kouzlo italské přírodní kosmetiky Oro di Spello

Gretti s.r.o.

Objevte kouzlo italské přírodní kosmetiky Oro di Spello

Ponořte se do světa kosmetiky Oro di Spello, dostupné u firmy Gretti s.r.o. - výhradního distributora pro Českou republiku. Tato výjimečná kosmetika nasává svou jedinečnost z půvabné italské krajiny v srdci historického města Spello a čerpá inspiraci z klidného a zdravého života, kterým zde lidé žijí již po staletí. Se vším tímto se Oro di Spello stává kosmetikou, kde krása spojuje sílu s tradicí a každý produkt je výjimečným zážitkem.


Firemní články
Dětská kosmetika Camillca zanechá pokožku ošetřenou i vláčnou

Dětská kosmetika Camillca zanechá pokožku ošetřenou i vláčnou

Dětská kůže je velice náchylná k nepříznivým vnějším vlivům. Proto bychom neměli její ochranu podceňovat a hlavně ji maximalizovat. Toho můžeme docílit používáním kvalitních produktů, které kůži vašich ratolestí ošetří. Kosmetika pro děti Camillca má na českém trhu dlouholetou tradici. Přípravky nabízené společností Irel vycházejí z kvalitního základu a historické tradice této značky, ovšem za užití současných moderních přístupů a ověřených surovin. Dětská kosmetika pro děti Camillca díky tomu může dělat nadále radost nejen vašim dětem.


Kosmetika pro děti Mariol ochrání kůži i těch nejmenších

Kosmetika pro děti Mariol ochrání kůži i těch nejmenších

Pokožka je pro náš organismus velice důležitá, skrze ni může tělo dýchat, ale také odplavovat škodlivé látky. Především u dětí, jejichž kůže je hodně citlivá, bychom měli ošetřující produkty vybírat ještě s větší obezřetností. Mezi základní kritéria by měly patřit schopnosti pokožku regenerovat, chránit a ošetřovat. Dětská kosmetika Mariol od společnosti Irel v sobě nese všechny tyto důležité vlastnosti. Je vhodná také pro děti trpící alergiemi, atopickým ekzémem či nežádoucími kožními projevy.


Dětská kosmetika, koupel s přírodními extrakty léčivých rostlin a olejem z Ostropestřce mariánského, prodej

Dětská kosmetika, koupel s přírodními extrakty léčivých rostlin a olejem z Ostropestřce mariánského, prodej

Dětská kosmetika, koupele s přírodními přírodními extrakty léčivých rostlin a olejem z Ostropestřce mariánského, jedině od firmy IREL, spol. s r.o.


Krmné doplňky IREL s Ostropestřcem mariánským na podporu trávení, Ostropestřcový olej

Krmné doplňky IREL s Ostropestřcem mariánským na podporu trávení, Ostropestřcový olej

Myslete na zdraví svého čtyřnohého miláčka a dopřejte mu krmné doplňky IREL s Ostropestřcem mariánským! Ostropestřcový 100 % panenský olej z plodu ostropestřce mariánského lisovaného za studena používající se jako zchutňující doplňková látka při krmení zvířat. Má vysoký obsah přírodního vitamínu E, který přispívá k ochraně buněk a je přírodním zdrojem energie. Tento krmný doplněk nejen příznivě ovlivňuje zdravotní stav kůže a srsti, ale podporuje i trávení a fertilitu. Baleno v kanystrech o objemu 2, 5, 10 a 25l. Více informací včetně doporučeného dávkování a kompletní nabídky krmných doplňků značky IREL naleznete na webových stránkách.


Potravinové doplňky z Ostropestřce mariánského, očista organizmu, posílení funkce jater a trávení

Potravinové doplňky z Ostropestřce mariánského, očista organizmu, posílení funkce jater a trávení

Posilněte funkci jater a očistěte svůj organizmus potravinovými doplňky z Ostropestřce mariánského! IREL, spol. s r.o. vyrábí a distribuuje mimo jiné také doplňky stravy z Ostropestřce mariánského pro normální trávení, očistu organizmu a posílení funkce jater. Panenský olej ze semen ostropestřce mariánského je přírodní produkt bez přidaných látek lisovaný za studena. Je dobrým zdrojem kyseliny linolové, která je pro náš organizmus esenciální (nezbytnou) mastnou kyselinou. V nabídce také Ostropestřec mariánský BIO granulovaný plod - produkt z kontrolovaného ekologického zemědělství, určený pro normální funkcí jater a žlučníku - dokáže velmi účinně působit na urychlení regenerace jaterních buněk a chránit je před poškozením způsobeným toxickými látkami. Je zdrojem vitamínu E a významným antioxidantem, udržuje normální hladinu cholesterolu a tlaku. Pro více informací a kompletní nabídku potravinových doplňků IREL neváhejte a navštivte náš web.


Masážní gel s kostivalem a kaštanem-síla přírody-uvolňující účinky přírodních silic.

Masážní gel s kostivalem a kaštanem-síla přírody-uvolňující účinky přírodních silic.

Máte problémy s klouby? Chcete přírodní přípravek s rostlinnými extrakty působící příznivě zejména na regeneraci kloubů v zánětlivém nebo ponámahovém stavu? Pak je Masážní gel s kostivalem a kaštanem pro Vás ten pravý! Tento masážní gel obsahuje látky tlumící projevy zánětu, zklidňují ošetřená místa a přispívají k obnovení žádoucího prokrvení pokožky a tím i zvýšení látkové výměny. Přírodní látky kaštanového extraktu jsou známy příznivým působením na zvýšení pružnosti cévních stěn. Kostivalový extrakt je znám svým příznivým působením při bolestech svalstva a kloubů již po staletí. Objevte sílu přírody... Uvolňující účinky přírodních silic. Neváhejte, navštivte náš e-shop a ulevte svým kloubům!


Dětská kosmetika pro denní ošetření dětské pleti-CAMILLCA-Ostropestřec Mariánský

Dětská kosmetika pro denní ošetření dětské pleti-CAMILLCA-Ostropestřec Mariánský

Dopřejte svým dětem účinnou, uživatelsky příjemnou a k jejich organizmu šetrnou kosmetiku ke každodennímu ošetření pleti. Dětská kosmetika CAMILLCA obsahuje přípravky vhodné ke každodennímu ošetření dětské pleti a obsahují ty nejkvalitnější kosmetické suroviny a regenerační a posilující složky chránící a vyživující pokožku. Kosmetika nedráždí a je dobře snášená všemi typy pokožky. Jemnost a bohatost pěny, rychlé vstřebání oleje či jemnost přípravku při mytí a sprchování - to je dětská kosmetika CAMILLCA. Z dětské kosmetiky CAMILLCA nabízíme jemné vlhčené ubrousky, hydrofilní dětský olej s olejem z Ostropestřce Mariánského, šampony, sprchové gely i pěny do koupele. Neváhejte, navštivte náš e-shop a objednejte svým dětem kosmetiku, kterou si zamilují!


Veterinární kosmetika pro domácí mazlíčky-šampon pro psy

Veterinární kosmetika pro domácí mazlíčky-šampon pro psy

Dopřejte svému čtyřnohému miláčkovi šampon, který jemně myje pokožku a srst, nedráždí a nealergizuje! Z veterinární kosmetiky naše společnost IREL, spol. s r.o. nabízí šampony pro psy - šampon pro jemnou srst, šampon pro psy proti parazitům a šampon pro delší srst. Šampon šetrně odstraní nečistoty, ale zároveň příznivě působí zvláčňujícím efektem. Hodnota pH je nastavena tak, aby nedocházelo k podráždění pokožky a bylo zachováno její přirozené prostředí. Kosmetika obsahuje látku bránící nadměrnému množení nežádoucích mikroorganismů na pokožce a v srsti vašeho domácího mazlíčka. Šampon pro jemnou srst je vhodný i nejen pro mladá zvířata, která jsou na vysušení pokožky velmi citlivá, ale i pravidelné očistě srsti zejména domácích plemen zvířat pohybujících se v prostředí s nízkou vlhkostí vzduchu. Navštivte náš e-shop a vyberte nejvhodnější šampon pro Vašeho čtyřnohého kamaráda!


Přírodní potravinové doplňky pro posílení organismu-Ostropestřec Mariánský

Přírodní potravinové doplňky pro posílení organismu-Ostropestřec Mariánský

Neváhejte a objednejte si potravinové doplňky s Ostropestřcem Mariánským a posilněte svou imunitu! Vyvinuli jsme čistě přírodní potravinové doplňky pro posílení organismu a očistu jater a žlučníku. Nabízíme nejen Panenský olej z ostropestřce určen k posílení funkcí jater a žlučníku obsahující vícenásobně nenasycené omega-6 mastné kyseliny, fytosteroly a přírodní vitamín E, ale také BIO Panenský ostropestřecový olej - doplněk stravy z kontrolovaného zemědělství v kvalitě BIO. Neváhejte, navštivte e-shop společnosti IREL, spol. s r.o. a pořiďte si potravinový doplněk s ostropestřcem mariánským pro Vaše pevné zdraví! Kompletní nabídku potravinových doplňků naleznete na webových stránkách.


IREL Horse–třezalkový olej-zklidňuje a urychluje regeneraci podrážděné pokožky

IREL Horse–třezalkový olej-zklidňuje a urychluje regeneraci podrážděné pokožky

Má Váš kůň podrážděnou pokožku? Navštivte naši internetovou prodejnu s veterinární kosmetikou a dopřejte svému koni regeneraci podrážděné pokožky. Třezalkový olej zklidňuje mechanicky podrážděnou pokožku a urychluje její regeneraci. IREL Horse olej je čistě přírodní produkt s obsahem extraktu z třezalky tečkované. Neváhejte a objednejte úlevu pro pokožku svého koně.


Silyfeed-přírodní síla pro Vašeho koně

Silyfeed-přírodní síla pro Vašeho koně

Dopřejte svému koni jen to nejlepší a objednejte mu v našem e-shopu krmné doplňky Silyfeed. Pro vysokoběžní klisny a hříbata doporučujeme granulované doplňkové krmivo pro koně Silyfeed V, pro sportovní koně a koně v rekonvalescenci Silyfeed L, na podporu jater a trávení Silyfeed A nebo kupte Silyfeed Basic základní krmný doplněk pro hospodářská i domácí zvířata z plodu Ostropestřce mariánského. Neváhejte a vyzkoušejte přírodní sílu pro Vašeho koně!


IREL Horse–balzám-dodá Vašemu koni hedvábný lesk

IREL Horse–balzám-dodá Vašemu koni hedvábný lesk

Hledáte pro svého koně přírodní balzám, který provoní srst a usnadní její hřebelcování? Balzám obsahuje olej ze semen včelníku moldavského a dále silice skořice, hřebíčku, máty, citronelly, muškátového ořechu a kmínu. Přípravek srst provoní, usnadní její hřebelcování a dodá Vašemu koni hedvábný lesk. Balzám IREL Horse je vhodný i při výskytu ektoparazitů i jako ochrana proti mouchám a sajícímu hmyzu. Neváhejte a objednejte přes náš e-shop svému koni balzám pro péči o srst, hřívu a ocas.


IREL Horse–šampon-šetrná péče pro Vašeho koně

IREL Horse–šampon-šetrná péče pro Vašeho koně

Chcete svému miláčkovi dopřát to nejlepší pro jeho srst a kůži? Vyzkoušejte IREL Horse šampon - šetrnou péči pro Vašeho koně! Šampon obsahuje extrakty z šalvěje, puškvorce a ořešáku královského, dále silice máty, hřebíčku, rozmarýnu, muškátového ořechu a teatree oil. Šampon působí i proti šupinatění kůže a pomáhá na ní udržet pouze žádoucí mikroflóru a je též vhodný při výskytu kožních ektoparazitů u zvířat . Kompletní nabídku veterinárních přípravků IREL Horse naleznete na webových stránkách.


IREL Horse–chladící obstřik-ke zklidnění namáhaných a přehřátých partií svalstva a šlach

IREL Horse–chladící obstřik-ke zklidnění namáhaných a přehřátých partií svalstva a šlach

Má Váš kůň namáhané a přehřáté svalstvo a šlachy? Vyzkoušejte IREL Horse - chladící obstřik pro rychlou úlevu! Chladící obstřik je určen ke zklidnění namáhaných a přehřátých partií svalstva a šlach. Působí chladivým účinkem, který se dostaví v největším rozsahu několik minut po aplikaci přípravku. Čistě přírodní produkt - ryzí síla přírody! Kompletní nabídku veterinární kosmetiky naleznete na webových stránkách.


IREL Horse-mast na kopyta-Vyživuje a chrání kopyta před vlivy vnějšího prostředí.

IREL Horse-mast na kopyta-Vyživuje a chrání kopyta před vlivy vnějšího prostředí.

Chcete svému miláčkovi chránit kopyta před vlivy vnějšího prostředí a zároveň zajistit i jejich výživu? Pak je Mazání na kopyta IREL Horse ta pravá! Mast na kopyta zklidňuje, vyživuje a chrání kopyto před vlivy vnějšího prostředí a je vhodný pro pravidelnou péči. Obzvláště vhodny je k péči o křehké kopýtka. IREL Horse výživa obsahuje olej z ostropestřce mariánského s vysokým obsahem kyseliny linolové, olej ze včelníku moldavského a extrakt z parchy saflorové. Dále je v něm obsažen i tuk z ovčí vlny udržující optimální hydrataci rohoviny a přírodní vosk z rýžových otrub dodávající lesk ošetřenému místu. Neváhejte a navštivte náš e-shop a dopřejte svému koni výživu s ryzí sílou přírody!


IREL Horse – mast s panthenolem;         Ke zklidnění podrážděné kůže vašeho čtyřnohého přítele

IREL Horse – mast s panthenolem; Ke zklidnění podrážděné kůže vašeho čtyřnohého přítele

Potřebuje Váš čtyřnohý miláček ulevit od podráždění kůže? Má opruzeniny, překrvení, podráždění a nevíte jak se obtíží zbavit? Tak neváhejte a vyzkoušejte naši IREL Horse – mast s panthenolem, která působí zklidňujícím efektem a urychluje regeneraci pokožky. Mast obsahuje panthenol, lanolín a hlavně olej ze semen ostropestřce mariánského. Mast nanášejte 2-3 krát denně na postižená místa nikoli však na sliznice či otevřené rány.


IREL Horse – mast s beta-glukanem;     K ošetření problematických a podrážděných míst kůže.

IREL Horse – mast s beta-glukanem; K ošetření problematických a podrážděných míst kůže.

Jihomoravská společnost IREL, spol. s r.o. vznikla v roce 1994 jako soukromá česká firma. Již od počátku založení jsme velmi významným výrobním partnerem farmaceutických firem. Výrobu jsme zaměřily na predextrační úpravu léčebných drog a to hlavně na byliny nesoucí název ostropestřec mariánský a námel. IREL Horse - mast s beta-glukanem: Mast se používá k ošetření podrážděné a problematické kůže v dopadu mechanického zranění, při ekzémech, infekcích, hojení ran aj. Přípravek podstatně zrychluje regeneraci kůže a to díky obsahu výtažku z hlívy ústřičné. Aplikuje se v tenké vrstvě na postižené místo dvakrát až třikrát denně.


Bio amarantová mouka bez lepku? Žádný problém - Bio amarantová mouka

Bio amarantová mouka bez lepku? Žádný problém - Bio amarantová mouka

Naše firma IREL, spol. s r.o., pro Vás nyní nabízí Bio amarantovou mouku bez lepku. Jedná se o čistě přírodní výrobek z kontrolovaného zemědělství. Bio amarantová mouka je skvělým zdrojem bílkovin s vysokým obsahem vlákniny. Mouka neobsahuje sůl, a má vyšší obsah vitamínu B3 a minerálních látek Mg, Fe, Mn, a Zn. Hlavní použití je na výrobu potravin, které jsou dále tepelně zpracovány. Převážně se využívá v pekárenském a pečivárenském průmyslu – lepková těsta, bezlepková těsta, na palačinky, omelety, jako zahušťující prostředek, také na obalovací směsi. V těstárenském průmyslu se využívá na výrobu běžných či bezlepkových těst. V masném průmyslu na vyrábění mělněných masných výrobků, nebo jako náhrada pšeničné a sójové složky. Neváhejte a kontaktujte nás. Více informací na webových stránkách nebo na emailu office@irel.eu


Silymarin75; to nejlepší z ostropestřce mariánského v tabletách.

Silymarin75; to nejlepší z ostropestřce mariánského v tabletách.

Naše společnost IREL, spol. s r.o. byla založena roku 1994 a jsme velice významným partnerem mezinárodních farmaceutických firem. Výrobu jsme elementárně zaměřili na předextrační zpracování léčivých drog hlavně však ostropestřce mariánského. Silymarin75: -tvořen komplexem flavonolignanů, jež jsou považovány za nositele kladných účinků se vyznačují svými antioxidačními účinky -Ostropestřec mariánský zvyšuje fyziologickou odolnost organismu před nepříznivými vlivy životních podmínek -volné radikály způsobují stárnutí, poškození buněk a mohou také způsobovat řadu vážných onemocnění a zánětů -doporučené denní dávkování je pro dospělou osobu 3 tablety a to buď v jedné nebo dvou dávkách, je vhodné je užívat během jídla a zapít je dostatečným množstvím tekutiny. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!


Potravinové doplňky z ostropestřce mariánského

Potravinové doplňky z ostropestřce mariánského

Vyvinuli jsme pro Vás čistě přírodní potravinové doplňky pro posílení Vašeho organismu, zejména očistu jater a žlučníku. Potravinový doplněk s ostropestřcem mariánským pro Vaše pevné zdraví!


Kosmetika pro citlivou pokožku

Kosmetika pro citlivou pokožku

Tato řada výrobků jemné kosmetiky je určena pro osoby s citlivou a velmi citlivou pokožkou. Přípravky jsou vhodné zejména pro jedince trpící atopickým ekzémem, cukrovkou (diabetem), kožními záněty (dermatitidami), alergickými projevy, ale i pro lidi s vysušenou kůží, kterou trpí zejména starší osoby. V řadě DIA emulze jsou obsaženy přípravky na mytí, regeneraci a revitalizaci pokožky. Společnou vlastností všech přípravků je jejich nedráždivost, jemnost při použití a zanechání příjemného pocitu na kůži po jejich aplikaci. Účinek přípravků řady DIA emulze působí dlouhodobě po jejich použití a pokožka je tak chráněna do doby dalšího ošetření. Optimálního výsledku je dosaženo při pravidelném používání přípravků, zvláště v případě těžšího poškození pokožky závažnými onemocněními.Řada přípravků DIA emulze je určena k ošetření celého povrchu těla, a to včetně intimních partií. Je jimi však možno ošetřovat místně jen problematická místa, jakými jsou zejména paže, chodidla, lýtkové části nohou a oblast krku a dekoltu. Používáním přípravků řady DIA emulze dochází k obnovení rovnováhy v kůži a tím i dosažení její plné ochranné funkce.Tři přípravky řady DIA emulze zahrnují emulzi mycí, zvláčňující a tonizující. Tyto přípravky mohou být používány samostatně nebo v kombinaci, která zaručuje komplexní šetrné ošetření pokožky. Při tomto přístupu není nutno používat pro ošetření pleti jiné kosmetické přípravky, kterými by mohla být pokožka případně drážděna, a může se tak naplno uplatnit příznivý vliv přípravků řady DIA emulze. K očistě pokožky těla včetně intimních partií je určena DIA emulze MYCÍ. Tento přípravek je možno použít jako tekuté mýdlo nebo sprchový gel. Jeho funkce spočívá v odstranění nečistot a odumřelých částí pokožky velmi šetrným způsobem, kdy nedochází k narušení živých částí pokožky ani k jejich následnému vysušení nebo odmaštění. Po umytí pokožky je možné použít DIA emulzi ZVLÁČŇUJÍCÍ nebo DIA emulzi TONIZUJÍCÍ.Podle povahy stavu pokožky je možno tyto emulze aplikovat v uvedeném pořadí v odstupu několika hodin nebo používat obě emulze současně na různé partie těla. Optimální kombinaci přípravků z hlediska jejich použití na konkrétních tělních partiích včetně četnosti aplikace je ovšem nejlépe prakticky vyzkoušet.


Dětská kosmetika Camillca

Dětská kosmetika Camillca

Řada dětské kosmetiky CAMILLCA zahrnuje přípravky, které jsou vhodné pro denní ošetření dětské pleti. Všechny její přípravky navazují na historické tradice kvalit této řady, která byla na trh uvedena před více než sedmdesáti lety. Pro současné výrobky dětské kosmetiky CAMILLCA je ovšem samozřejmé, že jsou v nich použity moderní přístupy k ošetření dětské pleti a aplikovány nejkvalitnější kosmetické suroviny. Při vývoji modernizované řady CAMILLCA byla zvolena strategie co nejvyšší účinnosti jednotlivých přípravků s ohledem na citlivou dětskou pokožku. Z těchto důvodů obsahují přípravky ve větší míře regenerační a posilující složky, které pokožku chrání a vyživují. Pečlivým výběrem složek jednotlivých přípravků pak bylo splněno kritérium nedráždivosti, dobré snášenlivosti pro různé typy pokožky a odstraněny látky, které by mohly způsobovat alergické reakce. Tento fakt byl vzat do úvahy také v otázce volby vůně, která je nyní společná pro celou řadu CAMILLCA. Společným jmenovatelem pro nastavení užitných vlastností přípravků byla otázka příjemných pocitů spojených s užíváním jednotlivých přípravků pro samotné dítě. To spíše než dospělý zaznamená jemnost a bohatost pěny, rychlé vstřebání oleje či jemnost přípravku při mytí a sprchování. Právě tato kritéria vedla k finalizaci řady CAMILLCA do současné podoby, kdy jsou její přípravky nejen účinné, ale uživatelsky příjemné a šetrné k dětskému organismu.


Vlasová kosmetika

Vlasová kosmetika

Značka CAPILLAN je již po řadu let spojena s kvalitní a účinnou vlasovou kosmetikou. Od dob vzniku této značky ve čtyřicátých letech minulého století zaznamenala řadu změn a rozšíření o nové výrobky, avšak vždy byla a je spojována s progresivními trendy vlasové kosmetiky vedoucími k šetrné a vyvážené péči o vlasy a vlasovou pokožku. Vzhledem k historickému vývoji lze řadu CAPILLAN rozčlenit na základní a dlouhodobě zavedené přípravky a přípravky nové, které odpovídají potřebám moderní péče o vzhled. Všechny přípravky řady CAPILLAN jsou určeny k pravidelnému použití. Vzhledem k velmi dlouhé historii jejich používání lze bez nadsázky říci, že jsou i bez jakýchkoli nepříjemných vedlejších účinků, jakými jsou například přesušení vlasové pokožky, lámavost a třepení vlasů a podobně. Složení přípravků tvoří vyvážená směs účinných látek, která zaručuje maximální efekt při maximální šetrnosti vůči lidskému zdraví.


Dětská kosmetika, dětské vlhčené ubrousky CAMILLCA

Dětská kosmetika, dětské vlhčené ubrousky CAMILLCA

Firma IREL, spol. s r.o. sídlí na Znojemsku a má velké zkušenosti s prodejem dětské kosmetiky. Dodáme kosmetiku pro děti. Můžeme doporučit přípravky zn. CAMILLCA. Zkuste dětské vlhčené ubrousky pro velmi malé děti, jsou vhodné zejména při otírání konečníku, třísel a jiných partií. Neodírají kůži, jsou vláčné a obsahují hydratační složky. Obsahují extrakt z aloe barabedensis. Ubrousky dokonale odstraní veškeré nečistoty, poskytnou ochranu. Nyní akce 2+1 zdarma. Dětská kosmetika, dětské vlhčené ubrousky CAMILLCA. Více informací najdete na webových stránkách.


Potravinové doplňky, krmné doplňky

Potravinové doplňky, krmné doplňky

Společnost IREL, spol. s r.o., se zabývá humánní kosmetikou a kosmetikou veterinární. Mimo jiné máme v nabídce také potravinové doplňky, krmné doplňky pro zvířecí miláčky. Vhodné pro ochranu jater, regeneraci a zdravé trávení. Krmné doplňky na bázi ostropestřce mariánského. Mimo jiné plní funkci detoxitace, syntézu bílkovin a produkci látek, které jsou důležité pro trávení. Vzkoušejte negranulované produkty, granulované produkty a speciální doplňky. Produkt Silyfeed® - velmi účinné, čistě přírodní hepatoprotektiv. Silyfeed® A obsahuje 15% kvalitní bezlepkové bílkoviny, minimálně 5% omega-6 ostropestřcového oleje a 35% jemné vlákniny, která má dobrý vliv na zažívání. Více informací najdete na webových stránkách.


Ostropestřec mariánský

Ostropestřec mariánský

Firma IREL, spol. s r.o., vyrábí humánní kosmetiku a kosmetiku veterinární. Prodej veterinární kosmetiky, která se zaměřuje na péči zvířecí srsti a pokožky. Začali jsme s vyráběním krmných doplňků, které jsou na bázi zpracovaného plodu ostropestřce mariánského. Ostropestřec mariánský, je rostlina s bodláky s červenofialovými květy a ostnitými listy, které jsou tuhé a bíle skvrnité. Ostropestřec mariánský má příznivé účinky, převážně na funkci jater a žlučníku. Plody ostropestřce, zvyšují a podporují tvoření žluče. Ostropestřec mariánský (Silybum marianum (L.) Gaertner) se používal již ve 4.století př.n.l. Více informací najdete na webových stránkách.


Veterinární kosmetika

Veterinární kosmetika

Společnost IREL, spol. s r.o., je výrobce humánní kosmetiky, ale také i kosmetiky veterinární. Nabízíme veterinární kosmetiku, která má zaměření na péči zvířecí srsti a pokožky. Také jsme začali s výrobou krmných doplňků, které jsou na bázi zpracovaného plodu ostropestřce mariánského. Naše společnost IREL, patří k velmi známým výrobcům v mezinárodních farmaceutických společnostech. Našim cílem je pomoci obchodním partnerům, při uskutečňování jejich rostlino-farmaceutických projektech, nabídnout nejvyšší kvalitu služeb a dodat výrobky v té nejvyšší kvalitě. Více informací najdete na webových stránkách.


Kosmetika i potravinové doplňky bez éček

Kosmetika i potravinové doplňky bez éček

Takzvaná “éčka” v poslední době trápí nejednoho spotřebitele. Která jsou pro tělo dobrá a která ne? To už se častokrát nedozvíme, a tak riskujeme. Začněte myslet na zdraví svého těla a přestaňte luštit malá písmenka na etiketách. Přejděte na výrobky značky IREL, se kterými máte jistotu, že veškeré součásti výrobku jsou čistě organické a pro lidské tělo nezávadné. Už více než dvacet let se IREL stará o to, aby bylo vaše tělo zdravé a nepřicházelo do styku se zbytečnými chemickými přísadami. Společnost totiž vyrábí čistě přírodní: - kosmetiku - potravinové doplňky - extrakty a tinktury - oleje a deriváty pro kosmetiku - produkty pro péči o zvířata Ano, ani osud našich zvířecích kamarádů, nám není lhostejný. I pro ně vyvíjíme jen tu nejkvalitnější a nejzdravější kosmetiku a potraviny. V e-shopu společnosti IREL najdete veškerý sortiment, který můžete objednat z pohodlí domova. Naše kosmetika je vhodná pro děti i pro osoby s vysokou citlivostí pokožky. Nabízíme vlasovou i tělovou kosmetiku. Pro to, aby bylo tělo zdravé i vevnitř, vyvíjíme potravinové doplňky pro posílení vašeho organismu. Spolupracujeme i s farmaceutickými a kosmetickými společnostmi, pro které vyvíjíme léčivé extrakty, tinktury, oleje a deriváty pro výrobu finálních výrobků. Vaše zdraví i zdraví celé rodiny podporujte prostředky značky IREL. Vaše tělo vám za to bude vděčné.


Dětská kosmetika Camillca, Mariol, šampon, gel, mýdlo, olej

Dětská kosmetika Camillca, Mariol, šampon, gel, mýdlo, olej

Společnost IREL, spol. s r.o. má dlouholeté zkušenosti s prodejem dětské kosmetiky.Nabízíme kosmetiku pro děti. Doporučujeme řadu přípravků zn. CAMILLCA, jsou vhodné pro dětskou pleť. Ve výrobcích jsou splněna kritéria nedráždivosti, nevznikají z nich alergické reakce a nedráždí dětskou pokožku. Nabízíme dětské šampony, dětské sprchové gely, koupele, oleje, dětské vlhčené ubrousky, mýdla a další výrobky. Kosmetika Mariol-je vhodná pro nejmenší děti do 3 let. Tato řada pokožku ošetřuje, chrání a regeneruje. Z této řady nabízíme šampony, sprchové gely, ochranné masti, dětské oleje, koupele. Více informací najdete na webových stránkách.


Vlasová kosmetika, vlasový gel CAPILLAN

Vlasová kosmetika, vlasový gel CAPILLAN

Společnost IREL, spol. s r.o. , se zabývá výrobou farmakosmetiky. Zaměřujeme se také na dodávky, prodej vlastové kosmetiky Capillan, Camillca – dětská kosmetika a DIA emulze – kosmetika pro diabetickou a citlivou pokožku. Z vlasové kosmetiky máme v nabídce nyní CAPILLAN – styling gel Super Strong - je silně tužící a je vhodný pro náročnější kadeřnické práce,kde je potřeba silná fixace účesu. Je vyjímečný v tom, že nezanechá vzhled mokrého vlasy.Je v něm obsažen výtažek z mořských řas, panthenol a stopové prvky. Zinek, hořčík a mangan, jsou látky, které ochrání vlasy a pokožku a tím posilují kožní imunitu. Více informací najdete na webových stránkách.