Vinařství Jan Plaček

CZKVinařství Jan Plaček

Rodinné vinařsví Jan Plaček z Moravské Bránice má široký výběr bílých, červených i růžových vín, degustačních setů, bag in boxů a lze si objednat také víno s firemním logem. To vše můžete ochutnat v našem vinném sklepě nebo si objednat z pohodlí domova přes náš e-shop.

Zakládáme si na dlouholeté rodinné tradici, poctivé práci a pozitivnímu vztahu k vínu. Při výrobě našeho přívlastkového vína klademe velký důraz na výběr prvotřídních hroznů z našich vinic, protože víme, že kvalitní suroviny jsou základním stavebním kamenem dobrého vína.

Výrobou vína se zabýváme již od roku 2001, naše vinařská tradice je však mnohem delší. Naše vinařství provozujeme nedaleko Znojma, v Moravské Bránici. Vinnou révu pro výrobu vysoce kvalitního, odrůdového vína si pěstujeme sami na dvou různých vinicích. Výroba pak probíhá za použití moderních technologických postupů s ohledem na ekologii. Dále pak můžete naše vína zakoupit v mnoha vinotékách, které jsou rozmístěny ve všech krajích České republiky.

Prvotřídní kvalitě našich vín věnujeme obzvlášť velkou pozornost. Důkazem je velké množství prestižních ocenění, které jsme v minulosti získali.

Pokud chcete posedět s přáteli, rodinou nebo kolegy, pronajměte si náš stylový, nekuřácký vinný sklípek, který má kapacitu až 40 osob.Sklípek je vhodný mimo jiné i pro pořádání firemních akcí a dá se objednat řízená degustace.

Podrobnější informace o našich produktech naleznete na našich webových stránkách.


Slogan:

Nejlepší hrozny z našich vinic v každé lávi


Katalog firem:    

Kongresová a firemní turistika

,  

Vinárny a vinné sklípky

,  

Víno

,  
Štítky:

vinařství Moravské Bránice, eshop, firemní, přívlastkové víno, bag in box, degustační set, sklep