Ubytovna Eva


Ubytovna Eva poskytuje levné firemní ubytování v Olomouci nedaleko centra města. Tato ubytovna je vhodná pro ubytování větších skupin. V hostelu je wifi připojení zdarma.

Naše ubytovna hostům zajišťuje všem ubytovaným levné a dostupné ubytování v blízkosti centra Olomouce. Ubytovna je snadno přístupná pro pěší. V blízkosti hostelu se nachází prvky občanského vybavení jako je MHD, vlakové nádraží, restaurace, obchody, potraviny apod.

Pokoje na ubytovně jsou dvou nebo třílůžkové. Ubytovna je vhodná pro ubytování větších skupin osob. Hosté mají k dispozici Wi-fi připojení zdarma. Ubytovna je vybavena dvěma kuchyněmi, dvěma místnosti s umývárnou a sprchami, dvěma místnostmi s WC a součástí ubytovací kapacity je také prádelna.

V ceně ubytování jsou zahrnuty lůžkoviny, pravidelný úklid pokojů a společných prostor, základní hygienické potřeby a úschovna cenností.

Katalog firem:

Ubytovny

,

Štítky:

ubytovna Olomouc, levné, dlouhodobé ubytování, v blízkosti MHD, vlak, autobus, motel

AKTUÁLNÍ MICROSITE

Firemní, dlouhodobé levné ubytování pro pracovníky – ubytovna pro zaměstnance firem

Firemní, dlouhodobé levné ubytování pro pracovníky – ubytovna pro zaměstnance firem
Firemní a levné ubytování v Olomouci poskytuje Ubytovna Eva, která je vhodná k dlouhodobému ubytování pracovníků a zaměstnanců firem. Nachází se nedaleko centra města.
POBOČKY
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Ubytovna Eva
WEBOVÁ STRÁNKA
Ubytovna Eva
www.ubytovani-olomouc.com
Adresa

Adresa

Klimeckého 1259/24
Olomouc 779 00

tomnemecek@msn.com
+420 777 798 987


Najdete nás také zde:

ARES
captcha