Kvalitní italské pracovní i trekingové boty se sklolaminátovou špicí jsou velmi odolné a pohodlné

Industrial Starter Czech s.r.o.

Kvalitní italské pracovní i trekingové boty se sklolaminátovou špicí jsou velmi odolné a pohodlné

Pohodlná pracovní obuv značky ISSA pro náročné uživatele

Společnost Industrial Starter Czech s.r.o. je dovozcem prvotřídní značkové obuvi ISSA vyrobené v Itálii. Nabízíme vysoce kvalitní bezpečnostní pracovní obuv, holínky, nazouváky, pevnou kotníkovou obuv i nízké pracovní polobotky. Profesionální pohodlná obuv ISSA je zhotovena podle přísných norem kladených na složení materiálu a výrobní postupy.

Pracovní obuv ISSA, Industrial Starter Czech s.r.o.

Profesionální obuv značky ISSA v řadách KLASIK, MAX500, ENERGY

Komfortní obuv ISSA.IT si získává odběratele pro svoje maximální pohodlí díky materiálovému složení. Špička bot je ze skelného vlákna, kožená vnitřní vložka a pružný svrchní materiál tvoří přednosti obuvi ISSA. Nelze nezmínit profesionální obuv produktových řad ENERGY, KLASIK a MAX500. Kvalitní kožená obuv Issa Energy vyniká moderním designem, pevností díky nástřiku podešve TPU, odolnou špicí a planžetou proti propíchnutí, ochranu proti vymknutí zajišťuje torzní vložka TPU. Pro pracovníky průmyslových odvětví doporučujeme pohodlnou bezpečnou obuv řady Klasik s PU podešví s protiskluzovou úpravou. Veškeré vlastnosti bezpečné obuvi splňuje i produktová série MAX500. Jedná se lehkou a pružnou obuv teniskového typu.

Profesionální obuv značky ISSA


Holínky z PVC, nitrilu a PVC, gumové pro profesionální i běžné použití

Velkoobchod Industrial Starter Czech s.r.o. v nabídkovém katalogu představuje pracovní neprůřezné gumové holínky a kotníkovou obuv do deště ISSA LINE - INDUSTRIAL STARTER. V produktové řadě ISSA-ITALBOOT nabízíme bezpečnostní PVC holínky a galoše jak pro pracovní použití, tak i PVC zelené holínky a prsačky pro fanoušky sportovního rybářství, v nabídce máme i rybářské holínky s certifikací EN ISO 20345:2011. V sortimentu holínek nepřehlédněte gumové a neoprénové holínky MARTINELLO.

PVC a gumové ochranné holínky


Kožené a termo stélky značky SALUBER do bezpečnostní obuvi ISSA

Kompletní nabídku bezpečnostní a ochranné obuvi doplňuje náš sortiment kožených stélek italské značky SALUBER. Vyzkoušejte kožené anatomicky tvarované vložky do bot, kožené antistatické vložky ve spodní části s membránou s aktivním uhlím, která zajišťuje absorbci vlhkosti uvnitř boty a vnitřek boty zůstává hygienicky čistý. V chladném období oceníte anatomickou hřejivou vložku Thermo, která zajišťuje tepelný komfort. Všechny vložky SALUBER jsou opatřeny patním tlumičem, což ocení všichni při dlouhodobém stání či pohybu na nohou. Veškerou bezpečnostní obuv značky ISSA a stélky značky SALUBER najdete v našem internetovém katalogu.

Vložky do obuvi SALUBER


PODSTRÁNKY

Pracovní oděvy

Pracovní oděvy
Pracovní oděvy ISSALINE vhodné i pro volnočasové aktivity

Pracovní obuv

Pracovní obuv
Pohodlná pracovní obuv značky ISSA pro náročné uživatele

Ochranné prostředky pro práce ve výškách

Ochranné prostředky pro práce ve výškách
Ochrana proti pádu při práci ve výškách – lana, pásy, postroje, karabiny, helmy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Industrial Starter Czech s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Industrial Starter Czech s.r.o.
www.industrialstarter.com
Adresa

Adresa

Ludvíkova 1351/16
Ostrava - Radvanice 716 00

infocz@ind-starter.com
+420 596 628 707


Najdete nás také zde:

Facebookwww.industrial-starter.czwww.issa-covid.czARES
captcha