Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Industrial Starter Czech s.r.o.

Výroba a prodej pracovních oděvů, obuvi a ochranných prostředků

Pracovní oděvy ISSALINE vhodné i pro volnočasové aktivity

Industrial Starter Czech s.r.o. dodává všem prodejcům oděvy ISSALINE z kvalitních materiálů s funkčními vlastnostmi, odolné, vzdušné, pohodlné i slušivé. V sortimentu nabízených výrobků najdete pracovní oděvy nepromokavé, výstražné, zateplené, izotermické, termoprádlo, ale i čepice, trička, polokošile, ponožky vhodné pro profesionální použití i pro sportovní aktivity.

Pracovní bunda - Industrial Starter Czech s.r.o. - prodej pracovních oděvů

Oděvy řady ISSALINE SHOT, STRETCH a řada oděvů ISSA SOFTSHELL

Oblečení řady ISSALINE SHOT pro pracovní i sportovní účely je vyrobeno ze 100% bavlny. Bavlněná trička, polokošile, vesty, bundy a pracovní kalhoty ocení všichni nositelé, kteří upřednostňují přírodní materiál před syntetikou. Oděvy ISSALINE STRETCH ušité z bavlny a elastanu jsou velmi pohodlné, doplněné o FMV systém, zaručující prodyšnost materiálu, nákoleníkové části jsou z pevné nepromokavé látky. Velké oblibě se těší oděvy z funkčního materiálu SOFTSHELL, který chrání proti větru a je voděodolný. Prodyšná nepromokavá vrstva odvádí tělesnou vlhkost, proto jsou softshellové oděvy vhodné pro outdoorové aktivity.

Oděvy ISSALINE na práci i volný čas


Certifikované pracovní oděvy moderního střihu s reflexními prvky

Velkoobchod Industrial Starter Czech s.r.o. je významným dodavatelem pracovních oděvů s reflexními prvky. Z bohaté nabídky můžete vybírat pracovní kombinézy, kalhoty s laclem i bez, bundy, vesty, polokošile se svítivými nášivkami, výstražné zateplené vesty a bundy, ale i nepromokavé oděvy s reflexními díly. Naše výstražné pracovní oděvy složením materiálů a výrobními postupy splňují normu EN 20471 pro oděvy s vysokou viditelností.

Výstražné pracovní oděvy


Kolekce průmyslového oblečení EUROPA vyniká stálostí barev

Představujeme Vám kolekci průmyslového oblečení řady EUROPA, které je vyrobeno z vysrážené bavlny. Oděvy mají klasický střih a standardní barvy, v obzvláště zatěžovaných místech jsou dvojitě prošity. Za zmínku stojí, že tyto oděvy jsou barveny speciálním modrým barvivem HIDRON, které má schopnost při praní a působení světla zachovat stálost barev. Pracovní oděvy EUROPA doporučujeme velkým průmyslovým společnostem, které ocení velmi kvalitní výrobky za příznivou cenu.


Termoprádlo ISSA DRY STRETCH a ponožky z Kevlaru, Coolmaxu, merinované vlny

Funkční termoprádlo ISSA DRY STRETCH není dnes určeno pouze pro sportovce, ale je vyhledáváno i běžnými uživateli a výborně se hodí pro pracovní činnosti. Námi nabízené termoprádlo je zhotoveno z prodyšného elastického materiálu, který je navíc antistatický, antibakteriální, antistresový a má schopnost udržovat teplo. Rovněž ponožky z Kevlaru, Coolmaxu, merinované vlny jsou antibakteriální, odvádí pot, tudíž jsou vhodné jak pro sportovní, tak pracovní použití.

Termoprádlo ISSA DRY STRETCH


PODSTRÁNKY

Pracovní oděvy

Pracovní oděvy
Pracovní oděvy ISSALINE vhodné i pro volnočasové aktivity

Pracovní obuv

Pracovní obuv
Pohodlná pracovní obuv značky ISSA pro náročné uživatele

Ochranné prostředky pro práce ve výškách

Ochranné prostředky pro práce ve výškách
Ochrana proti pádu při práci ve výškách – lana, pásy, postroje, karabiny, helmy
Kontaktujte nás prostřednictvím formuláře
WEBOVÁ STRÁNKA Industrial Starter Czech s.r.o.
WEBOVÁ STRÁNKA
Industrial Starter Czech s.r.o.
www.industrialstarter.com
Adresa

Adresa

Ludvíkova 1351/16
Ostrava - Radvanice 716 00

infocz@ind-starter.com
+420 596 628 707


Najdete nás také zde:

Facebookwww.industrial-starter.czwww.issa-covid.czARES
captcha