Jatky Žatec, s.r.o.
Zpracování masa Žatec


U Oharky 915, Žatec 438 01
Společnost se zabývá zpracováním, prodejem a nákupem masa.
Nakupujeme zvířata od tuzemských chovatelů a porážíme je ve vlastních porážkách.Veškerý sortiment, který vyrábíme je z prověřeného kvalitního masa, které splňuje veškeré normy EU.
Maso dodáváme v kuchyňské úpravě, porcované a vakuované.
Výroba se zaměřuje na široký sortiment masných výrobků.
- vařená, pečená, uzená masa, sekané výrobky, měkké výrobky, polosuché výrobky a speciality.

Hovězí maso:
- přední býk, jalovice, kráva
- zadní býk, jalovice, kráva
- lůj, žebra, oháňka
- přední kližka, krk
- zadní kýta, svíčková, roštěná
- zadní bok s kostí, bez kosti
- plec, kosti, klouby
- játra, plíce, slezina,
- jazyk, mozek, srdce.

Vepřové maso:
- bok s kostí bez kosti
- plec, krkovice, svíčková, kýta
- kostra, hlava
- vepřové sádlo s kůží, bez kůže
- 1/2 prasnice
- sele.

Polotovary:
- mleté maso
- syrová roláda z boku a krkovice
- jaternicový prejt
- bílá klobása.

Ostatní výrobky:
- játrová zavářka
- utopenci ( malé a velké balení )
- škvařené sádlo
- škvarková pomazánky
- mleté škvarky
- tlačenka, huspenina
- taliány, jatrernice, jelita.

Speciality:
- anglická slanina
- marinované koleno bez kosti
- lososová šunková rolka
- debrecínská pečeně, moravské uzené
- výběrová a PIZZA šunka.

Vlastníme také podnikovou prodejnu, kde veškeré maso a výrobky nakoupíte vždy čerstvé.
Veškerý masný sortiment si můžete objednat přímo na prodejně, nebo mailem.

Další produkty a služby
  • kuřecí maso, vepřové maso, hovězí maso, telecí maso, krůtí maso, uzeniny, slanina a špek, jatka a masokombinát

Dana Chytilová - Artum

Související články
Pečené speciality, možno objednávat online přes e-shop s osobním odběrem v Ostravě Petřkovicích

Řeznictví JANUS, s. r. o.

Pečené speciality, možno objednávat online přes e-shop s osobním odběrem v Ostravě Petřkovicích

Také Vám v oblasti pečených specialit a jiných uzenin občas chybí klasický a tradiční postup? Přírodní a plná chuť, stejně tak, jako tomu bývalo v minulosti, kdy se ještě tolik žádné jídlo nešidilo a nepřidávalo se do něj samých éček a dalších konzervantů.


Kvalitní sádlo vyrábí a po celé republice rozváží Řeznictví Janus

Řeznictví JANUS, s. r. o.

Kvalitní sádlo vyrábí a po celé republice rozváží Řeznictví Janus

Čisté škvařené sádlo, sádlo se škvarky, ale také škvarky a škvarkovou pomazánku vyrábí Řeznictví Janus, tradiční výrobce vepřového sádla. Sádlo rozvážíme po celé České republice a dodáváme jej velkoobchodům, velkoskladům i obchodním řetězcům, které sádlo prodávají pod svou značkou. Najdete nás také ve vlastní prodejně v Petřkovicích.


Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice

Moravia ZNOJMO s.r.o.

Velkoobchod bezlaktózové mléčné výrobky - Znojmo, Moravský Krumlov, Moravské Budějovice

Máte rádi mléčné výrobky? Specialistou na mlékárenské výrobky, uzeniny a masné výrobky je firma JIMA - SPOL, s.r.o., která nově zajišťuje také velkoobchod pro bezlaktózové mléčné výrobky. Alergie na laktózu, která se běžně vyskytuje v mléčných výrobcích, je v dnešní době poměrně rozšířená. Proto jsou zde bezlaktózové produkty značky delacto, které vám přivezeme až na prodejnu.


Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky

Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o.

Catering na oslavy, rauty, párty, svatby, narozeninové mejdany, večírky

Hledáte dodavatele jídla a pití na různé narozeninové párty, svatby, večírky, pro raut či pro jinou běžnou oslavu? Využijte našich služeb, Řeznictví Lukáš Gebauer s.r.o. Zajistíme profesionální catering v Opavě a okolí. V rámci našich služeb dodáme také párty stany pro venkovní akci, obsluhu i veškeré vybavení. Půjčujeme talíře, příbory, sklenice, hrnce i vše ostatní.


Další produkty a služby
Prodej masa a masných výrobků v té nejvyšší kvalitě

Prodej masa a masných výrobků v té nejvyšší kvalitě

Sehnat dnes skutečně kvalitní maso a masné výrobky může být docela složité. V době, kdy se šetří, kde se dá, se totiž šidí i masné výrobky a často místo poctivého masa jíte mouku, umělá dochucovadla a další „dobroty“. I vy už delší dobu marně sháníte spolehlivého dodavatele masa a poctivých masných výrobků? Už nemusíte. Ve společnosti H + B Jatky Žatec totiž i v dnešní době vsázíme na poctivost a domácí výrobu, nabízíme vám tak prodej masa z prověřených chovů, ale i lahodné masné výrobky všeho druhu.


Jatka Žatec - prodej čerstvého masa i výroba masných výrobků

Jatka Žatec - prodej čerstvého masa i výroba masných výrobků

Hledáte kvalitní jatka v okolí Žatce? Pak je tu právě pro vás firma H+B Jatky Žatec, s.r.o. Specializujeme se na zpracování a prodej masa i vlastních masných výrobků. Na naše jatka nakupujeme zvířata od kvalitních prověřených českých chovatelů a sami si je porážíme, abychom si byli jisti kvalitou a správností masa a masných výrobků už od samého počátku. Prodej masa není to jediné, co naše jatka nabízí. Poskytujeme tyto služby: - nákup masa - porážka zvířat - zpracování masa - výroba masných výrobků - prodej masa a masných výrobků - výkup a zpracování zvěřiny - přeprava živých zvířat - doprava Naše jatka jsou oblíbená nejen kvůli nesmírné kvalitě výsledných produktů, ale také díky bohaté nabídce masa i masných výrobků. Nabízíme masa vařená, pečená, uzená, sekané výrobky, měkké výrobky, polosuché výrobky a další speciality. Prodej masa má u nás velkou tradici a všechny naše výrobky jsou lahodné. Nezáleží na tom, jestli máte rádi špekáčky, párky, klobásy, salámy, šunky, jitrnice, jelita, tlačenky, kolena, žebra, jazyky, bůčky, sádlo, škvarky nebo pořádný kus čistého masa. Naše jatka vám zajistí všechno, a to dokonce v mnoha variantách a provedeních. Vyrábíme produkty jak jemné, tak i pikantní či nádherně voňavé zauzené. Specializujeme se na prodej masa hovězího a vepřového, ale nabízíme i výrobky ze zvěřiny. Naše jatka vám připraví přesně takové části zvířete, které s budete přát. U nás najdete zkrátka vše potřebné. V případě zájmu dodáváme maso i v kuchyňské úpravě, porcované či vakuované. Pokud si chcete opravdu pochutnat na čerstvém, chutném a kvalitním mase, navštivte naši podnikovou prodejnu, kde si můžete objednat veškerý sortiment.


Výroba a prodej masa a masných výrobků Žatec, Chomutov, Kadaň

Výroba a prodej masa a masných výrobků Žatec, Chomutov, Kadaň

Maso by mělo být součástí jídelníčku každého člověka. I proto se firma H+B Jatky Žatec, s.r.o. stará o to, aby si mohl každý obyvatel v okresu Žatec, Chomutov či Kadaň koupit kvalitní maso. Zabývá se prodejem masa a mnoha masných výrobků. Nabídka je široká, najdete v ní: - Drobné masné výrobky (párky, klobásy, špekáčky) - Polosuché výrobky (salám Selský, Turista, Zvěřinový) - Měkké výrobky (Šunkový salám, Lunch Meat) - Speciality (Pizza šunka, Dekorativní roštěná, Debrecínská pečeně, Anglická slanina) - Vařené a pečené výrobky (Játrový sýr, Pečená roláda, Jaternice Jelita) - Uzená masa - Masné polotovary Veškeré produkty můžete zakoupit v podnikových prodejnách, které se nachází v Žatci, Chomutově, ale i Kadani. Výrobky H+B Jatky Žatec splňují nejpřísnější požadavky, a to i podle norem Evropské Unie. Jsou vždy vyráběny z kvalitního masa, které pochází ze zvířat tuzemských chovatelů.


Prodej masa, výroba masných výrobků Žatec

Prodej masa, výroba masných výrobků Žatec

Společnost H+B Jatky Žatec,nabízí prodej masa a výrobu masných výrobků. Vykupujeme kvalitní zvířata od tuzemských chovatelů. Zvířata porážíme ve vlastní porážce. Masný sortiment se vyrábí z prověřeného kvalitního masa.Při výrobě nepoužíváme žádné náhražky a stabilizátory. Sortiment, který vyrábíme: - masné výrobky tepelně opracované vařené, pečené - měkké a polosuché, škvarkové výrobky - uzená masa - masné polotovary - speciality. O kvalitě našich výrobků se můžete přesvědčit v naší podnikové prodejně, kde naleznete široký sortiment výrobků a masa. Můžete u nás objednat i různá masa na gril a selátko. Grilovací sezóna právě začíná.